Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

U mnie już też aktualizacja weszła w życie. Piękna sprawa ..ci co narzekają z czasem przywykną .pzdr

Jak masz min 21 calowy monitor to spoko, ale ci co mają laptopy i mniejsze monitory to pasek zasłania wszystko, chyba wrócę do pasjansa.
 

DeletedUser16332

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

ten pasek na dole ekranu to mi się nie podoba,i nie ma w nim opcji podgląd miasta.stary pasek był dużo wygodniejszy i zasłaniał o wiele mniej ekranu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Skasujcie to g...wno, nie da się normalnie grać zajmuje pół mapy!
 

DeletedUser8468

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Oj chyba i ja juz dam sobie spokoj z tą grą a z monetami na pewno jak na złość zrobię za te monety na samym środku .
za dużo miejsca to zajęło z lewej strony nie przeszkadzało a tutaj przeszkadza jak najbardziej !
Nie podoba mi się mało widoczne jest chociaż by to że mam nowy raport lub wiadomość .
 

DeletedUser2165

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

kurde pasek fajnie wyglada, moze i da sie przywyknąc. ale dużo zajmuje miejsca. widac ze konkretnie postawił support na premium. w kij wielka ikona na środku nikomu nie potrzebna, (bo mogła byc gdzies z boku) no i brak ikony podglądu wioski. bez premium zajmuje to oczywiscie wiecej czasu :/ no i nie wiem jak jest z inforamcja o nowej wiadomosci na forum.czy cos gdzies miga lub cos w tym stylu??
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Chyba oszaleliście z tym paskiem na dole! 90% graczy używa monitorów/laptopów z ekranem panoramicznym a co za tym idzie rozciągniętym na boki a z góry na dół ledwo się miesci wyspa na ekranie. Teraz zeby zobaczyc calą wyspe a co za tym idzie obleciec wszystkie wioski trzeba przesuwac ekran - utrudnienie i to powazne. Poza tym, na co komu taka wielka ikonka Premium? Zbędne.
Zajmuje trochę dużo miejsca ale jest fajny, wyspa nie mieści się cała, ale wystarczy wziąć przeglądarkę na pełny ekran i wszystko się mieści, jednostka mityczna może być.
 

DeletedUser16238

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ja jeszcze chciałem zapytać o narzędzie do rezerwacji miast. Jak z tego korzystać ? i gdzie to można znaleźć ? ..czy tylko rada sojuszu ma do tego dostęp i oni zaklepują miasta ..
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

pasek to jakiś niewypał ale trzeba się przyzwyczaić
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15270

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Rezerwacji jeszcze chyba nie wprowadzili... Wbrew temu co pisali
Gdy bierzesz info o mieście (wrogim) to tam powinieneś mieć przycisk "rezerwuj" albo coś podobnego :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

ale ten pasek na dole zasłania pół ekranu zwłaszcza na 10 cal ekranie
 

DeletedUser12035

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

ujdzie ten pasek .... ale nie ma podgladu miasta :///
ale o wiele lepiej jak byl po lewej.... przyzwyczajenie 2 letnie prawie kurdas
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

no i ten podgląd miasta wkurza bo trzeba naciskać ten przycisk ta aktualizacja to nie wypał
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Rzadko coś pisze na tym forum wiedziałem ze bedzie aktualizacja gram juz dosyc długo w grepo zawsze szanowałem tą gre ale to co teraz zrobiliscie woła o pomste do nieba ....wiem wiem trzeba sie przyzwyczaić ale gdzie jest do jasnej cholery opcja podgląd miasta ?!?! Lepsi gracze z wieksza iloscią miast ogarniają miasta 1-2 godziny każdy z nas wie że najszybciej da sie to robić klikając nastepne miasto i potem klikając podgląd miasta teraz to co zrobiliscie totalna masakra prosze o odpowiedz na mój post ....i składam pytanie czy to poprawicie???
Bo jeśli nie to sie zastanowie czy grać w tą gre bo jest naprawde wiele lepszych ciekawszych gier w tej chwili ....i jeszcze jedno moze nie powinienem tego pisać ale czesto mnir nie ma w domu i ogarniam grepo z komórki nie korzystam z GREPOLIS MOBILE tylko ze standardowej wersji ekrany w telefonie są małe i niechce mi sie klikać i szukac miast po mapie by kliknąć podgląd miasta.
 

DeletedUser16238

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Nie wiem o co chodzi wam z tym ze nie macie podglądu miasta i przełącznik na następne miasto ? Gdyby to usunęli w tej aktualizacji to i ja bym tego nie miał a to akurat zostało nie naruszone i jest jak było ..Niech ktoś zrobi Screen bo coś nie mogę uwierzyć ze tego nie macie ;>
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Mi się tak średnio podoba, bo są braki nie ma:
-podgąd miasta
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Podgląd miasta jest w lewym górnym rogu - ikonka miasta z lupą, obok strzałek.

Nie wiem po cholerę ten pasek taki wielki i jeszcze do jasnej ciasnej premium największe na środku.
Na tym środku powinien byc podgląd miasta, a premium schowane.

Gdzie jest opcja - wróc do poprzedniej wersji ?
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Podgląd miasta nadal jest dostępny pod tą ikonką:
Podglad%20miasta.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Podgląd miasta to najważniejsza opcja w tej grze i zrobiliście ją najmniejszą.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

kurde tez mialem problemy ze zlokalizowaniem podgladu :)
szcezgolnie ze uzywalem tego po lewej stronie
prosze mi wyjasnic
jak dobrze zrozumialem to mialy byc jakies rezerwacje
wiec gdzie to?
ja nie do konca rozumiem zamiane w senacie budynkow
teraz mi sie swieci ze targ mam budowac a ja sie wystraszylem ze to jaskinia :p

z rezerwacjami moj blad :)
nie doczytalem
zostanie wprowadzona wkrótce po czwartkowej aktualizacji - narzędzie do rezerwacji
 

DeletedUser8468

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Teraz sprawdziłem sobie na telefonie no i jest masakra . Niestety pracuje na co dzień i korzystałem z tel. w trakcie pracy by sobie zrobić przegląd teraz jest to prawie nie wykonalne na moim małym ekraniku .

Bezmyślna ta aktualizacja z lewej strony gdzie było stare menu jest nie wykorzystane miejsce a wy zajęliście to które było najbardziej przydatne i widoczne !

Dla mnie to koniec przygody z tą grą poszukam czegoś innego gdzie na środku ekranu nie będę miał kup premium chodź i tak z niego korzystałem .

ps.
Na dodatek jest jakiś błąd bo n ei wyświetla się nic jak dostałem nowy raport lub nowa wiadomość na forum, trzeba sie wylogować i zalogować ponownie .
 
Status
Zamknięty.
Do góry