Strona nieodpowiada

  • Rozpoczynający wątek Turgan
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Od kilku dni o różnych porach strona http://www.grepolis.pl jest niedostępna. Zdarza się to różnie, w trakcie gry strona jest rozłączana lub od początku nie można załadować strony. Wyczyściłem historię przeglądarki, pamięć podręczną, ciasteczka itd. co tylko jest możliwe lecz to nic nie pomaga i nie sądzę by ten problem był z tym związany.

Macie podobne problemy, znacie rozwiązania?

PS: Inne strony działają poprawnie.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Strona nieodpowiada

No ja również mam podobne problemy. W tej chwili także grepolis nie odpowiada :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Strona nieodpowiada

Od kilku dni o różnych porach strona http://www.grepolis.pl jest niedostępna. Zdarza się to różnie, w trakcie gry strona jest rozłączana lub od początku nie można załadować strony. Wyczyściłem historię przeglądarki, pamięć podręczną, ciasteczka itd. co tylko jest możliwe lecz to nic nie pomaga i nie sądzę by ten problem był z tym związany.

Macie podobne problemy, znacie rozwiązania?

PS: Inne strony działają poprawnie.

rozwiązania nie znam , ale takie problemy i u mnie się pojawiły (od wczoraj). :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Strona nieodpowiada

mi np. po aktualizacji gry w przegladrce chrome gra zaczela sie rozjezdzac i plywac
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Strona nieodpowiada

Teraz strona nie chce mi się załadować, wczoraj było to samo. Co to ma znaczyć?
Właśnie miałem słać ataki na akcje, wgl. jakiś śmiech.
 
Odp: Strona nieodpowiada

oktoberfest jest winien - tak jak wcześniej igrzyska mieszały - lepiej już sobie odpuscić te urozmaicenia bo tylko mieszają
 

DeletedUser

Guest
Odp: Strona nieodpowiada

zrobilem o tym tematw zakladce "bledy w grze". moze wreszcie cos z tym zrobia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Strona nieodpowiada

Tak to właśnie jest jak ktoś się pobiera do czegoś , a nie potrafi... i bądź mądry relaksuj się ... człowiek zamiast wysłać ataki dla relaksu na kogoś to się wq rwia :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Strona nieodpowiada

z tego co wiem to na jednego od nas na Tau polecial kolon ktory mial byc po 23 i nikt mu nie pomoze bo strona padla i uniemozliwia pomoc .... ciekawe co wymysli support na to panoptikum
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Strona nieodpowiada

zrobilem o tym tematw zakladce "bledy w grze". moze wreszcie cos z tym zrobia

Oby zrobili bo to wszytsko już przekracza granice, nie można nic zaplanować bo stronka się wiesza :(

Edit: Genialnie, już wszystko działa...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Strona nieodpowiada

Pytanie tylko jak długo będzie działało :confused: na bank po północy ponownie padnie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Strona nieodpowiada

Przez tą awarię tracę browary w Oktoberfest. Proszę o zrekompensowanie strat!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Strona nieodpowiada

mi tez tak strona świruje, trzeba coś z tym zrobić bo przez takie błędy ktoś ma później lipę - ataki, wsparcie itp
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Strona nieodpowiada

jakiś cholerny absurd. Chce wysłać wsparcie bo idzie na kolege kolon a tu strona się zawiesza, odświeżam i nie moge wejść na grepo.
CO TO MA BYĆ?!
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Strona nieodpowiada

Ja również pytam - Co to ma być ??;/ COraz częściej się to zdarza :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Strona nieodpowiada

a support ma to w d... bo kaska za premke wchodzi na konto i to się liczy - no nic zapytam wyższe władze- może wtedy coś zadziała zeby chociaż tutaj ktoś odpowiedział.
 
Status
Zamknięty.
Do góry