Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ptaku, a ile miast na rzecz Akwizytorów straciliście dzisiaj? Trochę tego było i w międzyczasie zamiast bronić kolegę, to sami zaczęliście go rozbierać...no, ale to Wasza piaskownica i wasze kredki. W Twoją politykę się wtrącał nie będę, bo nie mam odpowiedniej wiedzy, aby to jakoś dogłębniej zanalizować :)

A miasto od Akwizytorów, to odzyskaliście w sumie...jeszcze dzisiaj rano było przecież w Waszym posiadaniu:)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ptaku, a ile miast na rzecz Akwizytorów straciliście dzisiaj? Trochę tego było i w międzyczasie zamiast bronić kolegę, to sami zaczęliście go rozbierać...no, ale to Wasza piaskownica i wasze kredki. W Twoją politykę się wtrącał nie będę, bo nie mam odpowiedniej wiedzy, aby to jakoś dogłębniej zanalizować :)

A miasto od Akwizytorów, to odzyskaliście w sumie...jeszcze dzisiaj rano było przecież w Waszym posiadaniu:)

Jak ja lubię graczy którzy nie znają faktów a oceniają.Gracz aro stracił dziś bez info 4 miasta na rzecz Akwizytorów zresztą to nie pierwsza tego typu akcja i już dawno był przeznaczony do rozbiórki tylko zawsze coś stało na przeszkodzie.
Dziś po prostu przegiął bo wczoraj był na kompie a buntów nie zgłosił więc decyzja była jednogłośna czyli rozbiórka.A to że uciekł do V po tym jak mu o tym napisałem przed tym go nie uchroni.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy i staram się to określić...
Gracz będący wczoraj na grze, rozmawiający z członkiem Rady pisze, że chce by bylo dobrze.
Już któryś tam X raz po straceniu miast.
A rano? Traci miasto za miastem. No i ok. Ma gdzieś wszystko.
Moje pytanie - po co przechodzi do sojuszu innego by się ratować jak i tak loguje się co dwa dni?
Ktoś mnie uświadomi?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

@Ptaku
Tylko spokojnie. Wiem jak wyglądała sytuacja i sam zachęcałem Akwizytorów do ataków na tego gracza, bo widziałem z jaką łatwością wbijałem bunt za butem do dwóch miast i jak wyglądała obrona. W pewnym momencie, to już nawet nie było obstawiane jedno miasto, bo się kolega do buntów ode mnie "przyzwyczaił" chyba, a mi ciągle coś stało na przeszkodzie, żeby się tam z kolonem wbić...a teraz chciałem trochę forum rozruszać i co? Na efekty "prowokacji" nie trzeba było długo czekać i nawet Sisi tutaj zajrzała do tematu :)

@Cwieqq
Wglądu w Wasze forum nie mam, ale jakbyście chcieli je udostępnić, to bym się nie obraził :) Tak tylko sobie insynuuję, że jakbyście nie stracili tyle ogni, to pewnie do drugiego miasta byście również zawitali, bo ze względu na położenie też Wam zbytnio na rękę nie jest:) A że wyszło jak wyszło, to już inna sprawa i przyznasz mi pewnie rację, że jak ogni nie ma, to takiego tematu też nie ma sensu zakładać...
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy i staram się to określić...
Gracz będący wczoraj na grze, rozmawiający z członkiem Rady pisze, że chce by bylo dobrze.
Już któryś tam X raz po straceniu miast.
A rano? Traci miasto za miastem. No i ok. Ma gdzieś wszystko.
Moje pytanie - po co przechodzi do sojuszu innego by się ratować jak i tak loguje się co dwa dni?
Ktoś mnie uświadomi?

nam pasuje, bo kolumnę kochamy:)
więc ucieczka pod nasz włucznie/kamienie procarzy i miecze kawalerii:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

byle być szybciej niż legion
i jeszcze potopić cwaniaków:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Don obiecuje, ze osobiscie Was odwiedze :p

Ptaku w koncu to gra i wcale nie placze, ze sie troche potopilam, wole z takich akcji sloty zdbywac niz z festynow :eek:
 

DeletedUser20445

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ktosiu zawsze lepiej się potopić na przeciwniku niż stracić ognie u siebie w mieście>>>jak się ma duże floty to ciągle korci by latać
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Don obiecuje, ze osobiscie Was odwiedze :p

Ptaku w koncu to gra i wcale nie placze, ze sie troche potopilam, wole z takich akcji sloty zdbywac niz z festynow :eek:

Moja droga
proponuję sprawdzić rankingi np Wojowników/Agresorów gdzie waszego honoru tylko Sladox broni bo jako jedyny jest w pierwszej 25 a reszta gdzieś daleko.Wtedy podyskutujemy kto tu festyny robi :p

Co do waszej akcji to oczywiście wojsko jest po to żeby nim walczyć a nie kisić aby rdzewiało.Nie mniej jednak trzeba tych wojsk używać z głową i mierzyć siły na zamiary.My generalnie rzadko latamy na większe ilości birem.Większe mam tu na myśli 10k birem bo 5k to nawet w okresie odbudowy jesteśmy wstanie skosić tak jak wczoraj u Akwizycji :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Moja droga
proponuję sprawdzić rankingi np Wojowników/Agresorów gdzie waszego honoru tylko Sladox broni bo jako jedyny jest w pierwszej 25 a reszta gdzieś daleko.Wtedy podyskutujemy kto tu festyny robi :p

Co do waszej akcji to oczywiście wojsko jest po to żeby nim walczyć a nie kisić aby rdzewiało.Nie mniej jednak trzeba tych wojsk używać z głową i mierzyć siły na zamiary.My generalnie rzadko latamy na większe ilości birem.Większe mam tu na myśli 10k birem bo 5k to nawet w okresie odbudowy jesteśmy wstanie skosić tak jak wczoraj u Akwizycji :p

To czemu z mojego miasta zrezygnowaliście po sprawdzeniu portu gdzie stało 5k ? :p
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

To czemu z mojego miasta zrezygnowaliście po sprawdzeniu portu gdzie stało 5k ? :p

Jutro dzień kobiet więc nie wypadało być aż tak niegrzecznym :p poza tym jutro akcja więc może ognie się na kliny przydadzą :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jutro dzień kobiet więc nie wypadało być aż tak niegrzecznym :p poza tym jutro akcja więc może ognie się na kliny przydadzą :rolleyes:

No to z tymi klinami ogniami to faktycznie dobry pomysł :) zwracam honor ;) :) dniem kobiet też mnie przekonałeś ;p

Re: kogut - Odpowiedź powalająca, aż nie skomentuję głupoty ale pozdrawiam serdecznie :)
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

nie trzeba nic komentowac:rolleyes:pozdrawiam rowniez:)
 

DeletedUser20055

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Pozdrawiam Gimbów z Akwizycji, którzy są tak inteligentni, że w czasie gdy topią się w moim mieście zmieniają nazwy na przykładowo: "Heroinn cioto" lub "Heroinn zbyt słaby". Pozdrawiam was serdecznie :D
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

cóż za oryginalne nazwy wymyślili:)
 

DeletedUser20055

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Mi też się podobają :D Tylko to "Heroinn zbyt słaby" nie wiem dlaczego, bo to nie ja sie topiłem, tylko oni.
I do tego chłopaki z Akwizycji zapomnieli wczoraj o bonusie nocnym ;/ Popopili w nocy prawie 2k ogni ;/
 
Do góry