Odznaczenie najbardziej aktywnego gracza.

  • Rozpoczynający wątek KCMK
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam.

Mam pewną propozycję dla adminów gry. Może by stworzyć skrypt podliczający ilość czasu jaki spędza gracz jakos aktywnie zalogowany użytkownik w czasie jakiegoś określonego czasu np miesiąca. Zbytnio nie jest to trudny skrypt znając odpowiednie jezyki ; P

Wyłoniło by to 3 najbardziej aktywnych graczy w całej grze lub w poszczególnych morzach i calego swiata. Może i jakieś odznaczenie w grze a w przyszłośći nagrody z logo grepolis.

Moją grę rozwineło to kiedyś bardzo dobrze poprzez w pewnym sensie zmotywowanie graczy. : P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Raz - brak ankiety.
Dwa - to by propagowało zjawisko zwane "no-lifowaniem" więc jestem na nie :)
 

DeletedUser

Guest
mi ten pomysł nawet się podoba ale należało by zrobić ankietę :)
 

DeletedUser

Guest
"order no-lifa"

kto najdluzej wisi na lini? kto nie wylacza komputera? wystarczy zalogowac sie raz i zostawic gre na "wiecznosc" włączoną... a wszystko dla jakiegos znaczka?

na NIE
 

DeletedUser4387

Guest
Podzielam zdanie Du bist mein Feind,co nie którzy mieli by włączonego kompa przez 24h...dla odznaczenia.Dla Mnie Bzdura totalna.
 

DeletedUser1608

Guest
Z tego co wiem po jakimś czasie samo wylogowuje, przynajmniej było tak w starszych wersjach. Zrób ankietę ale myślę, że i tak nie wejdzie.
 

DeletedUser

Guest
To jakiś żart prawda?
Tharoo: nawet jeśli samo wylogowuje to cóż za problem dla niektórych graczy wstawać z łóżka co 2-3 h by znowu się zalogować?
 

DeletedUser

Guest
Każde odznaczenie coś mówi o graczu: albo, że agresor, albo że grabieżca, albo obrońca, a tutaj? czas logowania. Wartość kompletnie nieprzystająca do przebiegu gry: można być zalogowanym i nie umieć robić nic, a i tak dostanie się odznaczenie. Nawet o odznakę nieudanych szpiegów trzeba trochę powalczyć ;) Dlatego jestem na nie.
 

DeletedUser

Guest
Każde odznaczenie coś mówi o graczu: albo, że agresor, albo że grabieżca, albo obrońca

A co mówi odznaka "bezsensowna śmierć"? :D

Hmmmmm.... póki co nikt się pozytywnie o pomyśle nie wypowiedział... auć. :p
 

DeletedUser4

Guest
Skoro ankiety brak, do tego wątek zbacza niebezpiecznie z tematu, to zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry