Kultura

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5700
  • Data rozpoczęcia

Jak wam to się podoba???

  • tak dobry pomysł

    Głosy: 2 9,1%
  • nie zły pomysł

    Głosy: 19 86,4%
  • Obojętne

    Głosy: 1 4,5%

  • W sumie głosujących
    22
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser5700

Guest
ja chciałbym że jak się zrobi 1 kulturę to można podbić 1 miasto..

a jak się podbije jakieś miasto to wtedy tamta kultura znika i trzeba zrobić nową żeby podbić następne miasto...

Ja myślę że to dobra propozycja...:cool:
 

DeletedUser1608

Guest
Pomysł nie dopracowany, brak ankiety. Jak sobie myślisz gdy wbije 1 poziom i nie zdobędę miasta to następne np. pochody idą na marne? Nie logiczny pomysł mówię na nie.
 

DeletedUser5700

Guest
człowieku

ale jak się nie uda podbić miasta to kultura ma nie odchodzić

to taki mi pomysł mi chodzi ;)
 

DeletedUser5700

Guest
ale jak ci się nie uda podbić miasta to kultura zostaje tylko jak już podbijesz miasto to wtedy ci ta kultura znika i trzeba zrobić nową :)
 

DeletedUser

Guest
Ale to by za bardzo ułatwiło grę, teraz jest dobrze, bo przynajmniej musisz coś zrobić żeby zdobyć punkty na kolejne miasto
 

DeletedUser

Guest
więc wg. tego pomysłu dosyć szybko każdy lepszy gracz miałby setkę miast (hipotetycznie)? Dzięki, jestem na nie :)
 

DeletedUser

Guest
pierwsze miasto i tak jest bez punktów kultury zdobywane. dopiero potem potrzeba 3 punktów.

a jeśli chodzi o to by za 1 punkt kultury było jedno miasto, to system naliczania poziomów kultury za punkty kultury jest tak ustawiony by między graczami zaczynającymi wcześniej i później grę nie było dużej różnicy, np gracz mający 20 miast bardzo łatwo zarobi na kolejne 20 miast - wystarczy 1-2 dni.
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja Odrzucona

Za jeden poziom kultury można podbijać lub zakładać nowe miasta i tak zostanie.

Temat Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry