Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19895

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

czyli niedługo od was też się zawiną ?
hmmm zdecydowanie za duże zmiany są, kto za tym nadaża to niewiem, takei roszady że sojuszę niewiadomo czy mają swoich czy cudzych graczy i kogo tłuc trzeba
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

czyli niedługo od was też się zawiną ?
hmmm zdecydowanie za duże zmiany są, kto za tym nadaża to niewiem, takei roszady że sojuszę niewiadomo czy mają swoich czy cudzych graczy i kogo tłuc trzeba
My gramy zespołowo co widać po akcjach i przejęciach :) Ale jeśli uważasz że jest inaczej to nie mam pytań :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Szadzio nie pij więcej bo ci bajki opowiadają i zaczynasz w nie wierzyć :p Bianconeri i granie off weź mnie nie osłabiaj.Co do kroma1307 jak była akcja to zawsze coś mu wypadało nie pasowało albo zasypiał z kolonem więc pretensje może mieć do siebie.Miał obok siebie takiego offowca jak YounTeak i twierdzi że nie miał z kim pograć.Zpytaj się ile razy do niego napisał aby komuś tyłek zlać. ???
Bianconerii jest defowcem nie ofowcem wiem o tym ale to że nie pomogliście mu i stracił 9 miast( przepraszam miał lekką pomoc od kogoś ale nie wiem od kogo) to już inna kwestia :) ktoś tu nie potrafi grać zespołowo :)
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Szadzio napisał:
Bianconerii jest defowcem nie ofowcem wiem o tym ale to że nie pomogliście mu i stracił 9 miast( przepraszam miał lekką pomoc od kogoś ale nie wiem od kogo) to już inna kwestia :) ktoś tu nie potrafi grać zespołowo :)

No nie potrafimy, ale skoro my nie potrafimy grać zespołowo to nie chce nawet myśleć jak grają inni offem skoro jakoś słabo to przejmowanie wioseczek idzie :D
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Bianconerii jest defowcem nie ofowcem wiem o tym ale to że nie pomogliście mu i stracił 9 miast( przepraszam miał lekką pomoc od kogoś ale nie wiem od kogo) to już inna kwestia :) ktoś tu nie potrafi grać zespołowo :)

Szadzio mówiłem nie wierz w bajki bo za duży jesteś.Bianconeri po prostu poszedł sobie spać jak go atakowaliście więc jego pretensje o to że mu wioch nie broniliśmy są że tak się delikatnie wyrażę nieuzasadnione.Poza tym w czasie BW też go nie było a info które przekazał w przypadku zbuntowania dużej ilości jego miast nie za bardzo było wystarczające.Obstawiliśmy co było można reszta no cóż jakby był to pewnie tyle wioch by nie stracił.On przecież dobrze wiedział że jak do was nie pójdzie będzie nadal atakowany a jak go nie ma non stop to nawet deff mu nie pomoże.
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Szadzio mówiłem nie wierz w bajki bo za duży jesteś.Bianconeri po prostu poszedł sobie spać jak go atakowaliście więc jego pretensje o to że mu wioch nie broniliśmy są że tak się delikatnie wyrażę nieuzasadnione.Poza tym w czasie BW też go nie było a info które przekazał w przypadku zbuntowania dużej ilości jego miast nie za bardzo było wystarczające.Obstawiliśmy co było można reszta no cóż jakby był to pewnie tyle wioch by nie stracił.On przecież dobrze wiedział że jak do was nie pójdzie będzie nadal atakowany a jak go nie ma non stop to nawet deff mu nie pomoże.


Żeby nie było że sobie coś z palca wyssaliśmy :)

Bianconerii 06.12.13 o godzinie 22:00
witam Cie mam juz na 10 miast ataki wbity bunt 28 atkow kolejnych plynie i rosnie procz tych co pisali nikt nie pomaga chyba sie boja ja mam we wszystkich miastach defaa ale to za malo ide spac o 4 musze wstac i do roboty nie bedzie mnie do godzin popoludniowych biore urlop bo to bez sensu

tu masz moje gg xxxxxxx badz fona xxxxxxx

oczywiscie ja nie zrezygnuje ale moze musze odpoczac
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

My nie mamy akademii:)
Poza tym walczymy z wami już jakiś czas...Mamy przestać, bo Ciasteczkowi was rzucili i opuścili was gracze, których przyjmowaliście z innych sojuszy?

Swoją drogą L9 nigdy nie miał problemów z przyjmowaniem w swoje szeregi graczy z sojuszy(czy całych ekip) które miały kłopoty.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

To po co cytujesz naszego gracza?

A przepraszam, przeczytałem "wasza" zamiast "wasze"
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

a ja myślałem, że ty jesteś jakiś tam swietyorp z WB, nawet nie wiem jaki masz nick w grze ha ha
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Szadzio mówiłem nie wierz w bajki bo za duży jesteś.Bianconeri po prostu poszedł sobie spać jak go atakowaliście więc jego pretensje o to że mu wioch nie broniliśmy są że tak się delikatnie wyrażę nieuzasadnione.Poza tym w czasie BW też go nie było a info które przekazał w przypadku zbuntowania dużej ilości jego miast nie za bardzo było wystarczające.Obstawiliśmy co było można reszta no cóż jakby był to pewnie tyle wioch by nie stracił.On przecież dobrze wiedział że jak do was nie pójdzie będzie nadal atakowany a jak go nie ma non stop to nawet deff mu nie pomoże.
a Babaherod pisał coś o defowanie wiosek? bo jemu to defowaliście :)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

a Babaherod pisał coś o defowanie wiosek? bo jemu to defowaliście :)

Akurat to dwa zupełnie inne przypadki bo co innego ban bez ochronki a co innego jak gracz pisze że idzie spać i daje niewystarczające info.Dodatkowo w przypadku dużej ilości buntów ślemy wsparcie tam gdzie gracz wykazuje zainteresowanie swoimi wioskami.
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Imperium kontratakuje?
Ciekawe jak wyjdzie atak na byłych chuliganów, podejrzewam, że zupełnie przypadkowy ciach i legionu razem:)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ja tam jestem ciekawy, jak ptaku się będzie tłumaczył za chwilę...czekam z niecierpliwością:)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Z tej, zapewne całkiem przypadkowej" sytuacji na Juktasie oczywiście...bo z czego by innego?!
 

DeletedUser17131

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A co nazywasz "przypadkową" sytuacją? :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Zupełnie "przypadkowe" wspólne działania militarne ciastek i legionu...po słowach jakie padły tutaj wydaje się to nieprawdopodobne, ale jakoś tak układa się w jedną całość.
 

DeletedUser20055

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Wspólne działania Ciastek i Legionu?? Haha.. jak tak to TBC działa wspólnie militarnie z Piątą Kolumną ; )
 
Do góry