Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
dobrze wiesz na co :p no to się ładnie zgrali jest już ich 70 :eek:
 

DeletedUser

Guest
Zaraz pewnie zrobią identyczny sojusz tylko z dopiskiem 2 i też zapełnią do 100 ;p
 

DeletedUser462

Guest
To i ja witam :)

Tych znanych z alfy i ety oraz tych nieznanych.

Życzę wszystkim udanej zabawy i wielu ciekawych potyczek :). A przede wszystkim tego abyśmy w ferworze walki nie zapomnieli co to jest szacunek dla przeciwnika i kultura słowa.

Powodzenia wszystkim :)
 

DeletedUser202

Guest
ferworze walki
jakiej walki, przecież tutaj chodzi o budowanie domków:p
mnie właśnie udało się rozbudowac kopalnie srebra na 1lvl
mam nadzieje że jeszcze cos dzisiaj zbuduję:D
 

DeletedUser462

Guest
Dobrze wiedzieć że taką masz strategię gry... sąsiedzie ;)
 

DeletedUser

Guest
zelgawis smieszne

ps.Juz sojusze sie tworza po 70 osob nice;D
 

DeletedUser

Guest
przyjmnie mnie ktoś do sojuszku jak się zaloguje?:D
jak już mnie pojadą to będe dobrą farmą,wydajną i będe rzucał czary sojusznikom:p
 

DeletedUser

Guest
Witam i na tym świecie...
Już IS(IMPERIUM SŁOŃCA) z Zety tu istnieje:D

morze 55
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser202

Guest
Cykor ja Cię przyjmę, założymy sojusz i nazwiemy go np. Tłuste farmy :D
 

DeletedUser

Guest
Hmm, Tłuste Farmy brzmi nieźle:) Może i ja się skuszę, jeśli oczywiście ktoś mnie będzie tam chciał...

Świat x3 - brzmi nieźle, 23-5 bonus - zapowiada się "nolifienie", nowy system podboju (atak, 4h bunt i po tych 4h juz przejecie miasta??)- zapowiada się nader ciekawie:) Wygląda na to, że to będzie wyzwanie.

PS. Na razie coś mało graczy widze na tym świecie...
 

DeletedUser

Guest
chyba się boją, bądź chcą wystartować na ościennych morzach - z dala od nas:D
 

DeletedUser564

Guest
Nie chwal się tak już, że ze mną grasz <cwaniak2> hehehe

Może być fajnie tylko szkoda, że tak krótko będę grać :(

No taki mnie zaszczyt kopnął, że muszę ogłosić to wszem i wobec ;)

Dlaczego masz krótko grać? Ja nic nie wiem:(
 

DeletedUser

Guest
Z tego co widze wielu graczy nowy system podboju odrzuca, a mnie natomiast ciekawi, a wrecz przyciąga :cool:

Nie będzie tu tak epickich bitew jak na Alfie przez brak możliwościodbijania okupacji przez aż 24h, ale i tak zapowiada się niezła zabawa. Gracze będą na tym świecie tracić wioski dużo częściej niż na innych światach.

Znowu limit graczy w sojuszu nie pozwoli na powstanie sojuszy typu 300spartan, ktorych bylo faktycznie około 300, a nawet swojego czasu 303:) Nie będzie masówek w top, nie będzie później masówek prawie wcale, bo nie ma powodu do ich zakładania skoro i tak się w top nie będzie.

Sojusze przybiorą też raczej(przynajmniej na początku) charakter bardziej terytorialny, nie będa tak rozległe jak Legion Ateński czy TROJA z Bety. Walki poszczególnych sojuszy na początku ograniczą się do swoich mórz.

Zapowiada się naprawdę ciekawie:)
 

DeletedUser

Guest
w każdym razie - czekam na Gromowładnych na tym świecie - jak na razie Was nie widać...:(
 

DeletedUser

Guest
Bo nie gramy tutaj :)
Ja wychodzę z założenia że 2 światy to zawsze o 1 za dużo...i nierealne jest grać na 100% na obu jednocześnie.

Pare osób się zalogowało,niby zrobili jakiś sojusz co się nazywa Gromki, ale to nie jest to samo co na Zecie....tam jest nasza główna siedziba i tam zostajemy do końca ;)
 
Do góry