Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15942

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

nooo, czasem to jest jedyne wyjscie przed zmasowanymi atakami :p, i chyba o tym doskonale wiecie :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nie dziś to jutro, nie jutro to pojutrze...to tylko gra.....nie ma co rozpaczać. Widocznie jeszcze Sisi chciała sobie pomieszkać w okolicy i tak dzielnie się broniła.
Ja się nie broniłam, bo nie mam czym. Od początku wojenki mnie jedziecie - pomaga mi sojusz.
Pomaga dlatego, że jestem i informuję cały czas o każdym ruchu przeciwnika.
Tę szósteczkę bym straciła, bo ataki nagle wyszły, ale nawet surkę dostałam od razu, by taranik zrobić na minutę przed atakami - zdążyłam.

Edit: wacek no laliśmy się kiedyś, ale szósteczka to w dużej mierze Twoja pomoc - dziękuję Tobie i tym co zdążyli dosłać coś na szybko :*

Edit 2:
Tak Heroinn stało dużo więcej - 479 birem od wacka jak ruszyliście :D
Albo 497 - kurde gubię się...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15942

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

dokladnie o to chodzi, jest info - jest reakcja :)
 

DeletedUser20055

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Niespodziewanie Legion spadł z pozycji lidera na Juktasie :D
 

DeletedUser19758

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Niespodziewanie Legion spadł z pozycji lidera na Juktasie :D

Wróci :) Prawie cały nYaN mogą w Legionie zmieścić
rotfl.gif
 

DeletedUser15942

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Niespodziewanie Legion spadł z pozycji lidera na Juktasie :D

jak??
w atakujacych na 1
w obronie na 1
w wojownikach na 1

w bobowych punktach spadl??? , sorki boby odeszly :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

jak??
w atakujacych na 1
w obronie na 1
w wojownikach na 1

w bobowych punktach spadl??? , sorki boby odeszly :D

Jesteście w centrum walk. Praktycznie wszyscy Was atakują i Wy prowadzicie też jakieś akcje zaczepne, to punkty lecą...i ciężko będzie Was dogonić w tych rankingach. Ale co się odwlecze, to nie uciecze:)
 

DeletedUser19758

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

jak??
w atakujacych na 1
w obronie na 1
w wojownikach na 1

w bobowych punktach spadl??? , sorki boby odeszly :D

Pisząc "boby" masz na myśli byłych graczy Hooligans ? Przed ich dojściem do Was, też byliście w "bobowych punktach" na pierwszym miejscu. Również mam zastrzeżenia czy faktycznie są/byli bobami :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ja się nie broniłam, bo nie mam czym. Od początku wojenki mnie jedziecie - pomaga mi sojusz.
Pomaga dlatego, że jestem i informuję cały czas o każdym ruchu przeciwnika.
Tę szósteczkę bym straciła, bo ataki nagle wyszły, ale nawet surkę dostałam od razu, by taranik zrobić na minutę przed atakami - zdążyłam.

Edit: wacek no laliśmy się kiedyś, ale szósteczka to w dużej mierze Twoja pomoc - dziękuję Tobie i tym co zdążyli dosłać coś na szybko :*

Edit 2:
Tak Heroinn stało dużo więcej - 479 birem od wacka jak ruszyliście :D
Albo 497 - kurde gubię się...

Trutututu srutututu trelele morele BANG!!!

Już tak się tym "nie jaraj" bo nie napiszę co będzie :eek:
2smiech.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

a Hooligansi odeszli, ponieważ ciastka zrobiły akcje na huragana, który nie dawał znaku życia od dnia poprzedniego i by miasta nie padły łupem wroga, rada postanowiła, że wbijamy bunty i zabieramy miasta przed ciastkami, a potem oddajemy huraganowi. Niestety huraganos nie zrozumiał inicjatywy i gdy pojawił się na kompie grubo po południu, zaczął rzucać obelgami i wyzwiskami jacy to my jesteśmy brzydcy, że legion go atakuje i wbija bunty. Nie chcąc w ogóle próbować wyjaśnić sprawy odchodzi zabierając ze sobą resztę swojej ekipy.

Generalnie jest to przykre ale niestety prawdziwe. Do teraz ubolewam, że tak się stało, gdyż w ekipie huliganów jest kilku fajnych solidnych graczy, na których można liczyć.

Zagadką dla mnie jest to, po której stronie barykady staną huligansi... mają kilka opcji...
pierwsza z nich to zostają sami,
druga opcja to, że przyłączają się do kolumny, ciastek i browarników,
trzecia opcja to przyłączenie się do elmerów, czarnych kompanów i dnia sądu, lub ostatnia opcja wg. mnie najmniej prawdopodobna pon/pakt z nami, ale z tego co mi wiadomo to huraganos jest nieugięty w swoich decyzjach i przekonaniach...

dobrej nocki
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jesteście w centrum walk. Praktycznie wszyscy Was atakują i Wy prowadzicie też jakieś akcje zaczepne, to punkty lecą...i ciężko będzie Was dogonić w tych rankingach. Ale co się odwlecze, to nie uciecze:)

Ja czekam i cały czas odwlekam :D
 

DeletedUser19758

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Generalnie jest to przykre ale niestety prawdziwe. Do teraz ubolewam, że tak się stało, gdyż w ekipie huliganów jest kilku fajnych solidnych graczy, na których można liczyć.
w bobowych punktach spadl??? , sorki boby odeszly :D
szok.gif
ten sam sojusz, a inna opinia na temat tych graczy
Zagadką dla mnie jest to, po której stronie barykady staną huligansi... mają kilka opcji...
(...)
Nie tylko Ciebie to ciekawi :) Sądzę, że długo na odpowiedź czekać nie będziemy musieli
Dobranoc :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Żal troszeczkę mi się włączył, bo dziś zamykają mój ukochany świat - alfę...

Powiem tak - poczekamy, zobaczymy co będzie.
Wiem, że kilku Huliganów odeszło - "bo trzeba było".
Po której stronie barykady staną - dla mnie mało istotne, bo i tak walczymy ze wszystkimi.
I wiem jedno - obojętnie na jakiej pozycji będziemy - są ludzie w Legionie i nYaN, na których zawsze można liczyć.
I to nadaje sensu w tej grze :)
 
Ostatnia edycja:
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

szok.gif
ten sam sojusz, a inna opinia na temat tych graczy
każdy ma swoją indywidualną opinię, niektórzy okazują ją z szacunkiem inni bez... ja staram się być obiektywny, a już na pewno staram się okazywać szacunek każdemu, nawet jak kogoś nie lubię, choć niestety nie od zawsze taki jestem... Czasem trzeba dostać w życiu ostro po dupie, by spojrzeć inaczej na to co i kto nas otacza i ja ciesze się, że takie coś mnie spotkało.
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

no i wątpliwości zostały rozwiane- huligansi idą do wroga- TBC... wczoraj koledzy, dziś wrogowie, a wszystko przez jednego gracza, który nie zrozumiał intencji rady, która chciała dobrze dla niego i dla nas wszystkich (chodzi mi tutaj o graczy IX)... Niestety honor u niektórych to pojęcie względne. powodzenia pod nowym sztandarem.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

trochę to zabawne gdyż wczoraj broniliśmy co niektórych huliganów jeszcze pod banderą IX, właśnie przed TBC i ich koalicjantami z EE, a dzisiaj grają razem z nimi przeciwko nam
 

DeletedUser20055

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No nieźle.. A jak odwróciliśmy się od Legionu to huraganos pozmieniał nazwy miast na m.in. "ypsilon tchórz". Jak teraz sobie to przypomne to śmiać mi się chce :p
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

co niektórzy gracze po wejściu do TBC witało się w następujący sposób:
a****z

Witam wszystkich..w koncu po jednej stronie;))

- - - Automatycznie połączono posty - - -

generalnie moim zdaniem po tym jak ciastka zerwały pakt z nami to huraganos szukał tylko pretekstu po to by również się od nas odwrócić i pójść do kogoś gdzie "bezpieczniej", a po wpisach takich jak m.in. ten powyższy byłego huligana już w barwach TBC utwierdza w przekonaniu, że było to już planowane od dłuższego czasu.... hmm a może od początku tego serwera?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19895

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ludzie opanujcie się z tymi zmianami,przecież nikt nie nadaża za tym wszystkim!!!

Lejemy legion a to już nie legion, teraz znowu trzeba czekać kto z kim będzie bo sajgon się zrobił, ahhh stare dobre czasy..... nasza koalicja i cała reszta.............. wtedy było wszystko takie proste.

Teraz pytanie jakie ruch zrobi legion?:)
Opcje hmmmm może nie będę ich wymieniał, poczekamy zobaczymy, wkońcu gwiazdka idzie i wszystko się może zdarzyć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry