Sytuacja na świecie Efez

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Ależ to bardzo dobrze, że ludzie budują w końcu nie każdy lubi kupować złoto i siedzieć 24h/dobę, żeby rozbudowywać miasta do bardziej "użytecznych rozmiarów", a przecież nikt nie lubi przejmować takich małych farm po 2k punktów bo potem ino problem z tym jest. Ja jednak zostawię budowanie tym co się na tym znają najlepiej, a gdy przyjdzie czas odbiorę gotowe dzieło :)
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Mnie też martwi ta prędkość jednostek , w ogóle dziwna proporcja do prędkości świata 3x :)
czemu dziwna? to raczej powrót do dawnych czasów, to ostatnio była jakaś moda na światy z jednostkami zasuwającymi jak Struś Pędziwiatr ;)

ja uważam, że w tej grze czas budowy budynków i przyrostu surowców na bazowej prędkości to jest pomyłka, nie wyobrażam sobie gry na świecie z prędkością mniejszą niż x2, za to zwiększanie prędkości jednostek to już jest ukłon w stronę ludzi z możliwością gry non-stop
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Też prawda ,ale chodzi mi o samą proporcję, choć wreszcie będzie można dac na luz ,bo bonus do 8:00 ,nowy system i taka prędkość :)
Grałem na Koryncie to przy okupacji i takiej prędkości nie można było zasnąć na wiecej niż 8h ;(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Nie wiem kogo elitarnego tam widzisz, ale dobra.
moim zdaniem to kolejna masowa ktora rozleci sie do miesiaca czasu, a jak nie to na pewno wyleci z topki, szczegolnie tej najwazniejszej czyli agro

moge sie zalozyc ze jest to sojusz formowany wlasciwie od zera i bez stabilnego trzonu graczy, taki nie moze miec stabilnej przyszlosci

ogolnie cala topka sojuszy tego swiata jest dziwna


Cwaniaczku może dasz ten nick ?
Sprawdzę co tam masz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Gratulacje dla właściciela pierwszej drugiej wioski na Efezie.. choć generalnie uważam, że miasto na wyspie bez rolnych to nie był dobry pomysł :). Zwłaszcza na tym etapie gry :p

A Mogura chyba siedzi w szafie .. wczoraj obiecał nam wielkie bęcki .. wyciągnie wszystkie niewygodne fakty .. czekamy z niecierpliwością :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Witam wszystkich,
też gram tutaj i nick od razu mówię, że ten sam co na forum gdyby ktoś miał pretensje jakieś;]
Chce odnieść się do sojuszu ROMA, napisałem o tym wcześniej napiszę i tutaj.
Dziwny to jest dla mnie sojusz, miałem kiedyś z nimi koalicja i wtedy podziwiałem, że tak długo radzą sobie przeciw kilku sojuszom na raz, nie ważne, że kosztowało to nas (koalicjantów) wuchte wsparć, łask, etc, ale chłopaki pod wodzą Aksona i R-coś tam(sorry nie pamiętam nicka) ogarniali jakby.
Rozwalił mnie za to wpis w którymś temacie o tym, że skoro byli top 3 na Koryncie jakoś na początku, to już plan został wykonany i po niecałym miesiącu się przenoszą..w takim wypadku ja wygrałem tamten świat, bo grałem w Legionie i gdy odchodziłem to sojusz był Top 1 (i zapewne dalej jest), a ja w agresorach też w pewnym momencie byłem top 10. Yupi aj jej:D
Teraz nie mam zaufania do tego sojuszu, bo myślę sobie, że jeśli coś im nie pójdzie, a będzie startował nowy świat to Akson stwierdzi, że "byliśmy top 3. Plan wykonany, pograliśmy 3 tygodnie, zawijamy". Słabo to brzmi, nie uważacie?
Dlatego nie sposób mi się dziwić słowom Mogura-chana, mimo, że czytając jego posty daleki jestem od wielkiej sympatii wobec niego.
A to słowa skierowane do niego:
Podaj ten nick i tyle, a jak trzeba zrób murek i wstaw szermierzy od groma, na początku powinieneś się utrzymać:p
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

W sojuszu Roma oprócz Aksona grają także i inni. Ja staram się grać do końca, no chyba że jak ostatnio zdarzenie losowe siłą rzeczy wytrąciło mnie z grepo. Sojusz tworzy nie jedna osoba - nawet taka jak Akson, stanowiący trzon sojuszu - ale wiele osób, które także mają wpływ na jego losy. Akson jest wspaniały przywódcą, trudno jest mi odnieść się do tego dlaczego podjął wówczas taką, a nie inną decyzję, jednak uważam, że z pewnością było to podyktowane poważnymi pobudkami.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

A ja Biedronetko nie ukrywam, że liczę w przyszłości na współpracę między naszymi sojuszami.
O tym oczywiście jednak porozmawiamy na polu dyplomatycznym, tutaj tylko nadmieniam :eek:

I bardzo dziękuję za ciepłe słowa

Ps. I powiem szzczerze, ze to sojusz mnie znalazł :eek: Dawno temu jak grałam na Chi w Elit Tim mieliśmy pakt z Romą, wówczas miałam okazję poznać Aksona i współpracować z nim oraz z jego sojuszem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Co do sytuacji na Koryncie nie wiem co tam się wydarzyło, wtedy to ja nawet nie grałem (nadrabiam niesamowicie szybko straty), ale sojusz "IMPULS i Roma" trzyma się na 5 pozycji,a akson dalej tam gra. Nie ma co się z wami kłócić, potwierdzam to co powiedziała Marta - mamy wspaniałego przywódcę, a sojusz ma wielkie ambicję.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

No proszę już ma 2 wioseczki pan real :) chociaż ja też uważam że chyba nie ma po co zakładać miasta ,szkoda slota,kolona i brak rolniczych..Ale może czuję się ów gracz zagrożony i wynosi się żeby zabierając mu miasto nie skończył grać. :| Ja osobiście pomimo ochrony nadal buduje bo coraz bardziej jest zagrożona ma pozycja na wyspie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Ło, ło, ło.
Chyba właśnie przewraca mi się w głowie :)
Ciekawe na co liczą te pluszowe misiaki, skoro już wszystkie lizaki rozdane?

Co do oceny Romy na Koryncie mam propozycję, by porozmawiać o tym na forum Koryntu, by nie zasmiecać wątku Efezu...
Sprawdzając najpierw losy Roma, a potem IMPULS i Roma na Grepostats, ok?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Witam wszystkich graczy :) Jeśli o mocny trzon sojuszu chodzi to chciałbym zaproponować Wam mój sojusz Pijanice i Warchoły. Trzon mocny bo składający się z doświadczonych i zawziętych graczy. Jeśli ktoś czuje klimaty Rzeczypospolitej Obojga Narodów i ma ochotę na rozgrywkę w tym świecie w dobrym gronie historyków - nowożytników, to zapraszam do sojuszu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Cos malo znajomych graczy tu widze
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

No jak Ty mnie nie znasz to ja nie wiem skąd Ty się urwałeś :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

No ba...Jak ja w 1 osobowym sojuszu cuda budowałem..
 
Do góry