Wyeliminowanie strzałek z Samouczka

Czy chcesz , żeby ta propozycja weszła w życie?


  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Te strzałki mnie denerwują , za każdym razem mówiłam to w dziale Pytania , że jak odświeżam czy jeszcze raz wchodzę w Grepolis , to wciąż mi się pojawiają strzałki. Dziękuje Kurczakowi Dozemytrycznemu za to , że pomógł.
Ktoś chce jeszcze usunąć strzałki z tych Samouczków?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyeliminowanie strzałek z Samouczka

Oczywiscie, ze tak. Jest to trochę irytujące.
Choć dla graczy, którzy są nowi, nie ogarniają gry to im się to przyda.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyeliminowanie strzałek z Samouczka

No na pewno tak. Chciałbym usunąć te strzałki.
Grałem w Samouczku i jak chciałem coś zrobić to ta denerwująca strzałka mi się pojawiła.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Wyeliminowanie strzałek z Samouczka

no ja też tych strzałek nie lubię, są denerwujące.
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Wyeliminowanie strzałek z Samouczka

wystarczy żeby było tak, że po skorzystaniu z opcji wyłączenia strzałki z poszczególnych zadań ustawienie to pozostawało na stałe a nie, że trzeba powtarzać przy każdym ponownym zalogowaniu/odświeżeniu strony...

kolejny update ma dużo zmieniać w samouczku więc może i ten problem jakoś rozwiązano (chociaż znając Inno, nie ma co robić sobie nadziei zbytnio ;))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyeliminowanie strzałek z Samouczka

Dziękuje Kurczakowi Dozemytrycznemu za to , że pomógł.
nie ma za co ;)

co do pomysłu - oczywiście za. mnie również irytowały te strzałki. na pewno najbardziej irytują tych, którzy grę znają i wiedzą w co klikać :) Dlatego też nie usuwałbym ich całkowicie a dał opcję ich włączania/wyłączania (tak aby po odświeżeniu lub zalogowaniu to ustawienie się nie zmieniało)

MuadDib, grałem w kilka gier online i na każdym forum widziałem podobne teksty. Niestety ciężko zrozumieć niektórym, że nie ma gry wolnej od problemów, bez względu na to, czy stworzyło ją InnoGames czy inna firma.
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Wyeliminowanie strzałek z Samouczka

Niestety ciężko zrozumieć niektórym, że nie ma gry wolnej od problemów, bez względu na to, czy stworzyło ją InnoGames czy inna firma.
ale to jest forum o Grepolis firmy InnoGames, więc nie wiem co ma za znaczenie, że inni też mają jakieś niedopatrzenia... prawda jest taka, że Inno nigdy nie ma problemu z tworzeniem rzeczy/opcji/warunków dla rozwoju opcji premium a z innymi błędami/uciążliwościami jakoś im zazwyczaj do naprawy ich spieszno nie jest - ja ich rozumiem, chcą zarabiać - ale ja jako odbiorca ich produktu za który dobrowolnie płacę, mam chyba również prawo do wyrażania swoich opinii nie sądzisz? na chwilę moja opinia brzmi tak, że wprowadzając nową opcję w grze nie pomyśleli o komforcie dla odbiorców i liczę, że jak najszybciej to usprawnią i tyle... nie sądzę by był powód do bronienia Inno tutaj :)
48.
prezent4.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wyeliminowanie strzałek z Samouczka

No i w następnym zadaniu tak jest!
Widzę to , żeby jak najprędzej usunąć podpowiadająco denerwujące strzałki.
 

DeletedUser17341

Guest
Odp: Wyeliminowanie strzałek z Samouczka

tylko pomyślcie co zrobią początkujący gracze, dla nich to duży plus
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Wyeliminowanie strzałek z Samouczka

Całkowicie popieram post powyżej. Pomyślcie o początkujących Graczach, samouczek ma na celu wytłumaczyć im gdzie co się znajduje.

Propozycja odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry