[Naprawiony] Popsuty kociołek

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4218

Guest
Od godzinki gdzieś, nie działa kociołek.
W jaki sposób?

1. Po przejściu na receptury po 3 sekundach wraca do głównego okna.
2. Nie można nic uwarzyć, bo podczas wybierania składników one wracają na miejsce.

Czyli? Co kilka sekund ładuje się na nowo główne okienko kociołka.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Popsuty kociołek

dodatkowo nie można przeglądać receptur bo też wywala. Zarówno na przeglądarce chrome i explorer.
Mam nadzieję, że przez to nie znikną składniki.
 

DeletedUser22231

Guest
Odp: Popsuty kociołek

No,tak jak by ciągle się od nowa włączał ten kociołek.
 

DeletedUser22459

Guest
Odp: Popsuty kociołek

Z tego co zauważyłem ładuje się od nowa gdy wczyta pasek ilości odnalezionych już receptur przez gracza.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Popsuty kociołek

odebrać też nie można

bo pojawia się i znika

do czego to doszło
niech zróbą jeden a pożądny event a nie wszystko psują
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Popsuty kociołek

Odświeża się dość często (przeglądarka chrome).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Popsuty kociołek

Dokładnie, dziś też jest popsuty, ciągle się odświeża :(
 

DeletedUser22997

Guest
Odp: Popsuty kociołek

fuszerka niesamowita co robicie.. dzis wgl nie moge nic uwazyc i jak otwieram kociolek nie moge z niego wyjsc.. musze restartowac przegladarke
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Popsuty kociołek

Zawsze jak jest event to jest wiecej problemow i bledow. Ale problemu z samym eventem to chyba jeszcze nie bylo buhahaha... I teraz mam zmartwienie, bo lubie sobie odlozyc odbior duzej czesci nagrod z eventu do samego konca (raz mi sie to bardzo oplacilo, bo w ostatnie 48 godzin nagrody te bylo mocno stuningowane i moze bedzie tak i tym razem), a co bedzie, gdy blad bedzie wystepowal w ciagu ostatnich godzin trwania eventu i nie bede mial mozliwosci ich wtedy odebrac? Nagrod nie dostane, Demokryta rowniez (i wtedy juz nigdy go pewnie nie dostane, bo przestaje wierzyc we wprowadzenie ekskluzywnych bohaterow do normalnego obiegu - kolejna aktualizacja nadchodzi i ciagle cisza w tym temacie...). Mam sie wtedy pogodzic z faktem bycia przegranym tego eventu? Grepolis polubilem za prostote tej gry, ktora mimo to daje mnostwo mozliwosci, a tu dodatki, dodatki i jeszcze raz dodatki, tak naprawde niepotrzebne i w dodatku niedopracowane... Skoro silnik tej gry (czy cos innego co za to odpowiada, znawca nie jestem, wiec za ewentualna pomylke z gory przepraszam) na te dodatki nie pozwala, to po co na sile sie je wprowadza?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Popsuty kociołek

a zmiana działania rytuałów wsparcia i wesela bez powiadomienia?
rozumiem, że to daje spore korzyści dla graczy, ale jeśli chce się z tego zrezygnować "na biegu" to wypada powiadomić.
czy dla tych, którzy skorzystali wcześniej będa bany za bugusing?
dla tych, którzy nie zauważyli zmiany: wcześniej rytuał działał po rzuceniu czaru przez sojuszników, a teraz tylko przez tego samego gracza, który odpalił rytuał

przepraszam, to nie dotyczy kociołka, zaraz założę nowy temat
można już wywalić, przepisane do dyskusji na temat Halloween

a kociołek to swoją drogą jest zepsuty dalej:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11944

Guest
Odp: Popsuty kociołek

zbieranie surowcow zrestartowane o 23:00, a nie o polnocy hehe
pewnie niektorzy sie zdenerwowali skradziona godzina i stracona szansa na surki
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Popsuty kociołek

coś mi to wygląda, że ten kociołek świruje w okolicy godziny ponownego przyznania nowego limitu składników. U mnie ani receptury nie można przejrzeć, ani nic uwarzyć.
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Popsuty kociołek

zbieranie surowcow zrestartowane o 23:00, a nie o polnocy hehe
pewnie niektorzy sie zdenerwowali skradziona godzina i stracona szansa na surki

Ja właśnie screena chciałem tutaj wrzucać, bo mi licznik podpowiadał, że 14 składników dzisiaj znalazłem...oczywiście po 23 się zaczęło liczenie od nowa, ale stare "zaznaczone kratki" nie zniknęły, tylko pojawiały się kolejne. Po odświeżeniu widzę, że mam już 4 składniki znalezione na następny dzień.

Kociołek nie ogarnął zmiany czasu
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser21776

Guest
Odp: Popsuty kociołek

zgadza sie nic nie działa,najgorzej ze nie dodaje składników za wykonane zadania,licze na to ze w takim razie jak gracze są do tyłu to czas bedzie wiecej,jest to mozliwe??
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Popsuty kociołek

A najgorsze w tym wszystkim jest to, że żadna "kolorowa" osoba nawet tutaj się nie wypowiedziała. Jest sobie błąd i niech będzie...nikogo on tam u góry nie obchodzi, a gracze niech się martwią...będą musieli złoto kupić, aby dostać bohatera/slot, to tylko lepiej dla Inno przecież.
 
Status
Zamknięty.
Do góry