Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Gracz typu Huraganos jest ogarniętym graczem i właśnie dlatego obroniliśmy miasto. Podawał info dokładne, i takie coś da się wybronić. Do następnego :)
 

DeletedUser19758

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Gracz typu Huraganos jest ogarniętym graczem i właśnie dlatego obroniliśmy miasto. Podawał info dokładne, i takie coś da się wybronić. Do następnego :)


q5ao.png


Czyżby ujma na honorze Huraganosa ? :eek: Pewnie Ksawery zerwał linie
lol.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Wy tam sladoxowi musicie niezłe zbiórki surowców ogarniać:) W końcu nie często się widuje jak po ataku z jednego miasta w liczbie prawie 2k offa wpada po 58 minutach z tego samego miasta atak liczący 2,2k offa. Nie powiem, jestem pod wrażeniem...jednak, kto bogatemu zabroni, co nie?!
 

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Wy tam sladoxowi musicie niezłe zbiórki surowców ogarniać:) W końcu nie często się widuje jak po ataku z jednego miasta w liczbie prawie 2k offa wpada po 58 minutach z tego samego miasta atak liczący 2,2k offa. Nie powiem, jestem pod wrażeniem...jednak, kto bogatemu zabroni, co nie?!
coś ty, my robimy zrzutki na goldy robimy ;d.
Mamy event, buff buffka pogania, trzeba po prostu w pełni wykorzystać grę- kandydat z najwyższą liczbą głosów na gracza świata najwidoczniej to potrafi,thats it.
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ciasteczka mistrzami The Sims

"mało birem było"
 

DeletedUser17131

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Czyżby? Dwa tygodnie czasu i miasta 997 do 3.5k. Badania i budynki, które chce. Miesiąc czasu i miasta są gotowe do gry.
Dla mnie jest opłacalne.
Jeśli już kogoś cytujesz, to nie wyrywaj czegoś z kontekstu albo nie zrozumiałeś, o czym pisaliśmy z Szadziem, tj. o rozwijaniu miast, a nie zakładaniu nowych i bawieniu się w budowanie budynków od podstaw. Widać masz dużo czasu na zakładanie osad, ale kto co woli... Zdecydowanie preferuję podbój już rozwiniętych wiosek i ich ulepszanie na własne potrzeby.

Ps.Twój nick jest pleonazmem, jeśli wiesz, co to w ogóle znaczy... Z chemicznego punkty widzenia kwas jest kwaśny. Spójrz na skalę pH, może czegoś się douczysz :)
 

DeletedUser17131

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Poza tym ciastka gratuluję Wam ostatnich przejęć ;)
 

DeletedUser20055

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A dziękuje w imieniu Ciastek :)
Nie wiem czy Wy coś przejęliście, jak tak to też gratulujemy :p
 

DeletedUser14342

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

to moje ostatnie słowa na Grepolisowym forum : dziękuje wszystkim za grę od początku startu na świecie PI aż do Juktas gdzie kończę z grepo

LEGION trzymam za was kciuki rozj......e ;) TBC, EE , JD , A, i resztę sługusów

MASS EFFECT
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Życzę wszystkim wszystkiego najlepszego z okazji świąt. Chciałbym również przeprosić jeśli kiedyś kogoś obraziłem komentarzami czy też w inny sposób... A tak na marginesie sytuacja na Juktas nudna z powodu... właśnie tych wesołych świąt :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

od dzisiaj ta nuda się kończy ;)
mam nadzieję, że każdy się przygotował przez święta ;)
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

hehe, może dwie biremy wybudowałem w tym czasie:)
 

DeletedUser19758

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Taka cisza tutaj
szok.gif
Nic się nie dzieje na Juktasie ?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Muszę potwierdzić - z nudów zaczęłam atakować...
Ja, czyli deffowiec! Wstyd dla agresorów :D

No nie wspomnę o rozbiórce jednego naszego nieaktywnego gracza przez V, ale co tam :p
 
Do góry