Sytuacja na świecie Delfy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Cyganie nawet nie wiedziałem że SF też jest w koalicji :)

To widze że lejemy SF,AfH,ET,STARS i STARS II
:D a i tak prowadzimy w podbojach :D


Ciekawe kogo jeszcze wezmą aby im pomogli nas pokonac :p

swoja drogą to właśnie my mamy te X,X2,X3 i w każdym z nich Rada to jedni z najlepszych graczy z Rho :)
Widać skutki - my pdobijamy wrogów,wrogowie maista bez soja,szaraki itp :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

swoja drogą to właśnie my mamy te X,X2,X3 i w każdym z nich Rada to jedni z najlepszych graczy z Rho :)
Widać skutki - my pdobijamy wrogów,wrogowie maista bez soja,szaraki itp :p

z tym bym nie przesadzał, jeśli chodzi o naszych wrogów to wybitni gracze i nie podbijają samych szaraków ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

nie podbiliście nam ani jednego miasta - jedynie kamilowi jakiemuś ale nawet nic nie pisał więc pies go tam ;p
tacy z was wybitni (ET) że odchodzą i władny soj zakłądają :p...patu to nasi którzy się wkurzyli że nie maja uprawnień.czyli inaczej mówiąc.
Wy bierzecie naszych najgłupszych :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

nie podbiliście nam ani jednego miasta - jedynie kamilowi jakiemuś ale nawet nic nie pisał więc pies go tam ;p
tacy z was wybitni (ET) że odchodzą i władny soj zakłądają :p...patu to nasi którzy się wkurzyli że nie maja uprawnień.czyli inaczej mówiąc.
Wy bierzecie naszych najgłupszych :D
gościu nie wiem ile masz lat ale wywnioskowałem, że masz mało, bo orgazmy przy kompie to tylko w młodym wieku się zdarzają,
bierzemy najgłupszych? a wy kogo od nas braliście? Się zastanów zanim coś napiszesz;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

hoho patrzcie jaki majster ;)
tak czy inaczej i tak przyszłości na Delfy nie macie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

a kogo wzięliśmy od was? nie pytam złośliwie, po prostu nie przypominam sobie nikogo oprócz Dżanota od was, a Dżanot jest spoko :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

oni do nas Kotiego,tomiego i chyba jeszcze kogoś.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

nie bądźcie takimi pewniakami:p Wszystko się okaże po jakimś czasie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

i znowu nie rozumiem twojego toku myślowego. BTW. grasz na tylu światach, jesteś tak doświadczonym graczem, i masz tylko 750 pkt po takim czasie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Wprost uwielbiam czytać te wasze rewelację na nasz temat:D Najlepsza była ta, ze skończyłam:D Ale teraz też ciekawe rzeczy opowiadacie.
A tak z ciekawości, bo ja nie lubię zgadywać chłopaki dlaczego uznaliście za ważniejsze rozbicie okupacji w obcym dla Was mieście od rozbicia okupacji w ostatnim mieście Waszego kolegi? I co tam u Was się dzieję, że klient na widok ataków od razu zmienił nazwę miasta na : zm. 2 lutego?
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

o... Kali :)

trochę mnie nie było, ale widzę, że spam jak był taki jest nadal... ktoś mi streści na szybko w którym sojuszu są pro których cały świat nienawidzi? ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

o... Kali :)

trochę mnie nie było, ale widzę, że spam jak był taki jest nadal... ktoś mi streści na szybko w którym sojuszu są pro których cały świat nienawidzi? ;)

Nie ma tu takich Muad:D I co tam u Ciebie?
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

nie wiem jak, ale jakoś znów wylądowałem tu ;) tym razem mam postanowienie grania rozważnego i niezbyt zaangażowanego, aby nie przytłoczył mnie bezsens i prostota tej gry :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

nie wiem jak, ale jakoś znów wylądowałem tu ;) tym razem mam postanowienie grania rozważnego i niezbyt zaangażowanego, aby nie przytłoczył mnie bezsens i prostota tej gry :D

fiuuuu kawał ode mnie wylądowałeś...
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

1. działem pod wpływem impulsu
2. nawet nie wiedziałem, czy jeszcze ktoś ze starej gwardii się ostał :)
 
Do góry