Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Heh...no może i tak...dziwnie jednak wyglądają niektóre raporty, jak na początek wchodzą ognie z legionu, a później off ciastek, czy inne ataki mniej więcej zgrane w czasie na jedno miasto.

Ale co ja tam wiem...wszystko wyjdzie w praniu.
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Dzien dobry:)

DonBaker tobie to akurat sie nie musi nikt z niczego tlumaczyc:)

Co do sytuacji na juktasie... ano ciekawa a bedzie ciekawsza:)

TBC doczepilo sobie kule to ciekawe jak z nia beda chodzic:)

wasze nowe jaskolki mi doniosly ze mnie chcecie gwałcic w najblizszym czasie co mi sie bardzo niepodoba bo zajezdza mi troszke
f6d13f3bc575541e00a6f4457588130e.gif


ale wyzwanie przyjme i zapraszam serdecznie.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nie no, oczywiście, że nikt się mi tłumaczyć nie musi, bo i po co...tak tylko się odniosłem do sytuacji na naszym świecie. Co będzie dalej, to zobaczymy jak się sprawy potoczą. Wszystko się przecież może zdarzyć:)



PS: A Ty już tak się nie obnoś z tym, że masz u nas "krecika"...jakoś kłóci się to z tymi wszystkimi zapewnieniami nas przez ptaka jacy to z Was honorowi wojownicy:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Podobno Ciastka i Legion znów współpracują. Jestem w szoku. Po słowach jakie padały na forum i na PW na grepo... Ale jak to bywa w przyrodzie zazwyczaj pies kochający swego pana nawet jak dostanie od niego lanie to zawsze wraca po jakimś czasie z merdającym ogonem :D
 

DeletedUser20055

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Podobno Ciastka i Legion znów współpracują. Jestem w szoku. Po słowach jakie padały na forum i na PW na grepo... Ale jak to bywa w przyrodzie zazwyczaj pies kochający swego pana nawet jak dostanie od niego lanie to zawsze wraca po jakimś czasie z merdającym ogonem :D
Skąd wy takie informacje bierzecie??? Może jeszcze z JD współpracujemy co?
 

DeletedUser19895

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A ja słyszałem że tbc robi za naszą ak :)..... dobre ....
Pozatym wypowiedz guzitso przesiąkneła jadem mi tu..... co oni tak pękają jak tylko słyszą że stara gwardia ma wrócić... może trzeba wkońcu nadtym tym pomyśleć poważniej.
 

DeletedUser15942

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

a moze wreszcie zauwazyli, ze ich polityka niewiele dala, legion nadal istnieje i nie da latwo za wygrana, nawet jest mocniejszy niz wczesniej, bo zgnile jaja go opuscily :D
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Mnie to ciekawi jedna sprawa:) A mianowicie kto podczas ery cudów będzie wazelinkę nosił z koalicji anty legion:)
Jak wiadomo może wygrać 70 osób a koalicja ma duuuużo więcej, ciekawe co zrobicie z osobami które klepią dla was deff na zadupiach:) założę się że pozniej już nie będą potrzebni:) kto kogo w tej dynastii juktasowej będzie zabawiać:D Żeby nie było... ja budować nie lubię, wolę burzyć komuś;p ale jak trzeba to będę budował:p

pozdrawiam pania Virtual -Kr3jZoL
kameleon_owenii.jpg


ps.Jestem wredny wiem....Ale oszustwem zasłużyliście;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Mnie to ciekawi jedna sprawa:) A mianowicie kto podczas ery cudów będzie wazelinkę nosił z koalicji anty legion:)
Jak wiadomo może wygrać 70 osób a koalicja ma duuuużo więcej, ciekawe co zrobicie z osobami które klepią dla was deff na zadupiach:) założę się że pozniej już nie będą potrzebni:) kto kogo w tej dynastii juktasowej będzie zabawiać:D Żeby nie było... ja budować nie lubię, wolę burzyć komuś;p ale jak trzeba to będę budował:p

pozdrawiam pania Virtual -Kr3jZoL
kameleon_owenii.jpg


ps.Jestem wredny wiem....Ale oszustwem zasłużyliście;)

Nie bardzo rozumiem jakim oszustwem ? Jak nie wiesz co i jak to się nie wypowiadaj. Nie pozdrawiam.
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A pon ciach i Legionu trwały, czy czasowy?
bo jak trwały to znowu trzeba biedny legion atakować....:(
 

DeletedUser17131

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A pon ciach i Legionu trwały, czy czasowy?
bo jak trwały to znowu trzeba biedny legion atakować....:(


cóż tego akurat nie musisz wiedzieć :p

Ps. Brakuje Ci odwagi, aby używać swojego nicka ze świata Juktas? :)
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A pytanie czysto retoryczne.
Jeśli chodzi o nick to jak spytasz na pw, czy otwarcie to chętnie odpowiem, nie ukrywam się przed nikim:)
 

DeletedUser17131

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A pytanie czysto retoryczne.
Jeśli chodzi o nick to jak spytasz na pw, czy otwarcie to chętnie odpowiem, nie ukrywam się przed nikim:)

swietypio ma w skrzynce maksymalną dozwoloną liczbę wiadomości - kolejne nie zostaną dostarczone zanim obecne nie zostaną usunięte.
Tak więc zanim coś zaproponujesz, to sprawdź takie rzeczy.

Widzisz nie ma innej opcji, musisz tu napisać prawdziwy swój nick :)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nie chcesz wiedzieć kim on jest hehe :)
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Pretty boy
jak masz odwagi dość to atakuj:)
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

na pewno...niech teraz mściwy prezesunia poda swój nick w grze:)
odległość i tak za duża pewnie, ale to nie ma się co wstydzić:)
ani bać:)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Prezes mściciel, to prezes mściciel :D
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

zbyt szybko kolegę określiłem...a może zaatakuje i zrobi to dobrze:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

może w końcu ktoś sie odważy :)
 
Do góry