Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ogólnie stwierdzam na serwerze sporo niezłych grajków ktorzy weszli dla zabawy. Większośc jednak olała serwer z właczonym sumieniem. Bezdusznicy.

Największa beka z topkuf. Nie dość, że muzułmanie to jeszcze gra na 3 konta i 4 wioski pierwszego dnia na serwerze z moralami :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Sorry czy ja kogos obrazilem???
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Nie dość, że muzułmanie to jeszcze gra na 3 konta i 4 wioski pierwszego dnia na serwerze z moralami :D

się nie ma co irytować czy tam bombersować, może ma parcie, ciśnienie które //rozpycha// mu kieszenie , są tacy zapaleńcy co za priorytet stawiają tą grę bardziej niż real , czasem real sam gdzieś zniknie w oddali powiem krótko mnie to wali, kocham Cię wódko a Sylwka spędzę na białej sali ;) muzyka me uszy delikatnie pieści zrobię sobie drinacza dużo wódy i kapkę pepsi bo tylko tyle się jej zmieści ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

supersonik oprócz kolonizacji i pkt agresora jest również TOP1 obrońcy.. Ma co robić chłopak
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Nie zapominajmy, że obrona przed samym sobą jest bardzo wymagająca tym bardziej jak wie się gdzie się ognie chowa i ile się ma defa oraz offa, a najgorzej jak się klepie offa i się samemu się w dziwny sposób zaatakuje i zapomni się nim uciec ;) dobrze, że chociaż miasto się sobie podbije takie małe wynagrodzonko od ciężkiego życia
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

O IG-R sie rozpada? Dyplomada odszedł do AP. Looney pnie się w góre rankingu bobów.
Macie jakieś ciekawe newsy? :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

O IG-R sie rozpada? Dyplomada odszedł do AP. Looney pnie się w góre rankingu bobów.
Macie jakieś ciekawe newsy? :D

tak Ultracjusz ma już 5 wiosek :))
jak tak dalej pójdzie za 5 dni będzie miał z 10 i jedyna szansa będzie nabic pkt jak sam siebie bedzie oklepywał
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No co Ty Maniek, igrzysk nigdy nie robiles, on tez da rade : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ciekawe jakie morale teraz ma atakując takiego gracza 2000 pkt :)
 

DeletedUser19819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

72
[(punkty_obrońcy / punkty_agresora) * 3 + 0.3] * 100
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18490

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Na gracza 2k pkt ma morale ok.72%
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Nie zapominajmy, że obrona przed samym sobą jest bardzo wymagająca tym bardziej jak wie się gdzie się ognie chowa i ile się ma defa oraz offa, a najgorzej jak się klepie offa i się samemu się w dziwny sposób zaatakuje i zapomni się nim uciec ;) dobrze, że chociaż miasto się sobie podbije takie małe wynagrodzonko od ciężkiego życia


Krytykować i użalać się jest najprościej.Skoro wiesz wszystko to dlaczego nie zgłosisz tego do suportu? A jeżeli zgłaszałeś i żadnego efektu to nie dało to znaczy że przemawia przez ciebie zazdrość

P.S. Manfred jest w Tv:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Jeśli ma ktoś ochotę na wspólną zabawę zapraszam do sojuszu Przyjaciele :)
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Krytykować i użalać się jest najprościej.Skoro wiesz wszystko to dlaczego nie zgłosisz tego do suportu? A jeżeli zgłaszałeś i żadnego efektu to nie dało to znaczy że przemawia przez ciebie zazdrość

P.S. Manfred jest w Tv:)
Kolego czytanie ze zrozumieniem to nie jest aż tak trudne ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Krytykować i użalać się jest najprościej.Skoro wiesz wszystko to dlaczego nie zgłosisz tego do suportu? A jeżeli zgłaszałeś i żadnego efektu to nie dało to znaczy że przemawia przez ciebie zazdrość

P.S. Manfred jest w Tv:)

przeklinać nie mogę bo suport się dowala, nie piję do konkretnego przypadku, jestem spamerem na maxa dlatego do każdego postu dowalę swe wywody, które wcale nie muszą pić do postu lecz mój zryty beret miał ochotę podzielić się nimi ze światem , jakiekolwiek by nie był więc spoko loko this is spontan :) podpierniczać nigdy nikogo nie podpierniczam(aczkolwiek inne słowo zamiast podpierniczam ciśnie mi się na usta ;) )a od zazdrości o piksele jestem daleki więc nie ma co się bombersować tylko zapodać drinacza i z przymrużeniem oka wszystko brać nie koniecznie jak ja bo to przesada le na lajcie bo to tylko ikonki i piksele czyli pył i powietrze nic istotnego w naszym życiu, czy będzie ktoś miał 50 miast czy 4 nie ma znaczenia to nic nie zmienia w życiu więc pozdrawiam i sorki za tekst który dwuznacznie mógł zabrzmieć , złego na myśl nic nie miałem tylko jaja sobie robiłem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Dynamiczna gra, puścili wiatra i już go nie złapią. A jak bukmachloje obstawiają ?
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Krytykować i użalać się jest najprościej.Skoro wiesz wszystko to dlaczego nie zgłosisz tego do suportu? A jeżeli zgłaszałeś i żadnego efektu to nie dało to znaczy że przemawia przez ciebie zazdrość

P.S. Manfred jest w Tv:)

O, jakubkrak. Pamietam sojusz Imperium Morza i tam dwóch graczy co jak poszli w wybijanie sobie procarzy to sie śmiali wszyscy( nie zgłaszali bo to śmieszne ale legalne). Jeden to był Rusaki a drugi? Powinienes pamietać bo to twoi kumple.
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Oczywiście kojarzę Rusakiego.. Pierwsze słyszę ,że tak zrobił bądź robił ale nie wykluczam że tak właśnie być mogło. Też jestem przeciwnikiem zgłaszania wszystkiego byle tylko zgłosić. Mój post miał na celu tylko ochronę gracza supersonik, którego zupełnie nie znam przed oczernianiem z każdej strony tylko dlatego że jest w Topce. Jeżeli ktoś wie że ma kilka kont niech to zgłosi a jak nie to niech się pogodzi że wystartował on lepiej od innych.
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Mój post miał na celu tylko ochronę gracza supersonik, którego zupełnie nie znam przed oczernianiem z każdej strony tylko dlatego że jest w Topce. Jeżeli ktoś wie że ma kilka kont niech to zgłosi a jak nie to niech się pogodzi że wystartował on lepiej od innych.

Tu juz nie chodzi o supersonicka. To sie robi powoli ogólna plaga i nie chodzi wcale o multikonta. Jesli spojrzysz w Zasady Gry to nie mozna tworzyc kont tylko po to, żeby wspierać kogoś czy słać surowce lub zapewnić bliska farmę. Nie mozna tworzy tworzyc konta, żeby go potem skasować i ktos mógł na poczatku wystartować szybciej. Nie mozna nawet grać w legalny sposób ale tak, że jest to gra nie fair.
Tyle, że tego nikt juz tu nie pilnuje. Nie można tez o tym dyskutować ani zadawac pytan ani skladac propozycji bo to dot. Świetego Regulaminu o ktorym rozmowa jest haram.
Pozostaje zatem graczom szydera z takich topków i tyle.
 
Do góry