Stolica;.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7672
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem stolic?

  • Tak.

    Głosy: 358 85,4%
  • Nie.

    Głosy: 45 10,7%
  • Obojętne

    Głosy: 16 3,8%

  • W sumie głosujących
    419

DeletedUser15166

Guest
Odp: Stolica;.

Została zaakceptowana częściowo czyli zostało wprowadzone 100 ludności jako jeden z siedmiu bonusów dziennych .
Tak przynajmniej gdzieś wyczytałem.

Tak, ale z tego co czytałem to 7 bonusów dziennych zniknie wraz z nowym interfejsem niestety :( , ale dobrze że chociaż na eventach będą dostępne :)
 

DeletedUser7672

Guest
Odp: Stolica;.

Hej, fajnie widziec ze jest zainteresowanie tym tematem, coz nie jestem przeszczesliwy ze jest akceptowana czesciowo, ale dobre i to. Ponad 300 glosow jakie jaja nie wyrabiam :)
 
Odp: Stolica;.

Hej, fajnie widziec ze jest zainteresowanie tym tematem, coz nie jestem przeszczesliwy ze jest akceptowana czesciowo, ale dobre i to. Ponad 300 glosow jakie jaja nie wyrabiam :)



Zaakceptowali częściowi i zdejmują bonusy za logowanie właściwie nie jest już dostępna.
Świetne zagranie (odrzucenie spowodowałoby duże niezadowolenie ,więc ominięto potrzeby graczy)
Pozdrawiam.
 

DeletedUser7672

Guest
Odp: Stolica;.

Właściwie to w to już nie gram od roku czy coś ale byłbym przeszczęśliwy gdyby to przeszło może bym do tego wrócił. Mimo wszystko ta wersja 2.0 do mnie nie przemawia jak jedynka.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stolica;.

Właściwie nie mam szczególnego powodu,przez który zagłosowałem na nie.
Może to dlatego,że 5 miast można mieć po miesiącu na najwolniejszej prędkości?

Może dlatego,że z powodu tak niewielkich wymagań zaroiło by się od stolic?

Przeszkadzały by mi te dłuższe flagi?

Na pewno któryś z tych trzech punktów.
 

DeletedUser18955

Guest
Odp: Stolica;.

Jak dla mnie pomysł bardzo fajny zważając że posiadalibyśmy miasto główne.Zachęcająco przemawiają również odznaczenia za zdobywanie cudzych stolic co na pewno urozmaiciłoby grę.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Czy pomysł miałby szansę wejść w życie w najbliższym czasie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stolica;.

Jak dla mnie pomysł bardzo fajny zważając że posiadalibyśmy miasto główne.Zachęcająco przemawiają również odznaczenia za zdobywanie cudzych stolic co na pewno urozmaiciłoby grę.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Czy pomysł miałby szansę wejść w życie w najbliższym czasie?

Pomysł to prawda jest ciekawy,ale od pięciu miast?Stolica przestaje być ważna.Lepszym pomysłem stolica sojuszu.Jedna na cały.

Choć i tak miasta na WC ważniejsze.
 

DeletedUser7672

Guest
Odp: Stolica;.

Tylko że stolica to nie ma być żadnym pępkiem świata, tylko wisienką na torcie. Poza tym to jest małe dogodnienie, wielu graczy lubi nazywać jedno ze swoich miast "głównym" i tym podobne, więc jeśli stolice wejdą do gry, będą mieli z tego więcej korzyści.
 

DeletedUser12997

Guest
Odp: Stolica;.

pomysł rewelka:)
jeden z lepszych w historii grepo.
żenadą jest to ,ze przy całym szumie typu: "gracze -wy tworzycie tą gre", "proponujcie jak ją ulepszyć""czekamy na wasze propozycje" itp..temat kwitnie tu prawie 3(!) lata, a z tego całego szumu wiadomo co wynika- "nierychliwe" INNO wprowadza niektóre pomysły(a raczej ich megasuper okrojoną wersje) w formie bonusików (za złotko w dużej mierze).
niedawny straszliwy szum odnośnie zrównoważenia rozgrywki też jakoś upadł- ( poza jakimiś szczegółami i kupą roboty dla administracji w poszczególnych krajach) i wypłynie pewnie za parę latek w jakiś bonusikach przy łowieniu dyń albo innm idiotyzmie.
 

DeletedUser18955

Guest
Odp: Stolica;.

Zgadzam się w 100% pomysłów jest masa i to bardzo ciekawych lecz INNO zbytnio się nimi nie interesuje.Stolica to byłaby w końcu większa ciekawsza i bardziej widoczna zmiana
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stolica;.

Dobry pomysł z tą stolicą. Liczę, że go wprowadzą.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stolica;.

Niezla propozycja. Stolice zdecydowanie ulatwia gre, na tak.
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Stolica;.

Mi również ten pomysł bardzo się podoba i chętnie pograłbym z takim "bajerem":)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stolica;.

Pomysł bardzo ciekawy. Osobiście zawsze największą wagę przywiązuję do pierwszego miasta i dlatego z pewnością w nim zrobiłabym stolicę. Zastanawiam się czy jedna stolica to nie za mało przy 130 miastach to raczej niknie w tłumie, można zwiększyć przy takiej liczbie miast ilość stolic np. na każdym morzu inna stolica.... Jestem na tak ;)
 
Do góry