Gracz Roku 2013

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4387

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Ludzie - nauczcie się... Krytykować jest łatwo - samemu coś produktywnego wymyślić jest o wiele ciężej.

No nie! To już są kpiny z twojej strony.Jeżeli ktoś tworzy jakiś projekt to musi być przygotowany na ewentualną krytykę jego pracy!
Jako użytkownik forum wyraziłem swoje zdanie.I napisałem szczerze co o tym myślę.I mam do tego pełne prawo.
Nikogo nie obraziłem,nikomu nie ubliżyłem ( jak co nie które panie )

Oczywiście że łatwo jest krytykować.Ale jeżeli np. ja nie posiadam jakiegoś dobrego pomysłu to nie znaczy ze inna osoba ma lepszy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Jeżeli mogę się wypowiedzieć to Ja osobiście nie widzę żadnego problemu.
Jeżeli na gracza roku 2013 wybierzecie gracza który nie posiada tutaj konta możecie po prostu Go poinformować iż został typowany do tej właśnie nagrody.
Jeżeli chce ją otrzymać to niech po prostu założy tu konto.
Nagroda jest dla najlepszego gracza na którym warto się wzorować i nie musi posiadać tu konta jeżeli tego nie chce.
Każdy kto chce grać w Grepolis i jest to Jego pasja,odskocznia od życia codziennego będzie grał.
Nagroda jaką by nie była będzie jeszcze większą zachętą.
Pozdrawiam wszystkich uczciwych graczy,nawet tych po przeciwnej stronie.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

No nie! To już są kpiny z twojej strony.Jeżeli ktoś tworzy jakiś projekt to musi być przygotowany na ewentualną krytykę jego pracy!
Jako użytkownik forum wyraziłem swoje zdanie.I napisałem szczerze co o tym myślę.I mam do tego pełne prawo.
Nikogo nie obraziłem,nikomu nie ubliżyłem ( jak co nie które panie )

Oczywiście że łatwo jest krytykować.Ale jeżeli np. ja nie posiadam jakiegoś dobrego pomysłu to nie znaczy ze inna osoba ma lepszy.

Hm... Twoim typem gracza roku był min. Manfred.
Proponuję go też jako forumowicza roku - on tak dużo rzeczy skrytykował, że mało kto mu dorówna.
Ale zawsze to robił w sposób konstruktywny.
Powinieneś się tego nauczyć :)

Bo swoje zdanie mieć to jedno i tego nikt Ci nie odbierze.
Ale też sposób jego wyrażania jest ważny :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Proszę nie mieszajcie mnie do waszej dyskusji!! nie jestem niczyim typem i nie będę i nie chce być. Gracz który chce być doceniony to nie ten co jest publicznie na forum ogłaszany a taki co po walce dostanie od wroga "dobra walka kolego".
W tej grze mam więcej przeciwników a niżeli zwolenników z racji jaki jestem i jak gram.

A Evelin napisał że ów konkurs nie jest dobrze zorganizowany i ma do tego pełne prawa a wy nie musicie na niego naskakiwać. Czas uczyć się na błędach posłuchać krytyki.
Doskonale wiemy że ten konkurs nie wyłoni graczy naprawdę tych dobrych a jakieś lamy i to chciał wam Evelin napisać a tych naprawdę dobrych pominie bo regulamin.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

No patrzcie - nie da się pochwalić... Manfred wiesz jaka paskuda z Ciebie? A zapomniałam, wiesz, bo już Ci to chyba pisałam...

Co Ewelin miał namyśli to się domyślam. Ale obrażacie w ten sposób graczy. Bo na każdym świecie są ludzie, którzy zasługują na miano gracza roku na tym konkretnie świecie i właśnie takie osoby chcemy wyróżnić. Nie każdy gra na kilku światach, czasami ludzie grają bardzo długo na tym jednym jedynym i powinno się ich wyróżnić tam.

Wszystkich zadowolić się nie da, Wasze uwagi przyjęliśmy do wiadomości i na pewno z nich skorzystamy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Zróbcie następnym razem konkurs "Użytkownik Roku" to chyba wszyscy wtedy będą zadowoleni.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Ale obrażacie w ten sposób graczy. Bo na każdym świecie są ludzie, którzy zasługują na miano gracza roku na tym konkretnie świecie i właśnie takie osoby chcemy wyróżnić.

Nie obrażacie bo ja nie obrażam - wiem że na każdym świecie są dobrzy gracze i znakomici ludzie i cieszę się że chcecie ich wyróżnić i mam nadzieje że wam się to uda.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

czy w sytuacji gdy zgłoszona jest 1 osoba z danego świata można dołożyć kontrkandydata mimo iż termin minął?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Raczej nie, nie zmienia się zasad w trakcie gry, poszkodowana zostałaby osoba, która na 99% zostanie graczem roku. Termin zgłaszania był wcześniej podany, informacja o konkursie pojawiła się zarówno na forum, jak i w grze, typowanie graczy trwało naprawdę dużo czasu moim zdaniem.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Zróbcie następnym razem konkurs "Użytkownik Roku" to chyba wszyscy wtedy będą zadowoleni.

Ja tam proponuje na gracza najbardziej nielubianego konkurs zrobić. ALe może juz nie ma każdy ze światów osobno lecz na cały Polskki server.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Ja tam proponuje na gracza najbardziej nielubianego konkurs zrobić. ALe może juz nie ma każdy ze światów osobno lecz na cały Polskki server.

Świetny pomysł, ale nie wiem czy jednak nie wolisz tytułu zwycięzca konkursu od najbardziej nielubiany gracz ;)
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Świetny pomysł, ale nie wiem czy jednak nie wolisz tytułu zwycięzca konkursu od najbardziej nielubiany gracz ;)

Myślę że to już jest mniej ważne ;) Byle by na półce stał puchar na 1 miejsce :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Raczej nie, nie zmienia się zasad w trakcie gry, poszkodowana zostałaby osoba, która na 99% zostanie graczem roku. Termin zgłaszania był wcześniej podany, informacja o konkursie pojawiła się zarówno na forum, jak i w grze, typowanie graczy trwało naprawdę dużo czasu moim zdaniem.
poszkodowana, jak poszkodowana ;-)
stając do konkursu w teorii powinno się zakładać że się bierze w nim udział - a tutaj to bardziej wygląda na wciskanie swojej kandydatury w ostatnim możliwym momencie bo nikt wcześniej tego nie zrobił w nadziei że wygrasz bez konkurencji :)

zgłoszenie 20min przed końcem terminu, przez kolegę - fakt, że konkurs został nieco zbagatelizowany przez graczy z danego świata, ale przez cały czas jaki był na zgłoszenia nikt się nie pokusił o wystawienie kandydatury.

moment wystawienia kandydatury wiele mówi o zgłaszającym/kandydacie, gdyby pojawił się wcześniej pewnie tak by nie zostało, a tak pojawiła się niemal psim swędem, rzutem na taśme ;-)

w każdym bądź razie, jaka by decyzja nie była taka będzie - choć biorąc pod uwagę ideę konkursu, 1 kandydat ją mocno wypacza.
ale to już decyzja organizatorów, czy to faktycznie konkurs na gracza roku na danym serwerze i będzie możliwy jakiś wybór, czy nie.
 

DeletedUser17870

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Każda organizacja powinna być dokładnie sprecyzowana. Jeden gracz to nie konkurs. Próg minimum powinien być podany. Wykorzystano lukę , spryt lub po prostu chciwość. Moim zdaniem osoba uczciwa i honorowa, nie przyjęłaby tytułu, jeśli nie rywalizuje choć z jednym graczem. Jeśli konkurs ma mieć sens dopuście do konkursu chociaż ze dwie osoby, by móc popatrzeć na zdrową rywalizację i głosowanie :).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Kto w końcu został graczem roku ze świata Achilles?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Każda organizacja powinna być dokładnie sprecyzowana. Jeden gracz to nie konkurs. Próg minimum powinien być podany. Wykorzystano lukę , spryt lub po prostu chciwość. Moim zdaniem osoba uczciwa i honorowa, nie przyjęłaby tytułu, jeśli nie rywalizuje choć z jednym graczem. Jeśli konkurs ma mieć sens dopuście do konkursu chociaż ze dwie osoby, by móc popatrzeć na zdrową rywalizację i głosowanie :).

Nie ma progu minimum, bo dlaczego miałby być? Są światy, gdzie nie ma gracza roku i tyle. Moim zdaniem nikt z Omegi się nie interesował tym konkursem, dopóki jedyną kandydaturą nie został gracz, którego nie lubicie i podnosicie teraz larum. Zasady były ustalane przed konkursem i na ich podstawie będzie rozstrzygany konkurs, ewentualne zmiany/udoskonalenia regukaminu to już w kontekście np. wyboru gracza roku 2014.

Kto w końcu został graczem roku ze świata Achilles?
Zgodnie z zasadami nikt jeszcze. Obecnie trwa etap weryfikacji zgłoszęń. Tam gdzie nie ma kandydatów - nie ma gracza roku. Tam gdzie jest jeden kandydat - to on zostanie graczem roku, jeżeli w procesie weryfikacji wszystko się okaże ok. Tam, gdzie mamy więcej niż 1 kandydaturę - wszystko będzie nadal przebiegać zgodnie z regulaminem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Reasumują to gracz roku będzie wybierany na każdym świecie pod warunkiem iż będą jakieś kandydatury tak ?
Dla Mnie osobiście jest to trochę niezrozumiałe ponieważ jest wielu graczy którzy zasługują na nagrodę a nie odnoszą się z tym i się o to nie upominają.
Są gracze na których można polegać i brać z nich przykład.
Najważniejsze jest to by kandydat był dobrym graczem zarówno offensywnym jak i deffensywnym a przy tym miał nieskazitelną opinię pod względem kultury.
Jeżeli taki gracz wygra to w oczach pozostałych osoby które takowego wybiorą będą również postrzegane inaczej.
Na gracza roku wybiera się gracza który naprawdę na to zasługuje a nie kolegę czy koleżankę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Moim zdaniem nikt z Omegi się nie interesował tym konkursem, dopóki jedyną kandydaturą nie został gracz, którego nie lubicie i podnosicie teraz larum. Zasady były ustalane przed konkursem i na ich podstawie będzie rozstrzygany konkurs, ewentualne zmiany/udoskonalenia regukaminu to już w kontekście np. wyboru gracza roku 2014.
Nie, po prostu może uważamy że zgodnie z celem konkursu nie było sensu zgłaszać kandydatur. Tak, nie interesowaliśmy się tym do momentu gdy nie została zgłoszona ta kandydatura, zgłoszona psim swędem w ostatniej chwili.
Cóż, może patrząc w lustro widzieliśmy że nie ma na naszym świecie osoby mogącą być wzorem do naśladowania..

Zacytuję tutaj cel konkursu.

Konkurs ma na celu wyłonienie jednej osoby z każdego świata, która wyróżniła się swoją postawą i stała się wzorem do naśladowania.
Ten cel będzie wypaczony w takim głosowaniu, bo kolega kolegę zgłosił w ostatniej chwili - osobę mającą bardzo negatywny wizerunek nie tylko wśród przeciwników, ale także i wśród swoich wcześniejszych sojuszników.
I nie bardzo widzę jak w tym wypadku cel organizowania konkursu miałby zostać osiągnięty. Temu ta reakcja.

W każdym bądź razie, jakakolwiek będzie decyzja organizatorów rady - taka będzie.
Ale umówmy się że celem konkursu w takim razie nie jest to o czym pisała Elastynka.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Ten cel będzie wypaczony w takim głosowaniu, bo kolega kolegę zgłosił w ostatniej chwili .

To że ten cel będzie wypaczony to tylko i wyłącznie wina graczy z danych światów!!

była czas na to by dawać swoich kandydatów a to że nikt nie dał to teraz nie powinien mieć pretensji że jest tylko jeden ze złym wizerunkiem. Widocznie na damy świecie wszyscy mieli gdzieś ten konkurs a wiec i nie będzie ich to obchodzić kto wygra.

dziwie się wam -- najpierw olaliście konkurs a teraz pretensje - ale teraz to sami do siebie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

czy ja mam do kogoś pretensje? nie mam, zaakceptuję każdą decyzję.
napisałem co myślę i tyle - warunki jakie są, widzę - w swoim zgłoszeniu napisałem że wiem że jest po terminie, a tutaj próbowałem tylko przedstawić swoje racje.

to tylko mój punkt widzenia.

ps. nie ma potrzeby krzyczeć.
 
Do góry