Sytuacja na świecie Gythium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21190

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Posty nie będą usuwane, jeśli nie będą łamały regulaminu. W razie niejasności odsyłam do: Regulamin forum
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Jak czytam te niektóre wypociny, to ręce opadają.
Po tym właśnie można poznać Polaka.
Jeśli przegra, szuka winnych wszędzie dookoła. Nawet skrót SB niedobry bo jeden z drugim tłumaczą go po swojemu - po mimo, iż właściwa nazwa i analogia dotyczy zupełnie czego innego. Za takie insynuacje, powinieneś ty dostać bana globalnego, bo przynajmniej ja się czuje urażony i zniesmaczony - zwłaszcza twoim poziomem merytorycznym.
Zamiast pogratulować i spróbować na innym świecie, próbujecie zwalać na nas gorycz przegranej i szukacie pretekstów.

Przez ponad rok Evo, Dystrykty, LFXy czy jak się ten sojusz ostatecznie nazywa wraz z BG mieli czas na rozbicie Sigmy
Nie tylko nie uczynili tego - będąc w zdecydowanej przewadze - ale nawet byli w odwrocie. Jedynie na dalekich rubieżach, walczyli na równi, ale nie przeszkodziło nam to w dążeniu do zwycięstwa.
Dzięki temu, iż praktycznie wszyscy mamy doświadczenie z innych światów i wielu z nas zna się prywatnie, WYGRALIŚMYten świat.
A brak właściwej organizacji po stronie przeciwnej tylko nam pomógł, choć przyznam że spodziewałem się większego wyzwania i walki.
Po cichu liczyłem, że świat potrwa jeszcze trochę i będziemy odbijać 1-2 cudaki. Po przegranym pierwszym cudaku, LFX przestał walczyć.

Co do banów, włamań, jeśli takowe miały miejsce, to nie jest to pierwszy raz, i wiele osób przez to rezygnuje. Ze swojej strony mogę tylko współczuć, bo mnie też spotkały różne przykrości ze strony INNO, ale było minęło.

Na koniec chciałbym gorąco podziękować całemu sojuszowi SIGMA BROSS za wygranie świata i całokształt.
Żałuję tylko, że na innych światach w tym samym komplecie będzie ciężko się spotkać, bo takiego zgrania i współpracy nie doświadczyłem nigdzie, choć gram już kilka ładnych lat.
Życzę sukcesów w realu i po czasie odpoczynku - powrotu do nałogu jakim jest Grepolis :)

Przeciwnikom, którzy mają dystans do tej gry i samych siebie - dziękuję za grę, żegnając ich słowami gloria victis!
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

AVE Legiony i gratki wygranej .

Do zobaczenia na kolejnych swiatach
 

DeletedUser4313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Gratulacje dla SB. Wygraliście w pełni zasłużenie :)

<ciach> ;-), ale prawda jest taka, że przynajmniej ja nie miałem do tej pory przyjemności gry przeciwko tak dobrze zorganizowanemu sojuszowi jak Sigma . I o ile w naszych szeregach mieliśmy kilku co najmniej tak dobrych taktyków jak gracze SB (warior, kaza etc. ) o tyle zabrakło nam strategów z najwyższej półki. :-(

Od stycznia byłem pewien, że SB wygra ten świat (Lirose świadkiem ;-) ), ale nie sądziłem, że dokopiecie nam w takim stylu. :-( (sądziłem, że 1 cud skończymy przed Wami, po cichu liczyłem na 2 ;-) )

No nic, może kiedyś na innym świecie będzie szansa na rewanż ;-)

W tym miejscu pozwolę sobie również podziękować sojusznikom i wrogom za rok ciekawej gry ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

I o ile w naszych szeregach mieliśmy kilku co najmniej tak dobrych taktyków jak gracze SB (warior, kaza etc. ) o tyle zabrakło nam strategów z najwyższej półki. :-(

Pytanie kto był u Was odpowiedzialny za przygotowania do Ery Cudów ? mieliście takie osoby ?
Bo Kazanuch razem z BG był raczej zajety walką tutaj z nami na m55 niż cudami, a Warrior walkami na m25 i m34 o ile dobrze pamiętam.
Dlatego narobiliśmy deffa i czekaliśmy. :>

Nie mniej gratulacje dla Was też się należą :) bo pod koniec fajnie zaczynaliście zbierać się w całość i zaczynało to wyglądać - tzn widać było zgranie :) oby tak dalej..
Jeżeli nie będzie propagandy i będzie wzajemny szacunek to mocną drużynę stanowicie.
I szacunek za to :).

AVE :).
 

DeletedUser22291

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

cenzura działa... szybko wykasowany.. chociaż 25 minut to trwało. Właśnie usuwanie postów najbardziej świadczy o niekompetencji supportu.. możecie mi dać znowu bana chociaż nie wiem za co bo nikogo nie obrażam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Patrz - normalnie ponad 30 min i nic.Zero reakcji. Normalnie szok :D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Tej, ale jak się łamie regulamin forum w swoich wypowiedziach, to co się dziwicie, że są one usuwane?! Były, są i będą usuwane jeśli łamią regulamin. Od tego są moderatorzy forum, aby takie posty kasować...wczoraj się urodziliście, czy jak?!
 

DeletedUser22291

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Tej, ale jak się łamie regulamin forum w swoich wypowiedziach, to co się dziwicie, że są one usuwane?! Były, są i będą usuwane jeśli łamią regulamin. Od tego są moderatorzy forum, aby takie posty kasować...wczoraj się urodziliście, czy jak?!
sęk w tym że tutaj nie trzeba złamać regulaminu.. wystarczy napisać prawdę o supporcie
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

No właśnie pisanie o supporcie jest zabronione przez regulamin
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Tłumaczyć mam jak dzieciom?
Te posty zostawię, WYJĄTKOWO, ale kontynuując dyskusję na ten temat po moim wytłumaczeniu, nie będę już tylko kasować, ale nagradzać, bez taryfy ulgowej, którą tu stosuję już jakiś czas.
Przypominam w każdym dziale obowiązuje Regulamin forum.

Przytoczę tu podpunkt w tej chwili dla Was chyba najważniejszy:

§6. Forum nie służy do dyskusji o blokadach, ostrzeżeniach czy też regulaminach. InnoGames prowadzi w tej kwestii zamkniętą politykę. Także skargi, odwołania, podejrzenia i komentarze związane ze sposobem wykonywania swoich zadań przez członków teamu powinny być zgłaszane poprzez system ticketów, gdzie zostaną skierowane do odpowiednich osób nadzorujących pracę zespołu.


Pomijając fakt chamskiego i wulgarnego obrażania się wzajemnie, a także członków teamu.
Przykro mi, ale czegoś takiego nigdy nie tolerowałam i nie zamierzam tolerować!
Macie zastrzeżenia - proszę pisać tickety.
Chcecie się obrażać wzajemnie (aczkolwiek nie polecam) - piszcie sobie PW.

A teraz proszę wrócić do dyskusji na świecie nie łamiąc przy tym zasad tego forum!
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

To może ja zacznę:cool: cóż świata koniec z tego co widzę. Na wschodniej stronie świata jest więcej szarych kropek niż czerwonych po BG. Lxf popadło w stagnację i nie atakuje, tylko rozbija wojsko nieaktywnych lub odchodzących i w sumie My robimy podobnie. Ogólnie jeżeli kogoś bawi gra w przejmowanie szaraków to może się tutaj odnaleźć:cool: bo większej akcji się już tutaj nie ukręci bo nie ma z kim:( Jak dla mnie świat zakończy się już całkiem niedługo:cool:
 
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Tez chce sie pozegnac z tym swiatem,zarowno z sojusznikami,jak i graczami po przeciwnej stronie barykady.Poznalem tutaj sporo wartosciowych ludzi z ktorymi mam nadzieje sie jeszcze spotkamy na innych swiatach,przed swietami robie restart i po tylu latach grania trzeba odpoczac od gry jakis czas.Zycze wszystkim Wesolych Swiat,pogodnych i spokojnych ,oraz spedzonych w gronie rodzinnym
pozdrawiam Marek:)
 

DeletedUser19819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

gratki dla SB :) Kazan dotrwałeś do cudów ?
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Dotrwał aczkolwiek było ciężko :)
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Tej, ale jak się łamie regulamin forum w swoich wypowiedziach, to co się dziwicie, że są one usuwane?! Były, są i będą usuwane jeśli łamią regulamin. Od tego są moderatorzy forum, aby takie posty kasować...wczoraj się urodziliście, czy jak?!

Sęk w tym, że mody dzielą graczy na równych i równiejszych... Jeden gracz może łamać regulamin, drugi nie może... Niektóre posty łamiące regulamin widnieją na forum, a nie łamiące są usuwane. Moderatorzy tu są bardzo stronniczy, nie wspominając o supporcie.
 
Do góry