Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jeśli dobrze pamietam to ja ci jedno zabrałem;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Dzień dobry wszystkim.:D
Wygląda na to, że też Lean jedno miasto zabrałam. Bidulka, musi mieć straszny żal do nas panie i panowie, skoro po tak długim czasie wyciąga to jeszcze tu na forum.

Pozdrowionka dla wpadających do mnie na herbatkę:cool:
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

ale ilośc pkt obrony świadczy o czymś zgoła innym, więc nie bądź taki mądry. A że miałam długie przerwy też ma znaczenie.

Ktoś mi tu chce wmawiać przechwałki, a sam to nad wyraz skromny jest.
Wiesz ja też miałam duże przerwy, miesiącami prawie nie grałam, tylko pilnowałam konta (ochrzan dostawałam od szefów za to) i jakoś mam troszkę więcej punktów w obronie i ataku niż Ty.
Mówisz mam Ci miasto zabrać - czekaj zobaczę jak to blisko mnie jesteś jeśli takie coś proponujesz... O jakieś tam miasteczko jest bliziutko. Może jak zaświecisz się na czerwono znów to zapukam.
Na razie nie widzę takiej potrzeby, bo mamy inne cele.
A ja posłuszna jestem - Rada wyznacza kierunki, więc samowolki sobie urządzać nie będę :)
 

DeletedUser19758

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

a kto ten Twój sojusz położył na łopatki.Przypomnij mi bo mam pamięć dobrą ale krótką :p no i fakt z reguły miasta są zabierane gdy jeden sojusz bije drugi bo taka w końcu gra.Nie zmienia to faktu że przechwałki odnośnie zabrania Tobie miasta nie są akurat na miejscu. (...)

ID sojuszy.jpg .Ciastka vs EV.jpgIXL vs EV.jpg


Pozdrawiam serdecznie :)


PS. Przepraszam za estetykę wykonania, późną porą robione, człowiek się nie stara ;)

PPS. Dla mniej kumatych - porównanie podboi.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Cwieqq ja nie piszę o rozbiciu przez IX EV bo tam to ona już uciekła z sojuszu który IX rozniosł.Pokaż staty IX kontra obecny wtedy lider BOS bo tam własnie nasz kochana chwalipięta Lean grała.No i jeszcze dorzuć staty CP kontra BOS bo jak Wy biliście się z ogórkami z EV to IX bił najsilniejszych z samej góry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

no i z tego co pamiętam to artwawa napisał mi że rozbieraliście tam praktycznie nieaktywnych graczy
 

DeletedUser19758

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

paint dobra sprawa hehe :)
Gimp, ale wszystko na szybkiego i faktycznie jak w Paincie wyszło
lol.gif


Cwieqq ja nie piszę o rozbiciu przez IX EV bo tam to ona już uciekła z sojuszu który IX rozniosł.Pokaż staty IX kontra obecny wtedy lider BOS bo tam własnie nasz kochana chwalipięta Lean grała.No i jeszcze dorzuć staty CP kontra BOS bo jak Wy biliście się z ogórkami z EV to IX bił najsilniejszych z samej góry.


lean.jpg
Nie widzę tu, aby straciła miasta będąc w BOS, więc nie wiem dlaczego piszesz o "rozniesionym" BOS przez IXL :) ale i tak poszukałem ID wszystkich sojuszy BOS. Specjalnie dla Ciebie, byś w kłamstwie nie żył
wysmiewacz.gif

ID BOS.jpg
Ciastka
CP vs BOS.jpgCP vs BOS2.jpgCP vs BOS3.jpgCP vs BOS4.jpg
and Legion
IXL vs BOS.jpgIXL vs BOS2.jpgIXL vs BOS3.jpgIXL vs BOS4.jpg

Podsumowując:
Ciastka vs BOS 37:0
IX Legion vs BOS 36:3
no i z tego co pamiętam to artwawa napisał mi że rozbieraliście tam praktycznie nieaktywnych graczy

No no Art bardzo skromny był
ostr.gif
bo sam marnował złoto pamiętam, by zrobić na szybkiego drugiego kolona i ognie,bo się potopił na "nieaktywnym" :) Jak już doszło do stanu, gdy "nieaktywnych" rozebraliśmy, to Ci "aktywni" dziwnym trafem trafili do IXL
bezradny.gif
Jeśli nie pamiętasz kto do Was doszedł z tych "aktywnych" to niestety statami Ci nie pokażę, bo już pokończyli grę
beczy.gif



P.S. Ptaku ja nadal nie mogę z tego
rotfl.gif
(...)No i jeszcze dorzuć staty CP kontra BOS bo jak Wy biliście się z ogórkami z EV to IX bił najsilniejszych z samej góry.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser22447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jest tu ktos jeszcze z dawnego sojuszu KAMIKAZE nalezalem do niego i zgralem sie z ekipa chcialbym znow z nimi grac
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A taki sojusz tutaj istniał? Jak gram, to sobie nie przypominam...a może światy pomyliłeś, bo Ciebie też z tego nicku nie znam:)


EDIT: Chyba, że wspominasz sojusz z innego świata i szukasz jakiejś osoby, która grała tam, a teraz gra tutaj?!
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Kamikadze to był pierwszy mój sojusz tutaj :) ale tam same bobki i elita z nich stworzyła EE :)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Cwieqq dobrze wiesz że BOS to My położyliśmy na łopatki więc nie rób z siebie niepełnosprawnego
smiley_emoticons_irre.gif
.Po drugie zapomniałeś o nYaN w tych statach i o pożal się boże współpracy z wami gdzie wielokrotnie niektórzy z IX i nYaN pomagali wam przed kolonami.Jednak to już nieważne bo jak widać wtedy była potrzeba żeby mieć silnego koalicjanta to tak nie cwaniakowaliście a teraz wielkie kozaki ,którzy żeby położyć IX polecieli w łaskę do całego świata bo sami dostaliby lanie
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
.
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Cwieqq dobrze wiesz że BOS to My położyliśmy na łopatki więc nie rób z siebie niepełnosprawnego
smiley_emoticons_irre.gif
.Po drugie zapomniałeś o nYaN w tych statach i o pożal się boże współpracy z wami gdzie wielokrotnie niektórzy z IX i nYaN pomagali wam przed kolonami.Jednak to już nieważne bo jak widać wtedy była potrzeba żeby mieć silnego koalicjanta to tak nie cwaniakowaliście a teraz wielkie kozaki ,którzy żeby położyć IX polecieli w łaskę do całego świata bo sami dostaliby lanie
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
.

hahahahha dobre :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

trudno było topiłem sie bo waszych ogni na dopalaczach nie miałem heheh :D

widać mnie nie zna cwaniaczek :p na jakim serwie bo tego tylko kilak bylo i nigdzie cudakow nie stawiałem jako założyciel :p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

trudno było topiłem sie bo waszych ogni na dopalaczach nie miałem heheh :D

widać mnie nie zna cwaniaczek :p na jakim serwie bo tego tylko kilak bylo i nigdzie cudakow nie stawiałem jako założyciel :p

O ile dobrze pamiętam to o Ypsilon chodziło.Ponoć tam sprzedałeś kilka osób które będą miały cię na uwadze jak się spotkacie.Kiedyś nie chciałem w to wierzyć teraz mam poważne wątpliwości :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

hahhaha :D
tak na ypsilon stawiałem cudaki jeszcze :p no na pewno chciałem wygrać :D
sprzedałem wszystkich a jak:p według manfredda i pewnie od niego to słyszałeś :D
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

hahhaha :D
tak na ypsilon stawiałem cudaki jeszcze :p no na pewno chciałem wygrać :D
sprzedałem wszystkich a jak:p według manfredda i pewnie od niego to słyszałeś :D

Czyli jednak coś w tym musi być a po zachowaniu na Juktas śmiem twierdzić,że jest to jak najbardziej prawdą bo tu robisz to samo.:cool: Latasz z kwiatka na kwiatek byle Twoje było na górze mało tego najpierw jedziesz na ludzi a później się z nimi całujesz.No cóż widocznie taka Twoja natura :p Kiedyś pisałeś że dbasz o wizerunek swojego nicku.Osobiście polecam zmienić :p
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

gdzie ja pisałem ze dbam o to co o mnie myślą tacy gracze jak Ty? :p
a co tam było to niech manfredd Ci opowie on wie lepiej jak mnie pokazać w tej 'złej roli" hahah
Pamiętaj tez ze sam nie latam :p w radzie jak i w sojuszu sa gracze którzy maja taka sama podzielność uwagi co ja :)

najpierw jedziesz na ludzi a później się z nimi całujesz.
kogo jechałem? ja domki stawiam nobem jestem itp :D dopiero sie uczę od najlepszych :p
 
Do góry