Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ja na niego nic nie wydałam.. ale cóż.. oby więcej takich graczy, którzy gardzą Orfeuszem :)

Oj tam zaraz, że gardzę...

Po prostu nie przywiązywałam większej uwagi do herosów. Nawet Zuretę zapominam wysyłać na atak :)
 

DeletedUser19135

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Oj tam zaraz, że gardzę...

Po prostu nie przywiązywałam większej uwagi do herosów. Nawet Zuretę zapominam wysyłać na atak :)

Mam tak samo,jeszcze nie przywykłem do nich i zapominam
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ojojojoj.

kolejne strony i kolejne nominacje:
samotny inżynier-Redka,
program wybacz mi-Jon i Wulkan,
dyplomacja rodem z kelnerów od Sowy i Przyjaciół-rada MDG,
lustereczko powiedz przecie-Sisi.

smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser22929

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Tak bobry obstawiaja front z MDG

View attachment 3789

O! Cześć Turek!
Znowu konto na forum pożyczasz? Weź załóż swoje, to nie takie trudne :)

Chociaż lepiej pisać jako ktoś inny wtedy można pisać bzdury pod nie swoim nickiem i nikt nie stwierdzi, że masz zaniki pamięci.

Ile to Rzeźnia cudów straciła? Bo piszesz, Artur w liczbie mnogiej. Przypomnę Ci, biedaku. Jeden.
To trochę mniej od Twojego miernego sojuszu. A teraz powiedz, co Wam dało wbicie na nasz cud? Nic - bo nasz lojalny sojusznik wybudował ten cud i nam go oddał. Tak, to prawda, ale każdy kto umie grać w grepolis by na to wpadł. To, że leniuszki z MDG przed wbiciem nam na cudaka nie usypały nowego kolosa, to możesz mieć pretensje do szefa sojuszu. Aa, przepraszam, pretensje do siebie.
Przyznaję, że bez pomocy Pomponów korony byśmy nie mieli. Są świetnym sojusznikiem, którego MDG nie ma. Może to kwestia osobowości szefa sojuszu, a może po prostu słabej dyplomacji.

Rejestrując się na Koryncie wiedzieliście jakie są warunki do spełnienia, żeby koronkę otrzymać. Mogliście wzgardzić wygraniem świata w ten sposób, ale tego nie zrobiliście. Wystartowaliście do wyścigu i szło Wam nieźle, bo w budowaniu to zawsze byliście dobrze (ahh te teatry w miastach Berserkera ;) ). Problem w tym, że walka wychodziła Wam słabo i dziś z Waszych cudów nic nie zostało.

Teraz grasz na nowym świecie i tam zakłamujesz fakty. Dobrej zabawy.

Cała prawda o mdg a potem tylko płacz na forum że mdg stojące na straży moralności i uczciwości w grepolis przegrywa kolejny świat
Nie róbcie z siebie wojowników bo korynt pokazał jak mierne jest mdg które nigdzie topowym sojuszem nie było i nic nie wygrało.
I na przyszłość nie docinaj sojuszom lepszym od mdg :) które dograly serwer do końca i utrzymały pozycje top :) mdg nigdy nie utrzymało topki ale kazdy wie dlaczego.
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Tak bobry obstawiaja front z MDG

View attachment 3789
Ha ha i wyszło szydlo z Wora. Tureczku ale przed
Tobą nie ma co wioch bunkrowac bo sorry
Jak na Koryncie pamietam... agresor z Ciebie taki ze
Hoho normalnie mozna iść na piwo impreze
I do wc a Tobie i tak odwagi braknie żeby wstawić
Kolona no chyba że wróg ma kolor SZARY albo
Kolega z soja odda wioche.
Sorry na mnie nigdy nie zrobiłeś i nie zrobisz wrażenia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21224

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Wy myślicie że TBN nie ma co robić tylko walczyć z Adasiem ?? Jest tam pewnie wiele ciekawszych problemów niż bicie nieznaczącego sojuszu w którym praktycznie jest tylko Adaś - większość na urlopach... Jest wiele ciekawszych frontów
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Wy myślicie że TBN nie ma co robić tylko walczyć z Adasiem ?? Jest tam pewnie wiele ciekawszych problemów niż bicie nieznaczącego sojuszu w którym praktycznie jest tylko Adaś - większość na urlopach... Jest wiele ciekawszych frontów

TBN ma co robić jak każdy sojusz na tym świecie
Ameryki nie odkryłeś
Gdyby było inaczej kto by tu grał ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

to może pokaż jakieś inne bunkry Norek

niż jeden wśród 100 miast jonów i mdg

i tak podziw że nie umiecie go zająć:D
to raczej kpina że 900 transów robi wrażenie na was :D bo co ktos pokazuje wasze miasto to wszędzie 2k birek lub 1k łódek deffa
ale to na froncie gdzie miast pół na pół jest :D a nie 1 na 100 tak jak w/w bunkierek :D

ale wierzcie w to dalej - tak tak same bunkry mamy
wszędzie
dookoła was

hahaha :D a co do FC to rzeczywiście mało osób tam gra i jak przychodzi podbój to Pijaki ratują go swoimi biremami - co Adaś może potwierdzić :p
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

to może pokaż jakieś inne bunkry Norek

niż jeden wśród 100 miast jonów i mdg

i tak podziw że nie umiecie go zająć:D
to raczej kpina że 900 transów robi wrażenie na was :D bo co ktos pokazuje wasze miasto to wszędzie 2k birek lub 1k łódek deffa
ale to na froncie gdzie miast pół na pół jest :D a nie 1 na 100 tak jak w/w bunkierek :D

ale wierzcie w to dalej - tak tak same bunkry mamy
wszędzie
dookoła was

hahaha :D a co do FC to rzeczywiście mało osób tam gra i jak przychodzi podbój to Pijaki ratują go swoimi biremami - co Adaś może potwierdzić :p

Dobra Dracos czy to ważne skąd są biremki czy od Pijaków czy innego soja ??
Moi zdaniem liczy się efekt końcowy.
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ludzie dzisiaj ruskich lejemy !!! cisza i spokój ma być na serwerze :)
 

DeletedUser22929

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

hahaha :D a co do FC to rzeczywiście mało osób tam gra i jak przychodzi podbój to Pijaki ratują go swoimi biremami - co Adaś może potwierdzić :p

Nikt nigdzie nie zaprzeczał że pijacy pomagają FC. Między tymi dwoma sojuszami jest wzajemna pomoc i będzie. Jeśli porównać FC do TBN to wiesz FC które ma 16 graczy i TBN które ma 2 sojusze po prawie 40 to jednak szanse nie są równe ale głownie militarne. Już pisaliśmy na forum że TBN jest silniejsze militarnie i jeszcze sporo czasu minie zanim FC będzie samodzielne w 100%. Wiele do tego nie brakuje. Śmiać nam się chce jak jakiś obserwator nie znający sytuacji twierdzi że u nas nikt nie gra i większość na urlopach:eek:
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Bezczelne..wytykanie deffa mając świadomość,że ma się w każdej frontowej wiosce po dwa tysiące birem...
Przecież nie będą trzymać deffa w miastach gdzie muru nie ma :p

Ludzie dzisiaj ruskich lejemy !!! cisza i spokój ma być na serwerze
Ruskie sie skarżą ze nasi kibice zbyt głośni i grac nie dają ;)
 

DeletedUser22929

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Dobra Dracos czy to ważne skąd są biremki czy od Pijaków czy innego soja ??
Moi zdaniem liczy się efekt końcowy.

Widocznie dla niego jest ważne ;) Dracos ostatnio FC samo obstawiało okupacje biremami u TBN i było ich w okolicy 10k i to rozbiliście (miasto vimesa). Pijacy wtedy nam pomogli lądem ale gdyby nie mieli swoich okupacji to tych birem nie było by 10k tylko dwa razy tyle i nie wiem czy udało by się wam rozbić okupacje.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ludzie dzisiaj ruskich lejemy !!! cisza i spokój ma być na serwerze :)
...
3-2 :eek:
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Polacy dzisiaj muszą przynajmniej 2 sety urwac Ruskim albo wygrać
inaczej odpadna :mad:
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Widze ze walka z MDG strasznie psyche wielu zorala ze wszedzie widza Turka, a ponoc takie zero i tylko deffa klepie;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

1.PNG

ta wyspa jest porownywalna w ilosci miast MDG i bobrow.

9 miast MDG 11 miast bobrow plus kilka cm nizej na malej wysepce 4 miasta bobrow co maja taki sam krotki czas dotarcia jak miasta z wyspy.

W okolicy tyle samo miast MDG jak i bobrow takze zagrozenie z obu stron na tej wyspie jest takie samo.

Turek ma tam wszystkie miasta puste poza wojskiem z miasta.

wasz pan mariobigo ma zabunkrowane miasta.

mariobigo to najwiekszy pampersiak w bobrach on obstawia sie nawet jak am wiele miast na wyspie.

ale trauma po MDG z innych swiatow zostala.
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Jaki świat wygrało mdg ?Ktoś mi uświadomi?bo nie znam takiego ,chyba ,że hiperboa ,nie sprawdzałem:)
 
Do góry