Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19895

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

hmmm ...... powiem tak wypowiedzi ciekawe, i niosą pewne ... przesłanki :confused:
pożyjemy zobaczymy ale wydaje mi się że to jednak nie koniec zmian na tym świecie
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No ładne, oddał miasta sojuszowi, a nie wrogom.

Jego decyzja, więc nie rozumiem po co te wstawki personalne. Pewnie miał swój powód.

To co przechodzi teraz TBC to ja rozumiem z autopsji i wierzę, że się nie poddają :)
Łatwe przejęcia to smutne przejęcia i satysfakcji nie dają.

czasami niektorzy cieszą się z łątwych przejęć ;) ja osobiście lubie z kimś zawalczyć o miasto :D
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nudno strasznie ostatnio, przydało by się do kogoś postrzelać:rolleyes:
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ja offy i ognie odbudowuję, bo ostatnio troszkę potraciłam.

Ale z tą nudą to się zgodzę. Jakaś akcja by się przydała :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Dobry Wieczór 9 10 Miechów do Cudów jeszcze nie przeżywajcie Tak bo każdy pisze że cisza na maxa itp a ci co tak piszą to najbardziej pewnie spiskują :cool:
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

haha spiski to moja specjalność:(
każdy kto mnie zna wie, że lubię knuć i spiskować zamiast walczyć:)
 

DeletedUser19758

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

no właśnie szukam jakiejś nowej gry...
można w tych simsach mordować i podbijać?

Hmm można mordować ! Dusić, topić itp.
zacieszacz.gif


My zaczęliśmy grać w Simsy, gdy nam ktoś z TBC napisał byśmy zaczęli grać właśnie w tą ową grę, bo chcieliśmy dłuższego pona w przerwie świątecznej. Od tamtego momentu TBC+Mordownia na rzecz Ciastek i Potworków straciła 40 miast. Miasta stracone Ciastek to... uwaga... 1 :cool:
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A wasze koleżanki z JD chwaliły się ile miast straciły na rzecz TBC + Mordownia przez tydzień? :)

Ps. Tylko pomiędzy nami jest taka mała różnica, wy walczycie z jednym sojuszem a my z 5 :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

mi wydaje się że nie ma się co spierać bo zacznie się dyskusja identyczna jak to Legion stracił wszystkich sojuszników :))
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Takie coś miałam zamiar napisać. Jak my mieliśmy wszystko na czerwono to nagle - boście są be, padniecie szybko, nie poradzicie sobie... A jednak ;)

Chciałoby się rzec... Fortuna się kołem toczy. Tylko, że my nie mieliśmy żadnych sojuszników w tym okresie ;)

W sumie to teraz też nie mamy, aczkolwiek nie wszystko się na czerwono świeci :)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Takie coś miałam zamiar napisać. Jak my mieliśmy wszystko na czerwono to nagle - boście są be, padniecie szybko, nie poradzicie sobie... A jednak ;)

Chciałoby się rzec... Fortuna się kołem toczy. Tylko, że my nie mieliśmy żadnych sojuszników w tym okresie ;)

W sumie to teraz też nie mamy, aczkolwiek nie wszystko się na czerwono świeci :)
czerwony to mój ulubiony kolor czasami fajnie jest go mieć wszędzie naokoło :))))
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No dla mnie też. Nie ma czerwonego - nie ma gry ;)
 
Do góry