Nowe badania

  • Rozpoczynający wątek C-3PO
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie żeby wprowadzić takie badania

  • Tak

    Głosy: 17 39,5%
  • Nie

    Głosy: 26 60,5%
  • Obojętnie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    43
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proponuje wstawić nowe badanie a mianowicie hartowaną stal
po zbadaniu jej wszystkim jednostkom zwiększałyby się atak i obrona bronią tnącą i obuchową na stałe o powiedzmy 10%

Mój drugi pomysł dotyczy ataku i obrony bronią dystansową a mianowicie można dodać coś takiego jak trujący jad na strzałach lub ogniste strzaly
 

DeletedUser

Guest
Na NIE
1.Mamy już falangę więc to niepotrzebne... na dodatek nie wiem czy hartowana stal była już w starożytności.
2.Nie róbmy z tej gry średniowiecza!! Ogniste strzały miały zastosowanie w średniowieczu...
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście jestem na NIE, po prostu popieram przedmówce volveryin7
 

DeletedUser1608

Guest
Leci na nie. Bezsensowny pomysł, te 2 badania robiły by nie potrzebne zamieszanie. Wysłał byś armie do miasta, a tu gracz ma falangę te dwa badania i klapa przegrałeś niby wygraną bitwę. I tak już falanga może zrobić duże spustoszenie i niech tak zostanie.
 

DeletedUser

Guest
Nie

Jestem na nie.
A poza tym hartowana stal nie dawała nic ataku tylko zbroje były mocniejsze ale atak powinien zależeć od ostrości i popieram również przedmówców :cool:
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście na nie :)
Dlaczego? Otóż to po prostu byłaby trochę gorsza falanga :) Byłbym skłonny przemyśleć sprawę, gdyby wprowadzono badania specjalistyczne - typowo zwiększające atak/obronę jednostek (gdyż falanga poprawia zarówno atak jak i obronę z tego co wiem).
Przykładowo Agresywna Polityka zwiększałaby atak wszystkich jednostek o 10%. Z kolei Polityka Defensywna zwiększałaby obronę jednostek o 10%. Oczywiście przy zostawieniu dotychczasowej ilości punktów badań w akademii oraz możliwością wybrania tylko jednego z tych badań :)

A co do samego hartowania stali... znana już była w starożytności. Dla niedowiarków, link z krótką notką na ten temat:
Hartowanie
 

DeletedUser1608

Guest
Falanga poprawia tylko atak, jedyne ma do obrony miasta to, że jednostki broniące są o 10 % silniejsze co daje, że szybciej pokona agresorów.
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

W podobny sposób działa jedna z opcji premium - Dowódca.
 
Status
Zamknięty.
Do góry