świat Anty-timingu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2328
  • Data rozpoczęcia

Czy jeste za stworzeniem swiata bez AnTy TiMinGU ?

  • Tak

    Głosy: 27 60,0%
  • nie

    Głosy: 11 24,4%
  • nie mam zdania

    Głosy: 7 15,6%

  • W sumie głosujących
    45
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
I ja jestem za stworzeniem takiego świata.
Od samego początku taki mechanizm mi nie pasuje czemu kilkukrotnie dawałem wyraz.
Tym bardziej, że informacja o AT nie była wcale taka jak teraz pisze support i Modowie. Gracze nie tylko Gammy ale i późniejszych światów dowiedzieli się o tym w czerwcu bodaj.
Jest to bezpośredni powód dla którego nie kupuję premium. I nie tylko ja.
Jest to bezpośredni powód dla którego kilku płacących graczy w ogóle zrezygnowało z tej gry.
 

DeletedUser

Guest
Zdanie

Gramy dla przyjemnosci.Gramy wedlug zasad.Chcemy wiedziec na czym stoimy.Nie chcemy marnowac czasu na nieudane akcje.Angazujemy innych do pomocy a skutki sa oplakane.
Robimy akcje na kilkudziesieciu graczy a tu jedno miasto birem nam ja rozwala bo weszlo na 1 sek. przed kolonem(hipoteza).Ludzie z nerwow rzucaja przedmiotami i w obrazie na elektroniczny swiat poswiecaja sie prokreacji tudziez innym wartosciowym rzeczom.Przegladamy sie w lustrze i widzimy pierwsze objawy siwizny w mlodym wieku.Ptaszki spiewaja,pszczolki bzykaja to my tez.Po co nam nerwowe sytuacje z powodow niejasnosci i niedoinformowania.Innogames daje Ci drugie zycie.
W koncu wiesz,ze jesli cos nie jest zalezne od Ciebie jest ryzykiem.Ryzyko,w ktorym sa mle stawki jest nierozsadne.Powoli dostrzegasz,ze jesli nie mozna czegos zmienic dla swojej wygody nalezy to ignorowac.Jaki gospodarz,takie obejscie/jaka gra takie wyniki.
Szkoda mi tylko czasu ludzi,ktorzy siedza za moja czy innych namowa a ich wiara wieksza niz mozliwosci,bo szanse sa znikome,zeby osiagnac sukces.
Sliskie posypuja,zeby dojsc
Strome asekuruja poreczami
A tylko w Grepolis grajac dobrze i na czas mozesz wjechac sobie w (A>S>S)
Jestem za usunieciem tego bo juz mi rece opadaja
 

DeletedUser1608

Guest
Jestem na tak. Ten anty timing jest na prawdę żenujący i miejmy na dzieję, że w przyszłym uaktualnieniu zostanie on zniesiony !
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Reguła AT została wprowadzona w konkretnym celu, nie ma możliwości jej zniesienia. Zabezpiecza ona rozgrywkę przed niesprawiedliwymi korzyściami płynącymi ze stosowania botów itp.
 
Status
Zamknięty.
Do góry