Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8468

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Chyba przyznam komuś racje sytuacja staje sie smieszna i beznadziejna :( zastanawiam sie nad dalszym sensem no ale jeszcze trzeba może poczekać coś pęknie i zacznie sie gra bo na razie to jest wszyscy kontra reszta świata hahah .
 

DeletedUser19296

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Tak se czytam, czytam i mam ładny polew... świat istnieje od 15 dni, a tutaj widze spekulacje na temat kto wygra świat i kto jest lepszy, toż to śmieszne :p Jedyne co narazie widać na tym świecie to to, ilu goldmenów mamy na tym świecie ;) Tyle w temacie, wyobraźnia i chęć dopieczenia innym was ponosi drodzy gracze :p
Pozdrawiam i życze miłego budowania :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Porozmawiajmy o czymś innym :) Ktoś narzuci jakiś temat ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Porozmawiajmy o czymś innym :) Ktoś narzuci jakiś temat ?

Rozmowa na inny wątek w tym temacie nie dotyczący sytuacji na świecie Juktas, będzie traktowany jako off-top i usuwany, od tego są inne działy i inne tematy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Rozmowa na inny wątek w tym temacie nie dotyczący sytuacji na świecie Juktas, będzie traktowany jako off-top i usuwany, od tego są inne działy i inne tematy.

Twój post także powinien zostać usunięty, nie wnosi nic do tematu. Może wojna pomiędzy BOS i Legionem?:D czy tam przyszła bo teraz nie jestem w temacie.
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

oki widze ze ten swiat to prawie wymarly to zapodam troche informacji o nadchodzacych wydazeniach jakie maja miec miejsce mala nie spierdzielilem sie z krzesla jak doczytalem do konca ten plan inwazji

dąb24 Elite Army 06.07.2013 17:13
Drodzy koalicjanci, forum trzeszczy, a tu cisza ;-) Jak koordynujemy akcję na IX LEGION? Przydałoby się łupnięcie w kilku punktach jednocześnie. Można by rozplanować grupy, zależnie od położenia. Jakie są wasze propozycje w tym temacie?


toomex Achilles 06.07.2013 19:32
Only if I
Wyspa Farm
na iutro na 20.00 planuiemy ...
co dołozyc ieszcze ....smiałe propozyucie ...


dąb24 Elite Army 06.07.2013 19:40
Krzycho102, Wyspa 188288. Jutro, godzina wieczorna. Może być nawet 21:00. Znaleźli by się chętni z niedaleka?


toomex Achilles 06.07.2013 19:45
mysle zeby kazdy Soiusz iuz zaczoł szukac na 20.00 wszystkie ataki zeby i iak naiwiecei buntów załozyc ...???


dąb24 Elite Army 06.07.2013 20:03
oczywiście, palec mi się omsknął z "0" na "1" na klawiaturze ;-))))


dąb24 Elite Army 06.07.2013 21:40
Dobra chłopaki. Ataki na miasta IX LEGION będą jutro ona 20:00. Będą to ataki fake z wyjątkiem naszego celu. Zobaczymy jak się nam uda pierwsza wspólna akcja. Życzę wam powodzenia.


toomex Achilles 06.07.2013 21:42
z wzaiemnoscią..;) naigorzei kolony z rana ale liczymy na ... szczęscia;) hehehhe


Lean Braveheart of Steel 4 06.07.2013 21:44
łut szczęście jak najbardziej mile widziany, ja się pisze na wysyłanie fejków


SzalonyDentysta Braveheart of Steel 2 06.07.2013 21:45
Spróbuję rozproszyć trochę ewentualne wsparcie :p

ale to co mnie najbardziej rozbawilo to nick ostatniego gracza no normalnie mnie na kolana powalil

zapraszam do dyskusji killer wyglodzony to z paroma cwaniaczkami sie tutaj pospina buuuuuuuuuu let s rolll :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Mam dziwne wrażenie, Adrianie, że próbujesz mnie sprowokować.... znowu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A ja mam wrażenie że w waszych szeregach jest gracz z supportu, bo już 2 gracz od nas dostał bana :)

Zostało im pewnie po PSI ;) Tam była akcja z banowaniem za błahostki, zdjęcia, teksty w profilach itd.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jeszcze sie nikt nie nauczyl ze lepiej sie nie odzywac na FO ...liczylem na latwe punkty :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Na świecie zdecydowanie zrobiła się cisza przed burzą... Wszyscy czekają na krok LEGIONU bo jako top1 są faworytami i agresorami. Doczekamy się w końcu czy strachy na lachy? :D Już mi się biremy w porcie nie mieszczą, całe 20 szt nazbierałem :)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Na świecie zdecydowanie zrobiła się cisza przed burzą... Wszyscy czekają na krok LEGIONU bo jako top1 są faworytami i agresorami. Doczekamy się w końcu czy strachy na lachy? :D Już mi się biremy w porcie nie mieszczą, całe 20 szt nazbierałem :)

A co My biedne żuczki możemy.Tyle nam się tych BOS-ów porobiło na świecie,że nie wiadomo za kogo się brać.Dziś miałem sen że atakowałem gracza z sojuszu BOS99 ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A co My biedne żuczki możemy.Tyle nam się tych BOS-ów porobiło na świecie,że nie wiadomo za kogo się brać.Dziś miałem sen że atakowałem gracza z sojuszu BOS99 ;)

Heh ten sen to mnie teraz ubawił :D
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

ja ni gram na joktas bo tam som slabe gracz i je nowy sytem podbuj ja gram na koryt bo tam som, dobr gracz i som silne sojosze!!!!! na joktas som same amotory i te kture nie umiom grac!!!!! i sojosze sa slabe!!! same masuwki!!!!! i ja dlateg ni gram na joktas!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Sytuacja w grze robi się nam troszkę badziewna - Top1, IX LEGION paktuje z Top2, Barbarians; Top5, Ciasteczkowe Potwory; top6, HOOLIGANS; Top8, nYaN. Aż grać się odechciewa... Trzeba czekać na jakąś zmianę frontów, bo inaczej nie ma co tu dalej siedzieć:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

zapraszam wszytkich na świat Knossos . zapowiada się rewelacyjnie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Sytuacja w grze robi się nam troszkę badziewna - Top1, IX LEGION paktuje z Top2, Barbarians; Top5, Ciasteczkowe Potwory; top6, HOOLIGANS; Top8, nYaN. Aż grać się odechciewa... Trzeba czekać na jakąś zmianę frontów, bo inaczej nie ma co tu dalej siedzieć:)

No co poradzić... Przynajmniej znasz przepis jak z elitarnego sojuszu zrobić pośmiewisko :) ze słynnym LEGIONEM ATEŃSKIM nie mają NIC wspólnego, mimo że nicki takie same
Wróbelki coś ćwierkają że szykują się wielkie zmiany... Ale to ćsiiiiiii....
 
Do góry