Gracz Roku 2014

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19498

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

Jeśli ktoś jest dobry, to jest widoczny dalej aniżeli tylko w sojuszu/pakcie, czyż nie?

Rozwalasz mnie. Przecież sfera widoczności innych zależy od każdego gracza indywidualnie. Jeżeli jakiegoś gracza nie zauważyłaś, to nie oznacza to automatycznie, że jest gorszy od tych których zauważyłaś. I Ty śmiesz pisać, abym wydoroślał...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Moim zdaniem londi trochę przesadzasz.. Od razu będę mówił prosto z mostu i nie będę owijał w bawełnę tak jak Ty. Jeżeli chodzi Ci o Karolinę to jest to gracz deff, a takich graczy nie widać w top atakujących. Przede wszystkim to nie statystyki grają. Jeżeli osoba jest często na grze, potrafi wstawić chociaż te 200 birem pod samego kolona to uważam, że właśnie taka osoba zasługuje na miano gracza roku.

Napisałaś, że pojawiają się konta i głosowanie idzie na Naszą korzyść. Owszem, tak jest i masa sam osobiście pisałem. Wiesz to nie jest podstęp tylko takie zachowanie graczy ma swoją nazwę. Nie wiem, czy znasz coś takiego, ale to się nazywa ZGRANIE. Nie ważne czy ktoś ma 10 miast, czy 100, liczy się to jak potrafi dysponować tym co aktualnie posiada. Nie liczą się statystyki i to gdzie dana osoba jest znana a gdzie nie. Tutaj podam Ci doskonały przykład. Gracz adek176, bardzo dobry gracz, doskonały strateg i osoba prywatnie bardzo fer. Mimo to miasta ma daleko ode mnie i gdyby nie był ze mną w sojuszu to pewnie bym nawet o nim nie słyszał.

Karoliny nie zobaczysz może na froncie, nie zobaczysz również jej wojsk bo kiedy Twój kolon się rozbija to wiesz tylko tyle, że poległaś, a nie wiesz kto wstawił defa na sekundę przed. Dlatego nie oceniaj ludzi zanim ich nie poznasz. My nie jesteśmy cwaniakami, nie podpisujemy paktów, żeby wyciągnąć informacje od przeciwnika, nie zawieramy fałszywych ponów. Była era cudów to jasno się określiliśmy, że z nikim paktu nie podpiszemy. Walczyliśmy przeciwko całej waszej "potajemnej" koalicji. Mimo, że Was było dwa razy więcej to przegraliście na każdej linii. Wiesz dlaczego?? Dlatego, że nie liczy się ilość, liczy się zgranie.

Następnym razem jak chcesz coś napisać to wal prosto z mostu, a nie jakieś bezsensowne insynuacje pod niby niczyim adresem, ale i tak każdy wie o kogo chodzi. Jeżeli się chce coś powiedzieć to się mówi wprost, albo wcale. Powodzenia

Brawa dla Ciebie. Może po Twoim poście coś jej w głowie zaświta.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

Zacięta dyskusja.
Już tłumaczę, moi mili, dlaczego takowy punkt znalazł się w regulaminie.
Otóż w grze idą masówki, gracze rejestrują sie na Forum, żeby zagłosować, fajnie, doceniam to! Tylko.. Dużo, za dużo, osób zakłada konto - głosuje, zakłada kolejne konto-głosuje, zagłada trzecie konto-głosuje...zakłada 10 konto- głosuje.
Wymóg minimalnej liczby postów pojawił się dlatego, abym mogła w łatwy sposób sprawdzić mulciaki, prawdopodobieństwo wychwycenia mulciaka na koncie z jednym postem jest mało prawdopodobne. Ten konkurs jest dla Was, jak i wszystkie inne, ale ja też jestem człowiekiem, uczę się, pracuję, piekę pierniki, przyprawiam karpie, też mam swoje życie, nie jestem botem, dlatego, mimo że to konkurs dla Was, sama też chcę ułatwić sobie pracę, która i tak trwa bardzo długo (samo liczenie głosów zajmuje około 5 godzin, a sprawdzanie multi dwa razy tyle).

Jeśli chodzi o to, aby mogli głosować tylko gracze grający na danym świecie. Cóż 15 godzin to sporo, ten wymóg podniósł by mi poprzeczkę dwukrotnie, a poza tym, jest to po prostu nierealne...
 

DeletedUser19433

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

zawsze moge ci pomóż policzyć głosy ;)
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

Elastynka moim zdaniem regulamin konkursu jest ok i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Moja wypowiedź nie tyczyła się w żadnym stopniu Ciebie ani regulaminu konkursu ;)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

Oczywiście, że Regulamin jest w porządku ogólnie rzecz biorąc. I dobrze, że Elastynka nie jest botem:)
Co do rozpoznawalności graczy to tak właśnie jest, że światy są duże, i nie wszystkich się zna z gry, zwłaszcza jak ktos nie robi wiele szumu wokół siebie. I czasami takie osoby są skarbem sojuszy w których są. Sama zgłaszając kandydatów na świecie na którym grałam podałam propozycję takiej osoby z obozu przeciwnika. Być może pół świata nie znało tego gracza, ale ci co go znali mogli docenic zaangażowanie, lojalność i styl gry.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

Głosy zostały policzone :) Wyniki przedstawię 31 grudnia :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

Jesli bedzie rowna liczba glosow dla kandydatow, to pewnie i dogrywka bedzie, a jak nie bedzie takiej samej liczby glosow, to i dogrywki nie bedzie :) logiczne :)
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

Jesli bedzie rowna liczba glosow dla kandydatow, to pewnie i dogrywka bedzie, a jak nie bedzie takiej samej liczby glosow, to i dogrywki nie bedzie :) logiczne :)

nieprawda, głos, a głos ważny to zasadnicza różnica :p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

Ehh, jak widzę Don miał rację i trzeba wszystko tłumaczyć.
Mój post wziął już poprawkę na post Elastynki, w którym pisała, że zostały już podliczone głosy. W zamyśle chodziło mi o te przeliczone przez Elastynkę. Jeśli będą gacze mieli tyle samo, to dogrywka będzie, jeśli nie to logiczne, że wygrywa ten co ma ich więcej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

Wyniki zostały podane! Na każdym świecie został wklejony post, w temacie do typowania.
Każdemu dziękuję za wzięcie udziału w konkursie, a przede wszystkim gratuluję zwycięzcom!
Mam nadzieję, że do zobaczenia za rok! :)
 

DeletedUser23843

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

Ta... wygra ten co ma najwiecej znajomych ... czyli ten co jest w duzym sojuszu i ma duzo przyjaciol.. jakie ma szanse taki geacz co ma dwa miasta pomaga ile tylko moze ale nikt go nie zna...

Ma szanse ... Taki gracz wygrał gracza roku na Itace :) Ma dokładnie dwa miasta :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

Ma szanse ... Taki gracz wygrał gracza roku na Itace :) Ma dokładnie dwa miasta :)

To prawda, wygral gracz co ma 2 miasta, przez chory system glosowania.
Galadron wygral gracza roku chociaz przegral w glosowaniu 26/16, 20 glosow na jego rywala zostalo uznane za nie wazne tylko dalatego ze nie mieli 5 postow.
Daltego teraz smiech ogarnia wiekszosc graczy ze wygral ktos kto ma 2 miasta i 19k pkt walki, a w/w gracz szczyci sie swoim tytulem jakby mial jakis wplyw na dany swiat.
 

DeletedUser19433

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

nareszcie zerknąłeś interfeci w dobry temat tylko szkoda że tak późno......
 

DeletedUser19649

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

Co z tego że ma dwa miasta ale był dobrym strategiem i dyplomatą . ale wy się pojechaliście na regulaminie (koniec tematu )
 

DeletedUser14494

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

Nie bądź śmieszny jaki strateg i jaki Dyplomata?
 
Do góry