Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

dobre dobre;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ale sie ostatnio banów posypało ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Przejścia, wyjścia, odejścia, bany. Przetasowania, przemieszania. Teraz tylko czekać, co z tego wszystkiego dalej wyniknie?:confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

chyba z bananowego raju za kolejne oszustwa:rolleyes:
Hm... :confused: Dla mnie od niedawna takim "bananowym rajem" stało się normalne życie bo Grepolis powoli zaczyna mnie denerwować, głównie chyba to zachowania osób w nie grających. Wolę sobie wyjść z chłopakami na boisko przed wieczorem w piłę pokopać niż przy lapku siedzieć. Polecam, może i Tobie sie przyda :)

Co do oszustwa... Jeżeli tak bardzo Ciebie i innych interesuje o co poszło to zapraszam na PW w Grepolis. Pokażę wam o co dokładnie chodziło, i czy nakładanie na mój czyn nazwy "oszustwo" jest poprawne. Ale fajnie wiedzieć że oceniasz ludzi z góry. W sumie mogłem się odwołać do supportu o UB ale wiesz co? Wolałem sobie przez te 5 dni pocieszyć się z życia dostająć darmowy urlop od grepo bo akurat mi 0,5 dnia wolnego mi tylko zostało :cool:
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nie chce mi sie z toba nawet dyskutować; ) Bana za darmo nie miales:) co do formy spedzania wolnego czasu to sobie rob co chcesz mnie to nie obchodzi :) a co mi sie przyda i jak ja spedze swoj zadecyduje sam:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ja Cie przecież nie zmuszam do niczego, ale Grepolis to tylko gra i życia nie zastąpi.

Nie będę się już tu wypowiadał bo i po co? Tylko wyrażam swoje zdanie a ktoś się z tego naśmiewa inny robi za adwokatai kogoś oczernia... Dzięki za grę i i powodzenia w ŻYCIU.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

To w jaki dzień się przelewa te 13 dodatkowych milionów ?:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Czy ktoś mi może wytłumaczyć, jaki sens ma opóźnianie wejścia w erę cudów?

Bo jeszcze nie wszystkie swiątynie wybudowane na maksa, albo off na deffa nie przerobiony?

Czy może co niektórzy czekają, aż się innym znudzi i się wyszarzą? Wtedy koronka murowana :))

Wspaniała "strategia" - tylko po co to komu ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Czy ktoś mi może wytłumaczyć, jaki sens ma opóźnianie wejścia w erę cudów?

Bo jeszcze nie wszystkie swiątynie wybudowane na maksa, albo off na deffa nie przerobiony?

Czy może co niektórzy czekają, aż się innym znudzi i się wyszarzą? Wtedy koronka murowana :))

Wspaniała "strategia" - tylko po co to komu ?

Bo sie TBC boi ze nie wygra i nie zdazy z cudami daltego polowa z nich wychodzi z sojuszu zeby jeszcze bardziej opuznic :D wiec proste boją się i tyle :D za duzo mieli chaosu przez chwile
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Bo sie TBC boi ze nie wygra i nie zdazy z cudami daltego polowa z nich wychodzi z sojuszu zeby jeszcze bardziej opuznic :D wiec proste boją się i tyle :D za duzo mieli chaosu przez chwile

Ciastka też skaczą i dziwne ruchy wykonują.Chyba tylko Leegion jest gotowy i spokojnie czekał na EC
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ciastka też skaczą i dziwne ruchy wykonują.Chyba tylko Leegion jest gotowy i spokojnie czekał na EC
smiley_emoticons_kaffee2.gif

Gratuluje, nie mniej jak widzę, że żaden sojusz nie zagęścił sobie terenu. Tym samym.. no z tym kto tutaj wygra może być różnie. O paliczek przy wyspach cudakowych nie jest trudno.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Czyli jak? Jest jakaś szansa, żeby zacząć cudaki w tym roku? Czy może tbc i ciastka najpierw kurs budowniczych chcą skończyć :)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

lubimy skakać po prostu :)

I tu się z Tobą zgodzę
smiley_emoticons_hust.gif



Czyli jak? Jest jakaś szansa, żeby zacząć cudaki w tym roku? Czy może tbc i ciastka najpierw kurs budowniczych chcą skończyć :)

Może być ciężko jak tak będą się słabo uczyć
smiley_emoticons_lol.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Gratuluje, nie mniej jak widzę, że żaden sojusz nie zagęścił sobie terenu. Tym samym.. no z tym kto tutaj wygra może być różnie. O paliczek przy wyspach cudakowych nie jest trudno.

Dlatego tym ciekawsza będzie EC jak każdy sojusz będzie musiał zarówno budować jak i pilnować
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Dlatego tym ciekawsza będzie EC jak każdy sojusz będzie musiał zarówno budować jak i pilnować

tak tu masz racje :) będzie sie działo :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No nie mogę... i wy chcecie kłótniami wszystkimi pokonać Legion ? to po prostu szopka :).
Byłam za słabszym w tej grze bo tak jak na mistrzostwach piłki.. tak trzeba, (po co kibicować niezwyciężonej Brazylii jak można śmiało postawić na Chile ;-) )ale widzę, że drużynowo to wy się dogadać nie potraficie.
Proponuje zanim cudaki uderzą to się ogarnijcie ludzie..
to tylko gra.. :)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

ale sin tutaj nikt sie nie kłoci to jest przecież zwykła pogawędka przy kawce :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Gratuluje, nie mniej jak widzę, że żaden sojusz nie zagęścił sobie terenu. Tym samym.. no z tym kto tutaj wygra może być różnie. O paliczek przy wyspach cudakowych nie jest trudno.[/QUOTE

dlatego bedzie zdziwienie w TBc JAK Z 30 PALIKOW PRZY ICH CUDACH NAGLE BEDZIE JUZ NIEDLUGO :"d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

dlatego bedzie zdziwienie w TBc JAK Z 30 PALIKOW PRZY ICH CUDACH NAGLE BEDZIE JUZ NIEDLUGO :"d

Jak kiedyś pisałam, żeby zagęszczać to usłyszałam, że 4 wyspy dalej to już daleko.. więc jak dobrze wiesz darowałam sobie i dyskusje i dalszą grę :cool:

Nie mniej życzę żeby była jakaś konkurencja na tym świecie :eek:
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jak kiedyś pisałam, żeby zagęszczać to usłyszałam, że 4 wyspy dalej to już daleko.. więc jak dobrze wiesz darowałam sobie i dyskusje i dalszą grę :cool:

Nie mniej życzę żeby była jakaś konkurencja na tym świecie :eek:

No niestety nam przez fakt ciągłej walki ze wszystkim dookoła również nie udało się zagęścić terenu i chyba pod tym względem wyglądamy najgorzej.Co do konkurencji czyżbyś pisała o konkurencji dla Leegionu
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No niestety nam przez fakt ciągłej walki ze wszystkim dookoła również nie udało się zagęścić terenu i chyba pod tym względem wyglądamy najgorzej.Co do konkurencji czyżbyś pisała o konkurencji dla Leegionu
smiley_emoticons_confusednew.gif

po tym co widzę to chyba pójdzie walkower przed samymi cudami. Stąd pisałam o konkurencji dla Legionu. Konkurencji brak..
 
Do góry