Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

cytat-od możjesza -tego najbardziej "sprawiedliwego" co raczej powinien nick zmienić z Mojżesza-raczej na Judasza

Odp: Sytuacja na świecie Retimno

" Dobra ta dyskusja nie ma sensu... punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... Nie interesuje mnie co wy sobie myślicie... Rozgrzebaliście temat który już dawno był wałkowany ale wam nadal jest widocznie mało albo coś was boli skoro do tego wracacie.. Zajmijcie się sobą chyba że robicie z siebie jedno-serwerowe gwiazdy.. W grepolis określenie zdrajca jest lekko śmieszne.. Na ilu graliście światach ? wszędzie jest to samo to nie płaczcie już nad tym... Wychodząc z sojuszu pisałem ze nie będę atakował graczy z ZP chyba że to oni mnie zaatakują, wy mnie zaatakowaliście już bardzo dawno i od tamtej pory się bijemy.. jaki macie z tym problem ? Oszczepowi już nawtykaliście to teraz czas na reszte graczy ? "
Mam pytanie do Ciebie -MOJŻESZU i tych innych zdrajców -udowodnij tutaj ,że zostałeś zaatakowany po tym swoim zdradliwym wpisie przez Moją skromną osobę-"Wychodząc z sojuszu pisałem ze nie będę atakował graczy z ZP chyba że to oni mnie zaatakują, wy mnie zaatakowaliście już bardzo dawno i od tamtej pory się bijemy"
Pisz do Casantiego bo mi juz rece opadaja.. Co do cb to o ile pamietam zaatakowales mnie po pierwszych atakach sestero.. na pewno nie atakowalem Cie pierwszy... Sa pijacy ktorych nie atakuje bo sam od nich nie otrzymalem ataku, dlatego cb tez bym nie bil pierwszy,, sam powinienes wiedziec jak bylo, i mi nie wmawiaj ze bylo inaczej..

Masz cos do mnie pisz na pw bo nie wszyscy chca czytac te wypociny i malo kogo to interesuje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19503

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

dla jasnosci to te szaraki nie sa z waszego powodu bo w pare osob dzielnie sobie tam radzilismy :)
tylko jak sie bierze ze soba na serwer zaufanych ludzi ktorzy cie sprzedaja i robia wszystko zeby nie grac razem to nie widzimy w tym sensu zeby grac na tym serwerze
pozdro na normandi
coś w tym jest.....
 

DeletedUser23476

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

"""Pisz do Casantiego bo mi juz rece opadaja.. Co do cb to o ile pamietam zaatakowales mnie po pierwszych atakach sestero.. na pewno nie atakowalem Cie pierwszy... Sa pijacy ktorych nie atakuje bo sam od nich nie otrzymalem ataku, dlatego cb tez bym nie bil pierwszy,, sam powinienes wiedziec jak bylo, i mi nie wmawiaj ze bylo inaczej..

Masz cos do mnie pisz na pw bo nie wszyscy chca czytac te wypociny i malo kogo to interesuje """

Nie będę pisał do ciebie wiadomości,aż tak Mi nie zależy-ale twierdzenie o "pierwszych atakach"-zupełna bzdura nie udokumentowania-nie atakowałem pierwszy ani ciebie ,ani oszczepa -sami zaczęliście tę walkę by może przypodobać się nowym władzą?
Pamiętam jak było fajnie gdy mogliśmy sobie pomagać i polegać na pomocy ,a NÓŻ wbity w plecy bardzo w tym przeszkadza obecnie!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

"""Pisz do Casantiego bo mi juz rece opadaja.. Co do cb to o ile pamietam zaatakowales mnie po pierwszych atakach sestero.. na pewno nie atakowalem Cie pierwszy... Sa pijacy ktorych nie atakuje bo sam od nich nie otrzymalem ataku, dlatego cb tez bym nie bil pierwszy,, sam powinienes wiedziec jak bylo, i mi nie wmawiaj ze bylo inaczej..

Masz cos do mnie pisz na pw bo nie wszyscy chca czytac te wypociny i malo kogo to interesuje """

Nie będę pisał do ciebie wiadomości,aż tak Mi nie zależy-ale twierdzenie o "pierwszych atakach"-zupełna bzdura nie udokumentowania-nie atakowałem pierwszy ani ciebie ,ani oszczepa -sami zaczęliście tę walkę by może przypodobać się nowym władzą?
Pamiętam jak było fajnie gdy mogliśmy sobie pomagać i polegać na pomocy ,a NÓŻ wbity w plecy bardzo w tym przeszkadza obecnie!
Napewno nie zaatakowalem cb pierwszy, nikogo nie bilem pierwszy to czemu cb mialbym ? Nic do cb nie mam.. Przykro mi ze tak se stalo... Nasz sojusz byl podzielony na Ekipe Adasia, Casanti, Oszczepa i innych.. pierwszzym krokiem byly klotnie a drugim odejsciem Adasia no i dopiero potem nas
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Według mnie bunkier to stały deff, którego sie nie da przenieść, manewrować nim itd.. To że wstawiłem przed atak deff to nie znaczy że on dalej tam jest :D
hmm nie zaprosił mnie na ten świat OszczepCS :D
przyszedłem tu z 3 znajomymi których znam na co dzień :D w statach zobacz sobie mój pierwszy sojusz.. Oszczepa znam z Pella dlatego trochę z nim pisałem i doszedłem do niego ze znajomymi którzy później skończyli gre i zostałem tylko ja... Grałem na Heraklionie w Megas forever ale krótko (juktas wzywał) Nie znam waszych stosunków z innego świata.. (słyszałem opowieści graczy tylko) Nie obchodzi mnie co wam zrobiła Psychoza... Mnie nic nie zrobili... Własne zatargi z sojuszami zostaw na innych światach albo nie mieszaj mnie do tego. ( Nie dotyczy to mnie) To że Psychoza czy the bille zabrali ci zabawki czy coś to twoja sprawa, ja z tb nigdzie nie grałem człowieku
Tym co zostali w sumie nic nie zrobiła więc nie ma to nic wspólnego.
Ci co mieli z nimi zatargi na Herze są już u nich.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Co do Mojżesza to ma po części racje nie wiem jak to tam wyszło ale trzymał się wersji że atakował nie będzie dosc dlugo i odpowiadał tym co zaatakowali.
Ale taka gra nikt zakazu nie ma kazdy walczy z kim uważa i jak mu się chcę,układa,pasuje, czy jaki ma kaprys...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A i dopiero teraz zauważyłem to moich ludzi tam nie było wszedłem na server w 2 osobowym składzie akurat obok was dostałem zaproszenie i dołączyłem.
Nikogo prawie nie znałem jedynie z innych serverów kojarzyłem parę nicków i to głównie byli wrogowie za którymi nie przepadałem :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Perski podboj - odlegosc od proponowanych wsi kolonem 3 miesiace i 25 dni :) Nasi przeciwnicy 15 minut.
BRAWO SUPORT ZA ROWNE SZANSE
[video]https://s-media-cache-ec0.pinimg.com/originals/d0/77/b8/d077b82c40b4e7d29a94a467dc0adf6d.jpg[/video]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Perski podboj - odlegosc od proponowanych wsi kolonem 3 miesiace i 25 dni :) Nasi przeciwnicy 15 minut.
BRAWO SUPORT ZA ROWNE SZANSE
[video]https://s-media-cache-ec0.pinimg.com/originals/d0/77/b8/d077b82c40b4e7d29a94a467dc0adf6d.jpg[/video]

że co? przecież na każdym morzu masz takie miasto..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Tak po 15H kolonem , a przeciwnicy maj je tuz pod nosem.ELEGANCKO :)
 

DeletedUser19135

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Hmm 15h kolonem na wyspę obok? To jaką my tu mamy prędkość świata??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

"""Pisz do Casantiego bo mi juz rece opadaja.. Co do cb to o ile pamietam zaatakowales mnie po pierwszych atakach sestero.. na pewno nie atakowalem Cie pierwszy... Sa pijacy ktorych nie atakuje bo sam od nich nie otrzymalem ataku, dlatego cb tez bym nie bil pierwszy,, sam powinienes wiedziec jak bylo, i mi nie wmawiaj ze bylo inaczej..

Masz cos do mnie pisz na pw bo nie wszyscy chca czytac te wypociny i malo kogo to interesuje """

Nie będę pisał do ciebie wiadomości,aż tak Mi nie zależy-ale twierdzenie o "pierwszych atakach"-zupełna bzdura nie udokumentowania-nie atakowałem pierwszy ani ciebie ,ani oszczepa -sami zaczęliście tę walkę by może przypodobać się nowym władzą?
Pamiętam jak było fajnie gdy mogliśmy sobie pomagać i polegać na pomocy ,a NÓŻ wbity w plecy bardzo w tym przeszkadza obecnie!


Mojżesz, przybij żółwia - bracie zdrajco
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
smiley_emoticons_headstand.gif
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

"Byłeś moim pszyjacielem ale mię zdradziłeś nusz w plecy wbijajonc" - ciąg dalszy :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Inwencja niczym stwierdzenie "Było ale się skończyło"
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif


Mojżeszu, nie martw się, nie jesteś sam - mnie też wyzywano i się nie przejąłem :)
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

tak mi się sentymentalnie znowu zrobiło. chłopaki odchodząc forum nie pokasowali, a takie bojowe byli. kto gdzie jest teraz :) widać wyraźnie :)

Zgredkovsky Trzciciele Bobrzej Norki 06.06.2014 17:24
Oszczep, dawaj wszystkich z miejsca na czerwono, go jakoś brązowawo na tej mapie :)

cytujZmień
egan Trzciciele Bobrzej Norki 06.06.2014 17:24
ten już szaleje

cytujZmieńusuń
Vimes1 Trzciciele Bobrzej Norki 06.06.2014 17:25
:)

cytujZmieńusuń
egan Trzciciele Bobrzej Norki 06.06.2014 17:26
**THE BILE** ze wzglendu na nazwe na czerwono

cytujZmieńusuń
OsZczepCS Trzciciele Bobrzej Norky 06.06.2014 17:27
To nie oni - oni mają nazwe inną :D

cytujZmieńusuń
Zgredkovsky Trzciciele Bobrzej Norki 06.06.2014 17:27
Wszyscy z okolicy, żeby było od razu wiadomo jak się wejdzie kto wróg kto nie, bo tak to samemu trzeba szukać.

cytujZmieńusuń
OsZczepCS Trzciciele Bobrzej Norky 06.06.2014 17:28
Każdy jest wrogiem!..

smiley_emoticons_drunk.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

tak mi się sentymentalnie znowu zrobiło. chłopaki odchodząc forum nie pokasowali, a takie bojowe byli. kto gdzie jest teraz :) widać wyraźnie :)

Zgredkovsky Trzciciele Bobrzej Norki 06.06.2014 17:24
Oszczep, dawaj wszystkich z miejsca na czerwono, go jakoś brązowawo na tej mapie :)

cytujZmień
egan Trzciciele Bobrzej Norki 06.06.2014 17:24
ten już szaleje

cytujZmieńusuń
Vimes1 Trzciciele Bobrzej Norki 06.06.2014 17:25
:)

cytujZmieńusuń
egan Trzciciele Bobrzej Norki 06.06.2014 17:26
**THE BILE** ze wzglendu na nazwe na czerwono

cytujZmieńusuń
OsZczepCS Trzciciele Bobrzej Norky 06.06.2014 17:27
To nie oni - oni mają nazwe inną :D

cytujZmieńusuń
Zgredkovsky Trzciciele Bobrzej Norki 06.06.2014 17:27
Wszyscy z okolicy, żeby było od razu wiadomo jak się wejdzie kto wróg kto nie, bo tak to samemu trzeba szukać.

cytujZmieńusuń
OsZczepCS Trzciciele Bobrzej Norky 06.06.2014 17:28
Każdy jest wrogiem!..

smiley_emoticons_drunk.gif
smiley_emoticons_saufen.gif

A mnie wtedy jeszcze nie bylo hihi:) Zgredek zawsze jest tak że ktoś musi być gorszy by ktoś był lepszy :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Sisi to fioletowe to denaturat - to biale trzeba cisnac :)

aaaa wroc ty lubisz filetowe + pajda chleba:)

Zabłysnąłeś jak gwiazdka na choince :)

Może coś jeszcze ciekawego napiszesz do mnie o lampucarach?

Wiesz, kiedyś może bym się przejęła, ale teraz takie teksty to we mnie tylko odrazę wywołują.

Lepiej idź pomierzyć czasy, bo coś Ci się pomieszało z ocenianiem odległości na Retimno.
No chyba, że Ci się dopalacze pomyliły z jakimiś psychotropami spowalniającymi reakcje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry