Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Sladox zapomniałeś dodać,że tego koalicjanta zrobiliście w balona i bez porozumienia z nimi podpisaliście PON-a z TBC. No cóż widocznie niektórzy zrobią wszystko aby wygrać choć nie neguję tego bo to w sumie taktyka gry jednak wolę trzymać się zasady,że odwieczny wróg niech zostanie nim do końca nawet za cenę porażki.Dolewając oliwy do ognia chyba z każdej strony padała propozycja w naszym kierunku My jednak woleliśmy trzymać się zasady którą wymieniłem wyżej.
A ja mam wrażenie, że oni cały czas nas robili w balona, a teraz jeszcze wyszły takie kwiatki, że lepiej ich i was nie oceniać, bo szkoda czasu :eek:

głupie czarowania,czyszczenia jaskiń po 1k całym sojuszem
rofl, a kto podpinał tematy, żeby czarować tbc plagami,błyskawicami. Poza tym nie wiedziałem, że w kodeksie rycerskim zabrania się trzęsień ziemi, błyskawic, plag... Zgłoś to w takim razie do supportu jak ci się nie podoba
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

adiaxus, aż sie chce zaznaczyć "lubię to" w Twojej ostatniej wypowiedzi. :D
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

rofl, a kto podpinał tematy, żeby czarować tbc plagami,błyskawicami. Poza tym nie wiedziałem, że w kodeksie rycerskim zabrania się trzęsień ziemi, błyskawic, plag... Zgłoś to w takim razie do supportu jak ci się nie podoba

Nadal nie wiem o czym Ty do mnie gadasz ? a tym bardziej nie pamiętam cię z dawnych czasów.Musiałeś siedzieć gdzieś na końcu świata i spokojnie domki budowałeś dlatego jak nie wiesz jak było to się nie udzielaj.Akcje czarowanua były tylko i wyłącznie odwetowe.Nigdy bym nie zlecił tego jako pierwszy.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

adiaxus, aż sie chce zaznaczyć "lubię to" w Twojej ostatniej wypowiedzi. :D

Jeszcze napisz ze JD kocha TBC i będą wszyscy zadowoleni :p
 

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

1
Nadal nie wiem o czym Ty do mnie gadasz ? a tym bardziej nie pamiętam cię z dawnych czasów.Musiałeś siedzieć gdzieś na końcu świata i spokojnie domki budowałeś dlatego jak nie wiesz jak było to się nie udzielaj.Akcje czarowanua były tylko i wyłącznie odwetowe.Nigdy bym nie zlecił tego jako pierwszy.
Może dlatego, że miałeś w pupce koalicje? :D
Odwetowe już nie liczą się? Nie rób z siebie ułomnego i przyznaj się chociaż raz, a nie wymyślasz z [ciach] argumenty.

//Brzydkie słowo zostało usunięte//Elastynka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

1
Może dlatego, że miałeś w pupce koalicje? :D
Odwetowe już nie liczą się? Nie rób z siebie ułomnego i przyznaj się chociaż raz, a nie wymyślasz z **** argumenty.

Rozmowa jak z przedszkolakiem albo i gorzej.Boże widzisz i nie grzmisz :( .Arta z którymi zakładałem koalicję już dawno w Ciastkach nie ma a on tu do pewnego momentu poziom trzymał.Później niestety i on przeszedł na czarną stronę choć jak później stwierdził popełnił błąd.Ciebie to nigdy nie kojarzyłem może dlatego że zamiast wojować preferujesz kodeks prawdziwego wojownika który zamiast budować ognie rzuca trzęsienia lub zamiast urzywać Wiaterku rzuca błyski.Powodzenia tylko pozostaje życzyć :p
 

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jak z przedszkolakiem? A kto tutaj nie potrafi logicznie uargumentować stanowiska, tylko ma bujną wyobraźnie i hejtuje?
Jak nie pamiętasz to świadczy tylko o tobie, ja słałem wam wsparcia. To ze nie goldziłem jak połowa waszego soja na starcie nie znaczy, ze nie istniałem, szczególnie jeżeli to mój praktycznie pierwszy świat. Co do czarowania, sam prosiłeś o czary na tbc, więc czyżby ptaku kolejnym razem okazał się hipokrytą?
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jak z przedszkolakiem? A kto tutaj nie potrafi logicznie uargumentować stanowiska, tylko ma bujną wyobraźnie i hejtuje?
Jak nie pamiętasz to świadczy tylko o tobie, ja słałem wam wsparcia. To ze nie goldziłem jak połowa waszego soja na starcie nie znaczy, ze nie istniałem, szczególnie jeżeli to mój praktycznie pierwszy świat. Co do czarowania, sam prosiłeś o czary na tbc, więc czyżby ptaku kolejnym razem okazał się hipokrytą?

No widać że pierwszy świat :cool:
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Wiesz czym się różni wróg od przeciwnika ??? Szacunkiem i wzajemnymi relacjami podczas walk.Mimo że walczyliśmy z EE z ich strony nigdy nie padały obelgi,obrażanie graczy w Profilach, głupie czarowania,czyszczenia jaskiń po 1k całym sojuszem czy jak to miało ostatnio miejsce wysyłanie graczowi setki handlarzy aby utrudnić mu obronę.Pamiętaj DonBeker bo akurat Ciebie i guzika z TBC można powiedzieć "lubię". IX nigdy nie ułożyłoby się z sojuszem stosującym takie metody gry.Może i dozwolone ale nie honorowe a My z takimi się nie układamy.EE pokazało że małą grupą łaski wykorzystują do walki nie do czarowania a język do rozmowy a nie do obrażania.Pozdrawiam :p

Oj Ptaku, jeśli tak przedstawiasz sprawę, to trochę racji muszę Ci przyznać. Osobiście nie rozróżniam wrogów/przeciwników w taki sposób jak Ty to robisz i dlatego mogłem opacznie Ciebie zrozumieć. Dla mnie są to synonimy, a na wzajemny szacunek trzeba sobie zapracować. Sam szanuję kilka osób z wrogich sojuszów i staram się nie rzucać nie potrzebnymi czarami.

Co do skanowania, to czasem lepiej przeczyścić jaskinie po tysiąc srebra, aby później żyło się lepiej:) Tak się raz przeczyści i później mniej srebra trzeba wydać na czyszczenie. Choć jak człowiek, chce skanować "niepostrzeżenie", to wali się z grubej rury od razu :D

PS: Ptaku, wiedz jednak, że są u Ciebie osoby, które i tak czarują przeciwników/wrogów cały czas...sam dostaję trzęsienia od kilku dni/tygodnia z Waszej strony, ale szkoda mi łask, aby odpowiadać i tylko ten mur buduje cały czas.
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Oj ptaku , zapytaj sie EE czemu regularnie walą mi trzęsienie na grote i nawet nie raczą zaatakować.

Co do kolumny to jak się niedawno okazało szkoda pisać ale napisze.
Asioczek argumentując swoje odejście tym ze zostanie sam miedzy legionem wywołał tylko salwę śmiechu.No bo na co czekał tyle miesięcy a wiadome było ze kiedyś do tego dojdzie. Nie zrobił nic żeby to zmienić i tylko czekał na taki moment jak pon z TBC żeby z twarzą wyjść z koalicji.
Druga sprawa to Kancior aka Robson.
1) Kancior aka Robson był obserwowany od momentu jak wyciągnął ode mnie defa jednocześnie pisząc do naszych na pw żeby lecieli do niego z buntem .Nasi porozbijali ofa o mojego defa.
2) Ten Wasz 'zakład' - Kancior aka Robson wyciąga od nas defa bo niby macie go rozbierać .Jak sie okazało nic takiego nie było za to na drugi dzień była konkret akcja EE na nas i tutaj należą się podziękowania dla Rafaelosa za to że zrobił w porę dym i kazał zabierać defa od Kanciora aka Robson'a. Od tego momentu ja już kompletnie nie widziałem potrzeby utrzymywania tego paktu ale inni mieli inne zdanie.
3) Nie wyobrażam sobie też żeby sojusz na drugim końcu świata miał nam ustalać politykę.Wojna z Wami była nieunikniona bez względu na to czy to podoba się kolumnie czy nie.Pretensji mieć nie mogą bo w negocjacjach była mowa o każdym naszym koalicjancie co mogą potwierdzić Remik, Marta i Guzitso
4) no i najważniejsze :D Kancior znany również jako Robson .Chłopak nie ogarnął powiadomień na mobilu i się sam spalił, a Ty mi to tak naprawdę potwierdziłeś :) Robas hehe dobre.

Arta w to nie mieszaj chyba ze Art to Tomaszh2009 bo to on zakładał sojusz a grupa startowa zdaje sie że tworzona była na Gythium.Mnie polityka do pewnego momentu nie interesowała ale wątpię czy by grę tutaj na takich warunkach zaczęła połowa ludzi gdyby wiedzieli ze mają robić za podnóżek legionu czy jak to Wasz radny nazywał "zielone jełopy.
Piszesz o jakimś szacunku do wroga a nie macie go do własnych graczy , bo najważniejsze są cyferki. To Wy słyniecie z tego ze zamiast bronić własnych graczy wolicie ich zjeść żywcem.Najświeższy przykład to chyba hipolitos.

Co do Adriaxa to gra w grepo tyle co ja a jak widać tyle wystarczy żeby sie utrzymać w topce ,bo tu nie o grepo chodzi a o ludzi właśnie i nie kazdy jest taki głupi jak ja czy Ty żeby wydawać tyle złotówek na goldy.
A my gramy w MMO juz kilka ładnych lat i ludzie wszędzie są tacy sami.A grepo to tylko dyspozycyjność.

Mateusz n juz w legionie, potrzeba wiecej faktów zeby widziec ze to od dawna była ukartowane ?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

so true, czekamy na hejt i flejm ptaka
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jeszcze jedno co do sytuacji z kolumną i wyrażaniu opini na ten temat przez legion. Wgląd do rady miałem od pierwszego dnia tego sojuszu i nigdzie nie widziałem żebyście nas pytali o zdanie czy nawet poinformowali o tym ze zrobiliście sobie pakt/pon z EE za czasów TOB'ów.
To jak to jest ? Wam wolno wszystko a inni muszą być rycerscy ?
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Druga sprawa to Kancior aka Robson.
1) Kancior aka Robson był obserwowany od momentu jak wyciągnął ode mnie defa jednocześnie pisząc do naszych na pw żeby lecieli do niego z buntem .Nasi porozbijali ofa o mojego defa.
2) Ten Wasz 'zakład' - Kancior aka Robson wyciąga od nas defa bo niby macie go rozbierać .Jak sie okazało nic takiego nie było za to na drugi dzień była konkret akcja EE na nas i tutaj należą się podziękowania dla Rafaelosa za to że zrobił w porę dym i kazał zabierać defa od Kanciora aka Robson'a. Od tego momentu ja już kompletnie nie widziałem potrzeby utrzymywania tego paktu ale inni mieli inne zdanie.
3) Nie wyobrażam sobie też żeby sojusz na drugim końcu świata miał nam ustalać politykę.Wojna z Wami była nieunikniona bez względu na to czy to podoba się kolumnie czy nie.Pretensji mieć nie mogą bo w negocjacjach była mowa o każdym naszym koalicjancie co mogą potwierdzić Remik, Marta i Guzitso
4) no i najważniejsze :D Kancior znany również jako Robson .Chłopak nie ogarnął powiadomień na mobilu i się sam spalił, a Ty mi to tak naprawdę potwierdziłeś :) Robas hehe dobre.

co tu dużo będę gadał....
smiley_emoticons_bravo2.gif
brawo, rozszyfrowałeś mnie
laughing2.gif
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Oj ptaku , zapytaj sie EE czemu regularnie walą mi trzęsienie na grote i nawet nie raczą zaatakować.

To pytanie do EE nie do mnie

Co do kolumny to jak się niedawno okazało szkoda pisać ale napisze.
Asioczek argumentując swoje odejście tym ze zostanie sam miedzy legionem wywołał tylko salwę śmiechu.No bo na co czekał tyle miesięcy a wiadome było ze kiedyś do tego dojdzie. Nie zrobił nic żeby to zmienić i tylko czekał na taki moment jak pon z TBC żeby z twarzą wyjść z koalicji.

Nie mam zdania bo nie jestem asioczek choć skoro się z nim ułożyliście to powinniście wiedzieć że jest anty-TBC i skoro tak jak piszesz My nie szanujemy koalicjanta to w tej zagrywce pokazaliście że nie szanujecie go również


Druga sprawa to Kancior aka Robson.
1) Kancior aka Robson był obserwowany od momentu jak wyciągnął ode mnie defa jednocześnie pisząc do naszych na pw żeby lecieli do niego z buntem .Nasi porozbijali ofa o mojego defa.
2) Ten Wasz 'zakład' - Kancior aka Robson wyciąga od nas defa bo niby macie go rozbierać .Jak sie okazało nic takiego nie było za to na drugi dzień była konkret akcja EE na nas i tutaj należą się podziękowania dla Rafaelosa za to że zrobił w porę dym i kazał zabierać defa od Kanciora aka Robson'a. Od tego momentu ja już kompletnie nie widziałem potrzeby utrzymywania tego paktu ale inni mieli inne zdanie.

Coś ci dzwoni ale nie wiesz w którym kościele.Jaki zakład Kancior aka Robson.Kolego jak już miał być zakład to między mną a asioczkiem że rozbierzemy Kanciora w miesiąc dlatego coś ci źle jaskółki wiadomości poskładały

3) Nie wyobrażam sobie też żeby sojusz na drugim końcu świata miał nam ustalać politykę.Wojna z Wami była nieunikniona bez względu na to czy to podoba się kolumnie czy nie.Pretensji mieć nie mogą bo w negocjacjach była mowa o każdym naszym koalicjancie co mogą potwierdzić Remik, Marta i Guzitso

No faktycznie drugi koniec świata
smiley_emoticons_confusednew.gif
.Wojna oczywiście była nieunikniona ale że polecicie w łaskę do TBC lub odwrotnie to już V nie powiadomiliście.


4) no i najważniejsze :D Kancior znany również jako Robson .Chłopak nie ogarnął powiadomień na mobilu i się sam spalił, a Ty mi to tak naprawdę potwierdziłeś :) Robas hehe dobre.

dawno się tak nie uśmiałem.Jak Robson z którym gram od lat się pojawi i usłyszy że on i Kancior to jedna i ta sama osoba to chyba na zawał padnie
smiley_emoticons_irre4.gif
.Takich bzdur nie słyszałem dawno
smiley_emoticons_irre.gif


Arta w to nie mieszaj chyba ze Art to Tomaszh2009 bo to on zakładał sojusz a grupa startowa zdaje sie że tworzona była na Gythium.Mnie polityka do pewnego momentu nie interesowała ale wątpię czy by grę tutaj na takich warunkach zaczęła połowa ludzi gdyby wiedzieli ze mają robić za podnóżek legionu czy jak to Wasz radny nazywał "zielone jełopy.

Dlaczego mam nie mieszać.Tomek i Art od początku chcieli PON-a z IX i uwierz mi na pewno to nie nam wtedy na takim porozumieniu zależało.Przystaliśmy na to ze względu na fakt,że wielu graczy Ciastek grało w Legionach w których grali tacy gracze jak Maniek,Adrian,Robson,Stoner i wielu innych.Dlaczego tego chcieli to już ich zapytaj.Jedno jest pewne.Jak wtedy sojuszem rządziłby Ypsilon i Raffaello to takiego PON-a nigdy by nie było.


Piszesz o jakimś szacunku do wroga a nie macie go do własnych graczy , bo najważniejsze są cyferki. To Wy słyniecie z tego ze zamiast bronić własnych graczy wolicie ich zjeść żywcem.Najświeższy przykład to chyba hipolitos.

Znowu piszesz głupoty kolego.Hipek sam poprosił o rozbiórkę jeszcze przed wojną z wami.Stwierdził że musi bardziej skupić się na Bizancjum i na Juktas czasu nie miał.Pw nie będę udostępniał ale jak jeszcze raz bzdury napiszesz to poproszę go o udostępnienie korespondencji z nim.

Co do Adriaxa to gra w grepo tyle co ja a jak widać tyle wystarczy żeby sie utrzymać w topce ,bo tu nie o grepo chodzi a o ludzi właśnie i nie kazdy jest taki głupi jak ja czy Ty żeby wydawać tyle złotówek na goldy.
A my gramy w MMO juz kilka ładnych lat i ludzie wszędzie są tacy sami.A grepo to tylko dyspozycyjność.

Jedno zdanie zaprzecza drugiemu.Czyli co jest w grepo ważne.Kasa czy dyspozycyjność ?.Osobiście mam tylko Kapitana,Dowodcę i Zarządcę więc nie wiem do czego pijesz w tej kwestii do mnie
smiley_emoticons_confusednew.gif


Mateusz n juz w legionie, potrzeba wiecej faktów zeby widziec ze to od dawna była ukartowane ?

Kiedyś też w nim był więc widocznie nie taki Legion zły skoro wrócił na stare śmieci i nie za bardzo wiem co tu moglo być ukartowane

Miłego dnia życzę
smiley_emoticons_kaffee2.gif


Ps.Jak wam się podobała kontra Legionu na tą waszą koalicję
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

I jak tam 'panienki' 'Tatus' wrocil
zonk.gif

Troche mnie nie bylo 5 miechow kawal czasu
smutasek.gif

Mialem sie nie logowac jeszcze dlugo ale to co @sladox nasmarowal mi poprawilo humor 'Dobre' naprawde
tofajnie.gif


Co do sytuacji raz na wozie raz pod wozem tak bylo jest i bedzie zawsze
yool.gif


Btw: Odrazu skorzystam i zyczenia wszystkim zloze

[SPR]
vpr.gif
[/SPR]
 

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nie mam zdania bo nie jestem asioczek choć skoro się z nim ułożyliście to powinniście wiedzieć że jest anty-TBC i skoro tak jak piszesz My nie szanujemy koalicjanta to w tej zagrywce pokazaliście że nie szanujecie go również
tak samo jak był i anty-legion a tu proszę

Kiedyś też w nim był więc widocznie nie taki Legion zły skoro wrócił na stare śmieci i nie za bardzo wiem co tu moglo być ukartowane
skoro nie taki zły to czemu odszedł jak i inni?

Co do sytuacji raz na wozie raz pod wozem tak bylo jest i bedzie zawsze
no widzisz, a dla ptaka nigdy nie jest pod wozem, nawet jak jest w ciemnej ***** to i tak jest top1
 

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

pisząc top nie miałem na myśli rankingów, tylko sytuacji na świecie.
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

tak samo jak był i anty-legion a tu proszę


skoro nie taki zły to czemu odszedł jak i inni?


no widzisz, a dla ptaka nigdy nie jest pod wozem, nawet jak jest w ciemnej jamie to i tak jest top1
Jak sojusznicy nie mówią mu że mają PONa z jego wrogiem to sie dziwisz że was nie lubi? :) wobec sojusznika trzeba być uczciwym :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

cth7.png


bo to prawda jest ranking obroncow atakujacy i wojownikow sie nie zmienil od bardzo dawna
oj uwierz mi ranking atakujących i obrońców nie musi pokazywać kto jest najlepszy na świecie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Szadzik to nie wiem co pokazuje kto jest najlepszym sojuszem dla mnie tylko to
miasta sie zdobywa i traci i tak sie dzieje w kazdym sojuszu
 
Do góry