Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Lol dobry tekst, naprawdę dobry. Jestem pod wrażeniem.
Musze zweryfikować swoją wiedzę na temat wsparcia.
Zaskoczyłeś mnie teraz, że jednak w sekundę kolona to dobry strzał
smiley_emoticons_seb_hut5.gif


Ile ja rzeczy się muszę jeszcze nauczyć ;(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie zapomnij o teatrach Krisie drogi
Bez teatrów jak bez nogi
Festyny, Igrzyska i będzie slotów kupa
Tylko żeby nie zabrakło szaraków bo będzie pupa
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Weź dziewczynom przestan gwiazdorzyc taką masz wiedzę o grepo że w ostatnim konkursie pomocy u graczy szukalas albo kiedyś twój wpis na forum że wsparcie w tej samej sek co kolonie to złe trzeba kilka sek po :):):)
orfeusz 15 slotow nie zalatwil ale 1 czy 2 wpadły z eventow a w miescie gdzie orfeusz jest nawalam pochody festyny i igrzyska i często z tych 3 wychodzi 6......
Więc trochę można podgonic
Na pewno robiłeś 300k punktów w jednym mieście :) Na pewno ci sie chciało :) Co 2 godziny klikać pochód ;)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ha Redka klika szalona dziewczyna - ale to pewnie z pazerności żeby dostać punkt za free

:D klikam.. a co, a Orfeusz to mój funfel :p Poza tym lubię na scenie występować,śpiewać, tańczyć.. i się tego nie wstydzę :D Na drugie mi festyniara :p

A kto nigdy festynu nie klepnął, niech pierwszy rzuci kamieniem ;) Cza se jakoś radzić w trudnych czasach.. :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

nie no ja też festyny robie haha

ale śmieje się bo dochodzą mnie słuchy że Ty robisz pochody tylko w jednej wiosce właśnie przez Orfeusza a to już pozerstwo jest :))

haha taki żarcik:)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Eeee tam.. czysta ekonomia :D nie spieszy mi się, to mogę w jednej klepać :D chyba, ze na gwałt mi slot potrzebny, to machnę w innych :) Kto mi zabroni? :p

Aaaa.. i nie nabijaj sie ze mnie, bo Ci w trąbę walnę :D
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie tylko ona tak robi znam więcej takich osób :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

też tak robię, ale nie co dwie godziny, bo zabrakłoby mi czasu na atakowanie własnego wojska na punkty
Chociaż może trzeba coś zmienić w taktyce, bo jak tu czytam, to można w dwa miesiące 40 slotów
natrzaskać na teatrach i Orfeuszach.
Sam nie wiem co robić, ale może jakiś expert od analizy z MDG by pomógł?
Byłbym wdzięczny za radę. Może Kris? Gra w to już przecież 5 lat?
U mnie w Simsach chopaki nie wiedzą jak mi pomóc
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Krisie, miałeś jakieś analizy logiczne tu powklejać, wszyscy czekają.
W temacie tych teatrów to masz rację (niestety zostałem przyłapany)
Teatry budowali dla mnie masowo gracze MDG. Jak im zabierałem miasta, to z powodu braku Twojego doświadczenia
niestety burzyłem ... o ja głupi. Nie wiedziałem co robić z tymi budynkami.
To było tuż przed moimi ucieczkami z "innych światów"
Tu też planuję ucieczkę, bo kończą się szaraki, a slotów narobiłem na biciu własnego wojska już 500
Ratuj Krisie, pomóz, użyj potęgi swojego doświadczenia i umysłu analityka
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Kurczę a ja mam same wyrocznie w miastach:( Dobra dzieki za rady już je burze i buduje teatry! :)
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Kolego czekaj! Nie niszcz wyroczni!
Jest okej a jako drugi budynek teatr i gotowe! :D
 

DeletedUser19135

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Lepiej mieć teatr + placówkę handlową. nie dość że można robić występy teatralne to jeszcze można przesyłać większą ilość surki do miasta gdzie brakuje na taki występ ;)
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

śmiech śmiechem The End :) posiadam takowe wiochy :) jeśli chodzi o kulturę to jej nigdy nie jest mało, więc wszystkie sposoby są dobre :))
 

DeletedUser19132

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

no więc wielki glorianek , najwiekszy wojownik grepo który nasmiewa sie ze mnie że festyny robię
ma obecnie

1.042.561 pw :300 = 3475,... pochodów co daje 48 slotów , masz narcyzku 65 miast , skąd 17 slotów ustukałeś ????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Na bank kupił:) 50 za igrzyska ,co to dla niego ,przecież na etacie Inno jest ;)
 

DeletedUser22453

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Na bank kupił:) 50 za igrzyska ,co to dla niego ,przecież na etacie Inno jest ;)

Osoby na etacie inno maja igrzyska za free;) tak samo jak skracanie wojska i budynków :eek: prawdopodobnie dlatego klepia sobie wojo na wzajem ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

śmiech śmiechem The End :) posiadam takowe wiochy :) jeśli chodzi o kulturę to jej nigdy nie jest mało, więc wszystkie sposoby są dobre :))

oj co by niektórzy zrobili gdyby tego wszystkiego nie było a kulturka byla by nabijana wyłacznie z walki ;) boby budownicze nigdy nie byly by topkami w domkach hihi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ale się dzisiaj dużo nauczyłam o grepo. Teatry, Orfeusze itp..... Nie mam ani jednego teatru , a orfeusz nie przydzielony był. Jakos bardziej podoba mi sie zdobywac punkty walki.

Ale wracając do tematu - mimo braku kultury w wypowiedziach krisa - temat jest dosc ciekawy, bo chcialabym się w końcu dowiedzieć, jak można sprawdzić w jaki sposób ktoś nabija punkty walki nie widząc jego raportów.

Już na innych światach była dyskusja o złotników i porządnych graczy. Niektórym trudno się pogodzić z tym, że innych stać na kupowanie złota. Mi trudno się pogodzić z tym, że inni mają wiecej czasu na grę niż ja - i np. klikają festyny, igrzyska itp, oraz wykorzystują wszelkie inne sposoby na zdobycie przewagi w grze. Uważam, że to , że muszę kupować stracony czas jest naciagactwem i zgłaszam tu protest! Nie powinno być mozliwosci budowania teatrów, posiadania orfeusza, robienia festynow czesciej niz raz dziennie. Taki krismu zdobywa przewagę tylko dlatego, że ma wolny czas i klika co chcwilę farmienie surek z wiosek. Takich graczy powinno się przenosic do innych gier, bo przez nich idea grepolis - czyli walka - zanika. Nawet jak z braku przeciwników rozbijamy swoje wojsko na sobie , to i tak klikacze są lepsi :))) Należy zabronić wszelkich przywilejów. Wszystkim po równo :)

A tak na poważnie - dlaczego umniejszacie ciągle poziomu gry i zdolności graczom walczącym z Wulkanem? Chyba po to, aby w ten sposób pomniejszyć wyniki wulkanu:)
Jak już pisałam - wiele jest dobrych graczy i z wieloma mamy ciągle wojenki. Fakt, że wiekszośc wygrywamy leży w tym, ze jestesmy sojuszem aktywnych graczy. Nasi przeciwnicy są po prostu często gorzej zorganizowani. Ale wielu walczy i często trochę wchodzi nam w paradę. :) Nie wszystkie okupacje się udają, nie wszystkie kolony wchodzą. I na tym polega ta gra... Im trudniej, tym lepiej :)
 

DeletedUser19132

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

taki krismu nie siedzi na grze 24/24 jak glorian to po pierwsze i nie klika non stop festynów itp
po drugie pokaż mi post w którym napisałem że któryś z członków wulkanu nie potrafi grać
po trzecie taki krismu ma więcej pkt agresorki niż ty więc należałoby chyba kogoś innego przenieść
po czwarte nie uzyskałem odpowiedzi skad glorian ma te 17 slotów ???
 
Do góry