Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Coś Ci kret Jarosławie źle donosi. Z tym leceniem po posiłki trochę pomyliłeś fakty ;) Także nie kłam na forum jak nie wiesz bo się kompromitujesz a grasz takiego ''mądrego'' :( nam to już nawet cuda odeszły więc nie potrzebne nam posiłki, chętnie Was po prostu wykończymy :p

Droga Marto sam wasz radny mi napisał że ściągacie "asy z rękawa z innego świata" więc sobie wypraszam pomówienia( chyba że ten wasz radny to kret).Jak nie wiesz to nie pisz głupot bo sama się kompromitujesz.Co do wykończenia no cóż już Hooliganów wykończyłaś teraz to możesz wykończyć tylko sama siebie :p
 

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

rank1 zawsze ma więcej wrogów jak sojuszników, tak jest nie od dzis :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Droga Marto sam wasz radny mi napisał że ściągacie "asy z rękawa z innego świata" więc sobie wypraszam pomówienia( chyba że ten wasz radny to kret).Jak nie wiesz to nie pisz głupot bo sama się kompromitujesz.Co do wykończenia no cóż już Hooliganów wykończyłaś teraz to możesz wykończyć tylko sama siebie :p

hahaha to teraz dowaliłeś ;) po 1 napisałam o leceniu po posiłki do ciastek nie o innych graczach. Po 2gie nie będę pisać kto płakał jak skończyłam grę w Hoolsach. Także wybacz :) po moim odejściu dopiero się rozpadli. kurcze odezwać się tutaj to masakra...
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ja widzę, że Sylwia ma nadal konto na tym świecie...a Ciebie jakoś znaleźć nie można. Musisz się chować za innym nickiem na forum, co by Ciebie w grze nikt nie znalazł?

I jak już chcesz komentować, to komentuj z głową. Te emotikony po coś tam są, one przypadkowe nie są, także nie musisz się wielce spinać i bronić Ptaka. On sobie zdecydowanie lepiej radzi z konwersacją niż Ty...nie musi zniżać się do poziomu obrażania innych graczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

do ptaka piszesz że tchorzy hehehe zjadł by cie tutaj na sniadanie ....

No ciekawe stwierdzenie i jak najbardziej prawdziwe.Wchodzę czasami popatrzeć gdzie ten mój "znajomek" pogrywa i powiem tylko tyle.Uważajcie na typa :p To jeden z lepszych graczy od jakich miałem przyjemność dostać łomot :D .Teraz ponoć pofolgował (rodzina,dzieci) ale kiedyś ze swoją ekipą kosił wszystko dookoła no i złocili chłopaki aż miło.Mimo,że sam słabiakiem nie jestem to jak się typ uparł na mnie nie było srania po krzakach :p .Suma sumarum przygarnął mnie ale co ja się na stresowałem to moje
smiley_emoticons_no_sad.gif
.Pozdro ptaku i nie pokazuj im tych nicków na których grałeś bo dostaną zawału :cool:
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Chyba wszystkie kobiety na FO mnie lubią że tak wszystkie do mnie piją :eek: Krejzi sin buziaczki i nie spinajcie się za bardzo bo wam na urodę padnie a tego chyba by żaden facet nie chciał :p

No jak to tak? Ty jesteś nasz, my Cię nie oddamy i proszę mi tu nie buziaczkować obce panie :D

Heh a tak wracając do sytuacji na świecie... Czemu mnie dzisiaj nikt nie atakuje? Dzień w dzień darmowe punkty, a dziś zero :( TBC tak ładnie się deffa pozbywało, to teraz mam czekać na offy w atakach? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ja widzę, że Sylwia ma nadal konto na tym świecie...a Ciebie jakoś znaleźć nie można. Musisz się chować za innym nickiem na forum, co by Ciebie w grze nikt nie znalazł?

I jak już chcesz komentować, to komentuj z głową. Te emotikony po coś tam są, one przypadkowe nie są, także nie musisz się wielce spinać i bronić Ptaka. On sobie zdecydowanie lepiej radzi z konwersacją niż Ty...nie musi zniżać się do poziomu obrażania innych graczy.
ma teraz miasto 700 ptk jak dobrze pamietam miala 5 miast i jeszcze wiecej slotów jak w nia naładowalismy punktów, a to że ją obrażam to z tego że jej nie trawie i to bardzo ;)
Ptaka nie bronie i nie będe bronic go nigdy ;) to był komentarz do sylwi ^^

A a nie ukrywam sie ;) bo jestem w twoim sojuszu..... ale nie branie udziału w TS to wiadome że sie mało wie ;) a na forum mam to konto ;)
mrokksc1 a może jak nie wiesz to pomilczysz ? :) bo reszty komentować nie zamierzam (czytaj: rozmawiam tylko z ludźmi którzy coś jeszcze potrafią i mają jakikolwiek szacunek do innych :p )

szacunek miałem do ciebie gdy jeszcze nie śiałaś fermentu i obłudy na TS ;) i wiesz bardzo dobrze o co chodzi mi :) ale oczywiście na FO bedziesz obracać kota ogonem ...... dlaczego
dlatego że gdzie nie zobaczyłem twoj wpis na forum wszystko sprowadzałas do świata gythium że to robilas tak i tak ze tam sie gralo tak i tak .. poprostu sie przechwalałas nic wiecej a co pokazywałaś
jeżeli twierdzisz że nic nie potrafie to czekam na start nowego świata i znajdę o wiele wtedy wiecej czasu na grepo to sie przekonamy czy coś potrafie czy nie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Hehe...różnie się to życie układa. Jednak można kogoś nie lubić, a przy okazji nie obrażać na FO przesadnie, ot to chciałem jedynie przekazać :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

mroku: mhm, tak sobie tłumacz :). Już Ci napisałam, że jak nie wiesz to czasami lepiej przemilczeć. To jakie mam miasto/konto to ty nie wiesz :) a to co mówiłam o grze - i nie tylko o tym - to jak nie podobało się- to nie musiałeś słuchać.
Za to co ty zrobiłeś ( i robisz - bo wiem co nieco) pozwoliło mi podjąć o wiele lepszą decyzję. Za co Ci dziękuje bo strzeliłabym sobie w stopę.
Ponadto mój drogi uważaj co ty mówisz/piszesz do sojuszników i wrogów bo ludzie potrafią sporo mówić - po tym co się nasłuchałam o Tobie to powodzenia na innych światach :). Bo tego nawet się nie da cytować żeby nie dostać bana.

edit: No i ban poszedł :) co do wypowiedzi o Twoich umiejetnosciach( które zostały skasowane) to najpierw trzeba nauczyć się czarować żeby np: wiedzieć że na atak można rzucić więcej niż raz gniew zeusa ( o czym adriankiller starł się Ci usilnie wyjaśnić, ale chyba nie wytrzymał :))
Ponadto patrzyłam na Twoja listę podbojów i skoro z Ciebie taki walczak to licze, że się popiszesz z przejmowaniem miast wrogów - a nie sojuszników - bo póki co to tak.... :).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Mrokkcs czyli Piotrze... Obrażanie sin na FO jest tak niesmaczne, że aż obiad chce się zwracać. Ja już nie będę przypominał kto chciał na ts poznać wiek koleżanki itd... To wygląda trochę tak jakby nagle nadzieja na nową miłość obróciła się w nienawiść po zorientowaniu się, że nic z tego nie będzie... Lepiej zajmij się biciem "czerwonych" niż wypisywaniem obraźliwych słów na sin...
 

DeletedUser12549

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

myslicie ze tvn nakreci trudne sprawy o juktas? wojna milosc zdrada....czego chciec wiecej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

hahaha tutaj to można nową mode na sukces nakręcić
smiley_emoticons_lol.gif

Juktas
odc: 213134325445.

Czy antonio alvares carlos alameida de aguilera rozejdzie się z matką dzieci swojego dziadka don pedrosa kolonosa posampasa dobranasa... czy ich nieślubny syn pinokio makumba mozambik chiquita zostanie wychłostany na rodzinnej plantacji? czy kolon zaparkuje? czy ognie się rozbiją? czy ląd się utopi? czy na statku jest wystarczająca ilość kapoków?
już wkrótce...

proponuję przestać babulić i zacząć się bawić :cool:

Jak nastroje po obu stronach poza tym że każdy jak to w standardach przypisane się pyszni i zachwala?
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jak nastroje po obu stronach poza tym że każdy jak to w standardach przypisane się pyszni i zachwala?

Ja czuję się bardzo dobrze :cool: Dziewczyny z mojego i wrogiego sojuszu mnie lubią chłopaki z wrogiego nienawidzą.Idealna sytuacja :p
 

DeletedUser12549

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

ja tez , jutro multiliga, wodeczka sie chlodzi, a jeszcze dzis daniel walczy w ufc , lepiej byc nie moze.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No patrz...a ja zamiast na Multiligę patrzeć jutro chyba przejdę się na A-klasę:) Jakoś ostatnio lepiej mi się ogląda mecze siódmego poziomu rozgrywek, niż naszej rodzimej Ekstraklasy. Mam przynajmniej walkę i zaangażowanie od początku do końca meczu
smiley_emoticons_biggrin.gif
A jakie bramki padają...poezja
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Hehe...cuda też się dzieją :) Ostatnio widziałem sytuację, jak bramkarz w wyskoku złapał lecące dośrodkowanie, a że bramkarze mają w zwyczaju wystawiać kolano do przodu, to ten także je wystawił...przy okazji wpadł na niego napastnik w "piątce". Ewidentny faul na bramkarzu i do tego żółta kartka dla napastnika, który zrobił z premedytacją zaatakował bramkarza...a sędzia sobie gwiżdże karnego i jeszcze bramkarzowi daje żółtą kartkę
smiley_emoticons_hust.gif


Przynajmniej przez to liga nabiera trochę kolorytu
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Mrokkcs czyli Piotrze... Obrażanie sin na FO jest tak niesmaczne, że aż obiad chce się zwracać. Ja już nie będę przypominał kto chciał na ts poznać wiek koleżanki itd... To wygląda trochę tak jakby nagle nadzieja na nową miłość obróciła się w nienawiść po zorientowaniu się, że nic z tego nie będzie... Lepiej zajmij się biciem "czerwonych" niż wypisywaniem obraźliwych słów na sin...
;) nie zapomnij dodać że każdej kobiety na TS pytałem o wiek ;) wiec to nie była miłość ani żadna z prób ;) to sobie sam nie dopisuj a wiesz dobrze czemu obrażałem , bo farmazon i farmazon odkąd tylko przyszła i przechwałki z jej świata co jej sojusz nie osiągną czego to nie zrobili i jak to sie nie ustawiali i że ich nikt nie jest w stanie pokonać ... tyle

mroku: mhm, tak sobie tłumacz :). Już Ci napisałam, że jak nie wiesz to czasami lepiej przemilczeć. To jakie mam miasto/konto to ty nie wiesz :) a to co mówiłam o grze - i nie tylko o tym - to jak nie podobało się- to nie musiałeś słuchać.
Za to co ty zrobiłeś ( i robisz - bo wiem co nieco) pozwoliło mi podjąć o wiele lepszą decyzję. Za co Ci dziękuje bo strzeliłabym sobie w stopę.
Ponadto mój drogi uważaj co ty mówisz/piszesz do sojuszników i wrogów bo ludzie potrafią sporo mówić - po tym co się nasłuchałam o Tobie to powodzenia na innych światach :). Bo tego nawet się nie da cytować żeby nie dostać bana.

edit: No i ban poszedł :) co do wypowiedzi o Twoich umiejetnosciach( które zostały skasowane) to najpierw trzeba nauczyć się czarować żeby np: wiedzieć że na atak można rzucić więcej niż raz gniew zeusa ( o czym adriankiller starł się Ci usilnie wyjaśnić, ale chyba nie wytrzymał :))
Ponadto patrzyłam na Twoja listę podbojów i skoro z Ciebie taki walczak to licze, że się popiszesz z przejmowaniem miast wrogów - a nie sojuszników - bo póki co to tak.... :).

Chciałbym ci tylko przypomnieć że natym świecie przyszedłem po to żeby robić deffa ;) bardzo poinfromowana osobo ;) i drugie dlaczego przejmowałem sojuszników ?? dziwne że odkąd jestem na juktas to z tego co przejołem z sojuszników to każde miasto na froncie i tylko na froncie żeby miec czym atakować wrogów ;) ;)
a co do przejmowania jak to mowisz to popatrz na siebie z 92 na gythium okolo 50 miast bylo przejete wewnatrz sojuszu ;) a reszta to albo nieaktywni albo szaraki ;) kłaniam ci się do pasa i przepraszam Potężna sylwio bana dostałem tak za wulgaryzm ;) ale taki już ze mnie zimny drań i jest mi z tym dobrze bez dwóch zdań ;)
 
Do góry