Harpia a port ...

  • Rozpoczynający wątek Lutetia
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Mam taki problem.
Mam Port na poziomie 3 , mam 1 statek. Czy harpia mi zabierze trochę pojemności. Bo ona może bez statków latać , to zabierze mi pojemność?
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Harpia a port ...

Nie zabierze, w końcu jest w opisie napisane, że nie lata z statkiem transportowym. Cytat z wiki:
Harpia - pół ptak, pół kobieta. Wielu rolników donosi, że harpie atakują z powietrza w czasie burzowych dni. Chwytają ofiarę w mgnieniu oka i znikają z tą samą prędkością. Harpie mogą latać na inne wyspy bez statku transportowego. Można je łatwo pokonać bronią dystansową. Można je zrekrutować w koszarach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Harpia a port ...

A tak już co do mitycznych...Po co mantykorom ludzie?I to tyle?A jak do jedzenia to dlaczego tylko na raz a już potem mogą 2 lata bez jedzenia żyć? :confused:
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Harpia a port ...

Taa, a wypuść takiego zwierzaka na miasto.
Ktoś to musi karmić, czyścić, tresować, pilnować co by w szkodę nie wlazło. Poza tym co nieskończona ilość mitycznych?
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Harpia a port ...

przecież "liczba mieszkańców" to nie żywi ludzie, tylko jednostka żywności gdzie zwykły piechur zjada porcję dla jednego człowieka, załoga statku np. 10, a przywołana powyżej mantykora zżera zapasy za 45 chłopa... więc nie wiem czemu tu się dziwić czy wymyślać jakieś historie o opiekunach :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Harpia a port ...

Aktualna maksymalna liczba mieszkańców

Chociażby..No to chyba jednak nie :p
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Harpia a port ...

Maksymalna liczba mieszkańców oznacza ni mniej ni więcej ilość gąb, które mogą być utrzymane przez gospodarstwo, czyli mamy żarełka na tylu zjadaczy ilu ona podaje.
 
Do góry