[Ulepszenie] Wątki na forum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

Jesteś na....

  • Tak

    Głosy: 25 71,4%
  • Nie

    Głosy: 5 14,3%
  • Obojętne

    Głosy: 5 14,3%

  • W sumie głosujących
    35

DeletedUser15166

Guest
Proponuję wprowadzić do gry następującą funkcję: w sojuszu, w zakładce podgląd w nowej kolumnie o nazwie wątki na forum, dodać informacje dotyczące forum sojuszu np. gracz A stworzył temat pomoc, gracz C usunął temat atak, gracz B usunął zakładkę obrona.
Myślę że będzie to bardzo przydatne podczas gry, wtedy wiedzielibyśmy kto i jaki temat usunął. Informacje dotyczące forum byłyby widoczne dla wszystkich członków sojuszu, z wyjątkiem ukrytych zakładek i tematów w nich które widziałyby tylko osoby posiadające uprawnienia: dostępu do forów wewnętrznych, lidera i założyciela.

ht5paq.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19187

Guest
Odp: Wątki na forum

Głos za, bo czasem nie wiadomo kto co usunął. Bardzo przydatne!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wątki na forum

Jak najbardziej na Tak, ale bardziej bym to urozmaicił np. Tylko Lider może to zobaczyć, lub osoba z uprawnieniem do ukrytego forum.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Wątki na forum

Jak najbardziej na Tak, ale bardziej bym to urozmaicił np. Tylko Lider może to zobaczyć, lub osoba z uprawnieniem do ukrytego forum.
Według mnie każdy powinien zobaczyć jeśli chce kto i jaki temat utworzył czy usnął, oczywiście z wyjątkiem ukrytych zakładek. Trochę doprecyzowałem propozycję:
Informacje dotyczące forum byłyby widoczne dla wszystkich członków sojuszu, z wyjątkiem ukrytych zakładek i tematów w nich które widziałyby tylko osoby posiadające uprawnienia: dostępu do forów wewnętrznych, lidera i założyciela.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wątki na forum

Głos oczywiście na tak :) opcja jak najbardziej przydatna !
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wątki na forum

Głos na tak, przydały by się logi akcji na forum sojuszu.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Wątki na forum

Zagłosowałam na tak, ale mam mieszane uczucia co do tego :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wątki na forum

Jak najbardziej za. Już mi się zdarzało kilka razy brać udział w sytuacji, że wątki z forum "znikały bez śladu" i nikt się do tego nie przyznawał. Tak przynajmniej będzie czarno na białym, co i jak, przez co taki proceder nie będzie całkowicie bezkarny.

Oczywiście inną sprawą jest, że moderatorami forum sojuszu powinny być zaufane osoby i byle komu takiej funkcji nie powinno się powierzać, więc taki problem nie powinien występować...jednak są też łączone fora z innymi sojuszami, gdzie o kontrolę już nie jest tak łatwo i nie można będzie wbić zbyt łatwo noża w plecy:)
 
Odp: Wątki na forum

Tak pod warunkiem, że widzieć to będą tylko gracze mający wgląd do forum wewnętrznego.
Według mnie nie warto pokazywać sprzątanie forum wszystkim, bo to zwykły spam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wątki na forum

Wszystko co ułatwi, usprawni i pomoże w ogarnianiu sojuszu jest wskazane. A ten pomysł jest świetny! Jestem stanowczo na tak.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wątki na forum

Zakładki tak czy siak może tylko lider/założyciel zakładać przecież. Poszczególne tematy w każdej zakładce dopiero może szary gracz zakładać. Zwykły, szary moderator nie ma tak na prawdę zbyt wiele do robienia na forum poza kasowaniem, czy też przenoszeniem postów/tematów.

Choć po głębszym zastanowieniu przychylił bym się, do sugestii OsZczepCS i te logi udostępniłbym jedynie dla założycieli/liderów sojuszu, aby mogli sprawniej działać.
 

DeletedUser19857

Guest
Odp: Wątki na forum

Ja też jestem za, uprości to pracę zarządowi sojuszu.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Wątki na forum

Propozycja odrzucona.
Powód: Niemożliwe technicznie do wykonania.
 
Do góry