Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No przecież między nami tak jest, a wojenka i dobra zabawa w topieniu woja jest przednia ;)

Edit:
Chodzi mi tu o relacje mojego i Twojego sojuszu.
Jakoś sporów pomiędzy nami nie widziałam, tylko walkę na wysokim poziomie :)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Dzieki takiej walce chce się grać :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Tak poczytałem chwilę i niech ktoś mnie oświeci: czy Legion cmoknął w zada Ciastka i znowu współpracują razem? :)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Tak poczytałem chwilę i niech ktoś mnie oświeci: czy Legion cmoknął w zada Ciastka i znowu współpracują razem? :)

Ja tam nie wiem kto kogo w tej grze całuje choć jedno jest pewne,że ja tam żadnej współpracy nie widzę :p
Jak na razie to z nowinek napiszę,że powstał nowy sojusz na Juktas czyli "Czary Mary" (czyt.TBC) i dla nich specjalny utwór ode mnie :p

http://www.youtube.com/watch?v=8iOCcLnwFXk
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ło rety! Jak nic w teledysku Robson, Adrian i Sisi hehe :D

Pytałem bo to już by była "kropka nad i" tego waszego honoru.
Każdy żul wie że na "krzywy ryj" nie ma picia, albo się daje składkę, albo kopa w zada

Legion - chciał tak pograć z Ciastkami - czyli nachlać się za darmo :) Brał defa, ale sam go nie dawał
Ciastka - miały tego dość i dały kopniaka w zada Legionowi - normalna reakcja, ileż mozna trzymać pasożyta?
Legion - zwyzywał Ciastka że nie mają honoru bo według ich moralnych zasad normalne jest żerowanie na kimś. Ale jak ten ktoś podziękuje za współpracę to już podbiega pod zdradę. Ciśnie się powiedzieć: jacy przywódcy - taki i honor :)
Legion - zaatakował kolegę Adriana, Huraganosa bo był mało aktywny. Adrian jako bardzo honorowy człowiek pewnie bronił kumpla jak lew :) Obawa przed utratą miast i osłabieniem w grze była jednak wieksza niż przyjaźń i HONOR
Hooligans - mocno zdenerwowani postawą Legionu przechodzą do wroga
Legion - toż to zdrada i brak honoru! :D

Teraz jakby się okazało że Legion ukłonił się przed Ciastkami i cmoknął ich w tyłek o powrót to już koniec świata...
Nie wystarczy paplać o honorze na okrągło, przede wszystkim mości panowie z Legionu - należało by go najpierw mieć ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Może i brednie... Może i wypił... Ważne też że jeszcze do dna daleko hehe :D
Mały Koguciku bije od was hipokryzją na kilometr, nie od całego sojuszu, broń Boże - tylko od kilku osób. Za to wydawałoby się najważniejszych.
Sami nie postępujecie honorowo, a krzyczycie i wymagacie od innych
Niedawno też wypominałeś komuś multi, a sam nie jesteś lepszy. Nie trzeba być wielkim mędrcem żeby zauważyć kto ukrywa się pod nickiem Koguta. Te same wklejane filmiki, ten sam styl pisania, nawet ten sam wielki brzuch :) Samo konto na forum to nic wielkiego, ale istnieje jeszcze w grze
Drażniąca jest ta wasza sprawiedliwość i honor w jedną stronę. Najpierw spójrzcie na siebie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Alladynku jestes tak nudny i sie powtarzasz ze powinni kasowac twoje wpisy .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

To będę nudny jeszcze raz i jeszcze raz się powtórzę: część graczy od was którzy tu się mocno udzielają to hipokryci ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Za to ich jest trzech i mają przewagę :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Alladyn może pójdziesz trolować jakieś inne forum?
Tu już jesteś oklepany i nudny się stajesz...

Pogratulować wypada przeciwnikom w zdobyciu miast - więc gratuluję :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Tyle razy już mieliście nie karmić trola, słabo wam to wychodzi :)
Już znikam
ps. Sisi pięknie wyglądasz na tym teledysku :)
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

pytanie do TBC

jak się podoba rozbieranko?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

pytanie do TBC

jak się podoba rozbieranko?


chyba powinieneś spytać tych graczy którzy nie reagują na wasze podburzania bo nie ma ich po pół dnia i nie potrafią napisać o stałą obstawę... życie ;) są dobrzy gracze i są gorsi, nie jesteś w stanie grać za kogoś więc ta uwaga to chyba nie na miejscu aczkolwiek dla osoby kochającej się w statystykach to rzeczywiście ubyło nam miast na waszą korzyść ;) gratuluję proponuję podbić kogoś z TBC... kogoś kto operuje jak gracz TBC a nie szczycić się przejęciami ludzi świeżo po fuzji którzy bagatela nie poświęcają tej grze tyle uwagi ile byśmy, od nich oczekiwali... ale wszystko jest do opanowania to tylko kwestia czasu ;) tymczasem wasze Świąteczne zdrowie :p
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

niestety pro koksy z TBC są ciutkę daleko :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A jak się podobało topienie adriaxusa? Chwalił wam się?
 

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A jak się podobało topienie adriaxusa? Chwalił wam się?
nie chwalił bo myślałem, że tyle co miałem starczy, a jednak zabrakło raptem na 2 zagrody ogni, więc nie wiem czym tu się chwalić :)
tak, czy inaczej winszuję za obronę przede mną i końcówkami sladoxa. Na następny raz, będą wyciągnięte wnioski, więc do następnego :)
 
Do góry