[Wyjaśnione] Konto

  • Rozpoczynający wątek niusiek925
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Niedawno postanowiłem usunąć konto i dzisiaj miało go już nie być ale nadal jest.Więc spróbowałem jeszcze raz przed chwilą
i napisali mi:


Potwierdzenie prośby o usunięcie konta
Prośba o usunięcie konta została potwierdzona.
Twoje konto zostanie usunięte dzisiaj o godz. 14:48.

Przed upływem tego czasu możesz zalogować się ponownie i odwołać prośbę o usunięcie.

Do strony głównej

To jest jakiś błąd?Kiedy to konto mi usuną?
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Konto

Na maila wysłany zostaje link, który musisz kliknąć żeby usunąć konto.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Konto

Ja bym raczej napisała ticketa.
Bo z tego co tu piszesz to chyba zostało potwierdzone usunięcie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Konto

Usunięcie zostało potwierdzone.Co to ticket.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Konto

Ticket
Uzupełniamy danymi konta, którego problem dotyczy.
Proszę wybrać odpowiednie błąd i świat oraz go dokładnie opisać.

Miłego wieczoru:)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Konto

hmmm czemu prefiks "Wyjasnione" skoro jeszcze nie widac, że problem został calkiem rozwiązany i odpowiedzi udzielone?:)

Ticket - wiadomość bezposrednia do supportu, jeśli tak to mogę nazwać:)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Konto

Wchodzisz w podany link. Logujesz się tam wpisując swój nick z grepo i hasło. Po prawej stronie mas "nowe zgłoszenie". Z listy wybierasz "świat" i "rodzaj zgłoszenia", a następnie klikasz "wyślij". Na kolejnej stronie potwierdzasz zgłoszenie klikając "dalej". Pojawia Ci się okienko do komunikacji z supportem. Wpisujesz "temat", treść problemu i klikasz wyślij.

Następnie już tylko możesz czekać, aż ktoś sprawdzi Twoje zgłoszenie i odpowie Ci na nie.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Konto

Kliknij na link Link.
Wpisz swój nick i hasło.
Następnie wybierz po prawej stronie świat, którego pytanie dotyczy.
A pod spodem tam wybierz opcję pytanie.
Następnie wybierz "dalej".
Napisz o co chodzi i wyślij :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Konto

Ja bym poczekała do jutra. W nocy konto powinno zostać usunięte, jeśli dziś mija 7 dni. Godzina podana w informacji w sumie jest zbędna, bo konta i tak są usuwane w nocy (czyli tak około 2 +/- parę godzin).

Niedawno postanowiłem usunąć konto i dzisiaj miało go już nie być ale nadal jest.Więc spróbowałem jeszcze raz przed chwilą
Na bank dziś się nie skasuje jeśli logowano się na konto :) Trzeba więc czekać zapewne tydzień kolejny:).
 
Odp: Konto

Na bank dziś się nie skasuje jeśli logowano się na konto :) Trzeba więc czekać zapewne tydzień kolejny:).
Zależy w jaki sposób niusek logował się na konto. Jeśli nie potwierdził chęci przerwania usunięcia konta na danym świecie, a jedynie zalogował się na ekranie głównym gry i np. wybrał inny świat, to spokojnie proces kasacji nadal powinien trwać. Nawet gdyby na stronie startowej wybrał świat, na którym chce usunąć konto, to i tak musiałby dodatkowo kliknąć potwierdzenie anulowania kasacji konta - wówczas zapewne niusek pokazałby nam inny komunikat niż ten z pierwszego posta.
 
Do góry