Gracz Roku 2014 Itaka

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19433

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

policz sobie kto miał 5 postów i policz jako glłos ważny to zobaczysz sobie ile było
 

DeletedUser19649

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

Po prostu Gal wygrał i tyle nie musicie tu spamować na forum takie zasady i tyle pisało że gracz musiał mieć konto na świecie ITAKA a nie ,że musi mieć. Jaki kraj takie zasady więc nie ma co tematu roztrząsać bo to nic nie da.to co że miał tylko tyle miast to go nie wyklucza z walki został tylko bo coś komuś obiecał nie miał czasu na grę i tyle ale starał się wchodzić na tyle często na ile mógł. aktywnie uczestniczył na forum i był dobrym dyplomatom.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

Gracz roku na świecie ITAKA, i z tego świata ludzie powinni glosowac, a nie z rho czy oomega, jakie oni maja pojęcie co pokazał dany gracz na danym świecie? bo chyba nie ze statystyk? Pfff
Dajcie spokój.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

Przeanalizujemy wszystkie uwagi i weźmiemy je w kolejnej edycji czy konkursu.

Weryfikacja głosów odbywała sie po zakończeniu głosowania, technicznie nie da sie zablokowac pisania w watku lub oddawania glosow w ankiecie osobom, ktore nie maja 5 postów.
Regulamin w sprawie głosów był jasny i klarowny. Wystarczyło go przeczytać.


Gracz roku-Konkurs

Wszelkie pytania można kierować za pomocą systemu ticketów.

P.S
Wygrana osoba miał 12 ważnych głosów, a druga osoba miała 6 głosów ważnych (Bardzo dużo nieważnych).
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

Mam pewność że tacy są, np Ja,
Rho to mój pierwszy świat (80miast)
Podmuch Hadesu.
Pytanie do Ciebie Galadorn :
Czy ty uważasz się za gracza roku na itace?
Czy uważasz ze ta nagroda Ci się należy?


Ps. Dobrze ze o zwycięskim sojuszu nie decydują na forum.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18794

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

ale czemu moja nic nie znacząca wzmianka o Piłsudskim się usunęła:confused: wierzę, że to pomyłka, a nie poprawność polityczna (taki żarcik), chodź patrząc na inne "wycinki" to już nie wiem co myśleć.
Ktoś kto to będzie czytał za jakiś czas kompletnie nie rozkmini kontekstu

to, że nam nie zależało, to nie znaczy, że można przyznać gracza roku komukolwiek.
Dla mnie osobiście nie byłby to powód do dumy, to próbuję przekazać w międzywierszach ale chyba muszę mówić dosadniej...

ps. ale pocięło te posty, że odpowiadam na już nieistniejące
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19649

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

Gal wygrał i tyle po co się kłócić koronki wam nie starczają(-;
 

DeletedUser23843

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

Mam pewność że tacy są, np Ja,
Rho to mój pierwszy świat (80miast)
Podmuch Hadesu.
Pytanie do Ciebie Galadorn :
Czy ty uważasz się za gracza roku na itace?
Czy uważasz ze ta nagroda Ci się należy?


Ps. Dobrze ze o zwycięskim sojuszu nie decydują na forum.

Ja na RHO grałem w Semper Fidelis ale jakie to ma znaczenie na Itace ?
Nie ja się nominowałem i o tym co się komu należy zadecydowali głosujący ale skoro pytasz to tak właśnie uważam że mi się należy.
Jeśli uważasz inaczej to masz do tego prawo i wyraziłeś to w głosowaniu.
 

DeletedUser19649

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

powiecmy że nagrode roku dostał sojusz *The One* za to że był na itace od początku i koniec tematu (-;
 

DeletedUser18794

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

Galadorn, bardzo jest mi przykro, że uważasz, że ci się należy i nie widzisz śmieszności całego zagadnienia, które od początku się staram wskazać. Więc zmieniam to co napisałem gdzieś na początku, że to wcale nie chodzi o ciebie, tylko system.

piotr3010 piszesz jakbyś traktował nagrodę swojego kolegi jako nagrodę pocieszenia, a ona taką właśnie ma ni być...
 

DeletedUser19649

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

a co mi zostało (-; gdybyście wy wygrali my byśmy z tego powodu kłopotów ni robili (-;
 

DeletedUser23843

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

Mspiryt dajmy już temu spokój.
Zasady były jakie były i nie ja zdecydowałem ani o zasadach ani o wynikach głosowania tylko Ci oddali ważne głosy.

Skoro większość uważa że na nią zasłużyłem to ja też tak uważam. Masz prawo do odmiennego zdania i wyraziłeś je w głosowaniu.
System nie jest doskonały i też to wiem ale jak już pisałem było na forum wyjaśnienie dlaczego jest taki a nie inny. Walka była równa.
Nie ma się co spierać. Grajmy dalej i przestańmy dyskutować bo to nie ma żadnego sensu.
 

DeletedUser18794

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

Dobra, ja już nie wypowiadam się w tym temacie, co miałem to powiedziałem, co kto zrozumiał czy nie zrozumiał jego sprawa.

PS. niezmiernie cieszy mnie fakt , że mod otworzył ponownie temat, po zamknięciu, rzadko spotykane^^ pozdrawiam
 

DeletedUser14494

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

powiecmy że nagrode roku dostał sojusz *The One* za to że był na itace od początku i koniec tematu (-;
I podkreślamy że sojusz The One prawie od początku ma pakt z DE czyli nie ma się co szczycić że przetrwaliśce do końca
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

GRACZ ROKU 2014 ITAKA
Galadron
Miasta: 2 Najlepszy Gracz: 109
Ranking: 467
Atakujacy: 357 3336 pkt Najlepszy Gracz: 2311041pkt
Obrona: 275 16133 pkt Najlepszy gracz: 847078pkt
Wojownicy: 313 19469 pkt Najlepszy Gracz: 3104723pkt

Gratulacje! Zasluzyles!
 

DeletedUser23843

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

I podkreślamy że sojusz The One prawie od początku ma pakt z DE czyli nie ma się co szczycić że przetrwaliśce do końca

Wygraliście świat dzięki między innymi naszej pomocy więc jak już mówiłem zostawmy to w spokoju. Przetrwaliśmy dzięki naszej niezłomnej polityce a nie dzięki DE.

Czy przestaniemy się wreszcie kłócić ?

GRACZ ROKU 2014 ITAKA
Galadron
Miasta: 2 Najlepszy Gracz: 109
Ranking: 467
Atakujacy: 357 3336 pkt Najlepszy Gracz: 2311041pkt
Obrona: 275 16133 pkt Najlepszy gracz: 847078pkt
Wojownicy: 313 19469 pkt Najlepszy Gracz: 3104723pkt

Gratulacje! Zasluzyles!

Gracz Roku to coś więcej niż statystyki. Tak Was to boli ? Pokażcie nie tylko że umiecie wygrywać ale że przegrywać z honorem też.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

Po prostu Gal wygrał i tyle nie musicie tu spamować na forum takie zasady i tyle pisało że gracz musiał mieć konto na świecie ITAKA a nie ,że musi mieć. Jaki kraj takie zasady więc nie ma co tematu roztrząsać bo to nic nie da.to co że miał tylko tyle miast to go nie wyklucza z walki został tylko bo coś komuś obiecał nie miał czasu na grę i tyle ale starał się wchodzić na tyle często na ile mógł. aktywnie uczestniczył na forum i był dobrym dyplomatom.

Masz racje, nie tylko staty liczy sie to ze zostales bo komus obiecales, byles na forum na ile mogles, a do tego Dyplomata!
 

DeletedUser23843

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

Dla ścisłości nie dyplomatą tylko układałem strategię i taktykę gry sojuszu.
 

DeletedUser14494

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

Galadorn z całym szacunkiem do ciebie i do twojego sojuszu , nie mam nic przeciwko wam i waszej w cudzysłowiu strategii do tej gry. Ale jak możesz pisać że ta nagroda ci się należy jak możesz porównywać osiągnięcia swoje i swojego sojuszu do osiągnięć głównych graczy naszego sojuszu czy nie przyszło ci do głowy że gracze z topki poświęcili dużo więcej swojego wolnego czasu , dużo więcej nie przespanych nocek i zorganizowanych akcji na miasta wroga po to aby ten świat wygrać i być w topce. A ty z szacunkiem co możesz powiedzieć ,nie wiem czy nawet raz dziennie się logowałeś i twój wkład w przebieg tego świata był znikomy więc wybacz ale trzeba mieć trochę samokrytyki i szacunku dla innych że to nie ja byłem najlepszy że to inni gracze bardziej zasłużyli i więcej zrobili na tym świecie
 
Status
Zamknięty.
Do góry