Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Oj ja proponuje zacząć od siebie bo pięknie ludzi na pw umiesz wyzywac i szacunku nie masz do nikogo mimo ze to tylko gra,nie zazdroszcze wcale takiej kultury osobistej. i czekam na ta szkołe wkońcu a nie jakieś twoje głupie nocne fejki chyba po pijaku bo normalny człowiek to tak nie myśli. Narazie to ja was leje jak chce a nie wy mnie, sloty potrzebne sa na gwalt :D i ciach bajera:rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Re: Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Gratuluje TBC wyszukanej taktyki uciekania na urlopy :confused: Co będziecie robić jak Wam sie w końcu urlopy pokończą ?ROTFL
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

oj Sisi jakie akcje ?? gracze z TBC ze starchu na urlop zaczli uciekac az przykro patrzec jak sie chowaja, hmmm to chyba ma byc ten koniec dzien dziecka dla ciatek, jak pouciekaja wszyscy ciastka nie beda mogly robic zadnych akcji ;)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

oj Sisi jakie akcje ?? gracze z TBC ze starchu na urlop zaczli uciekac az przykro patrzec jak sie chowaja, hmmm to chyba ma byc ten koniec dzien dziecka dla ciatek, jak pouciekaja wszyscy ciastka nie beda mogly robic zadnych akcji ;)
co wy sie tak ciastka podniecacie? widocznie niektorzy muszą iść na urlop czasami każdego dopada życie osobiste które jest ważniejsze :)

PS wasze wsparcia w tym tygodniu były bardzo ale to bardzo spóźnione :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nie podniecamy tylko się denerwować zaczynamy bo to nie jest normalne gdy na m45 połowa graczy na urlopie jest :))
a Deff wolniej płynął bo gracze chcieli wam dać szansę:p i źle zrobiliśmy niestety hehe
za co Przepraszamy mało pkt pewnie było co?
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

ta dać nam szansę :) nie no na punkty nie narzekam w szczególności że były to łątwe punkty ;)
 

DeletedUser20055

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

co wy sie tak ciastka podniecacie? widocznie niektorzy muszą iść na urlop czasami każdego dopada życie osobiste które jest ważniejsze :)

PS wasze wsparcia w tym tygodniu były bardzo ale to bardzo spóźnione :)
Rozumiem czasami tak jest, że trzeba na ten urlop iść.
Ale to raczej nie przypadek, że na weekend jakieś 3-4 osoby z TBC uciekają na urlop...
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

czemu loppy nie broni miast:( my chcemy punkty
 
Re: Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Po raz kolejny chciałbym pogratulować TBc wyszukanych sposobów walki. Dzisiaj juz przeszli samych siebie rozsyłając wiadomosci z bzdetami do koalicjantow i naszych graczy .Postawa godna 'prawdziwych wojowników'. Tak trzymać .Dziwie sie ze jeszcze macie ludzi co chca z wami grać. Chociaz to tez sie chyba zmienia bo jakieś resety sie u Was dzieją :D
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ja im dzisiaj upolowałem mnóstwo rydwanow:))) jestem bardzo zadowolony:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ja im dzisiaj upolowałem mnóstwo rydwanow:))) jestem bardzo zadowolony:)

a czemu nie wspomnisz o waszych polowaniach na krewetki? :) Całe ekipy nurków z legionu aż koledze 80k pkt nabiliście ;)
też swoje uszczknąłem ;) i jeszcze te piękne pierdnięcia na koniec ale Ty jesteś zadowolony rydwanami, szkoda że pół twojego sojuszu nie może być zadowolone ;)

Co do urlopów to było około 8 osób na urlopach ;) życie czasem wzywa a teraz jest taki okres ;) nikt nie uciekał celowo. Kochane Ciastka teraz mieliście prawie wszystkich i coś wam akcja nie wyszła tak perfekcyjnie... czyżby też poławiacze krewetek u MKSa i Andysza?

Każdy wychwala tylko swoje sukcesy... i każda ze stron jakieś miała proponuję się napić piwa i zobaczyć jaka pogoda za oknem niektórym ;)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Remi ale co się dziwisz że jeden czy drugi się chwali.Robiliście to samo jak Wy atakowaliście.Teraz sytuacja się odmieniła i już jest be.Co do krewetek to wydaje mi się że nie było tak źle.Niby ze 4-5 offów utopionych ale za to 530 łódek u grzesia na dnie ;).Dodam że to początek waszej obrony a z każdym dnie może być gorzej.Coś o tym akurat wiem :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Remi ale co się dziwisz że jeden czy drugi się chwali.Robiliście to samo jak Wy atakowaliście.Teraz sytuacja się odmieniła i już jest be.Co do krewetek to wydaje mi się że nie było tak źle.Niby ze 4-5 offów utopionych ale za to 530 łódek u grzesia na dnie ;).Dodam że to początek waszej obrony a z każdym dnie może być gorzej.Coś o tym akurat wiem :p

No tak każdy swoje chwali, nie ma się co dziwić ludzka rzecz ;) Zawsze narzekaliśmy, że nikt nie atakuje po Ghytium jesteśmy przyzwyczajeni do klepania defa ;) w sumie to się nawet stęskniliśmy za tym więc zapraszamy :cool:
 
Do góry