[Naprawiony] strona sie nie laduje

  • Rozpoczynający wątek figo fagot
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: strona sie nie laduje

Może ktoś raczyłby odpowiedzieć co to ma znaczyć ?
Zerknij sobie na link >> http://pl.wikipedia.org/wiki/DDoS
właśnie ataku typu DDoS doświadczają serwery Grepolis. Niestety poradzić sobie z tym atakiem można jedynie zwiększając zasoby serwerów[pamięć, moc procesora, przepustowość łącza]. Najlepiej było by dołożyć drugie tyle serwerów, a to jak wiemy jest praktycznie niemożliwe.

Nic specjalnego przeciw atakom w czasie ich trwania nie da się zrobić. Niestety trzeba czekać aż atakujący się znudzą :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: strona sie nie laduje

Ktoś z Anonymous nie dostał złota a zapłacił i robią swoje... Nadal nie działa.
 

DeletedUser77

Guest
Odp: strona sie nie laduje

Rozumiem, iż straty w Oktoberfest spowodowane przez niedziałającą coraz częściej grę zostaną zrekompensowane jak najszybciej.
Nic takiego nie jest przewidziane, gdyż problemy z dostępem do gry nie są winą InnoGames lecz z powodu zewnętrznych niezależnych od nich osób.
Może w tej sytuacji lepiej by było wyłączyć serwery i po prostu uporać się z problemem? Drugi raz synchronizacja ataków mi się idzie paść bo w kluczowym momencie nie ma jak wysłać ataku...
Uporać z tym problemem można się jedynie poprzez blokowanie pakietów docierających do serwera. Niestety nie da się tego zrobić na wyłączonym serwerze.
Co do synchronizacji ataków jest nam bardzo przykro z tego powodu lecz my nie możemy nic na to poradzić.
Może ktoś raczyłby odpowiedzieć co to ma znaczyć ?
O tutaj >> klik << wyjaśniłem mniej więcej dlaczego jest tak jak jest.
Zerknij sobie na link >> http://pl.wikipedia.org/wiki/DDoS
właśnie ataku typu DDoS doświadczają serwery Grepolis. Niestety poradzić sobie z tym atakiem można jedynie zwiększając zasoby serwerów[pamięć, moc procesora, przepustowość łącza]. Najlepiej było by dołożyć drugie tyle serwerów, a to jak wiemy jest praktycznie niemożliwe.

Nic specjalnego przeciw atakom w czasie ich trwania nie da się zrobić. Niestety trzeba czekać aż atakujący się znudzą :/
Zwiększenie zasobów coś by dało lecz nie na długo. Jedyną możliwością jest blokowanie niechcianych pakietów docierających do serwerów. Tutaj już liczymy na naszych techników, którzy starają się jak mogą aby zapobiec kolejnym atakom DDoS.

Poniższy post:
skąd ten pomysł?

mam premium i nic to nie daje w tym przypadku.
oraz ten:
Nie chodzi o to czy masz czy nie, ale o to, że można kupić.
Jest tak dlatego, że strona kupna premium ładowana jest z innego serwera, który nie doświadcza ataków DDoS.
 

DeletedUser

Guest
Odp: strona sie nie laduje

Serdecznie dziękuję za udzielenie rekompensaty. Solidna firma!
 
Odp: strona sie nie laduje

Nooooooo, rekompensata po BYKU , Przekażcie swoim pryncypałom że się popisali po raz kolejny.....zatkali usta graczom bonusikiem z przyśpieszeniem o 20%.... i komu to potrzebne ??? A złotem sypnijcie każdemu i będzie OK.....minimum po 500szt na gracza, ale o czym ja gadam :mad:
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: strona sie nie laduje

Ja bym to jednak nazwał zauważalnym postępem w dobrym kierunku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: strona sie nie laduje

Ataki nadal występują ?
Na Rho praktycznie cały czas gra straszliwie się "ślimaczy". Okienka powiadomień czy inne fora ładują się po 10-15 sekund. Czasami w ogóle się nie załadują informacją tylko czyste okno zostaje.
 

DeletedUser77

Guest
Odp: strona sie nie laduje

Na chwilę obecną problemy z ładowaniem się gry ustały oraz jej stabilność wróciła do normalności.
Gdyby ponownie pojawił się taki problem proszę założyć nowy temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry