Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Bić słabszych ??
Takimi siłami to ze zwykłą zbieraniną idzie przejmować miasta a ponoć macie same gwiazdy grepo miedzy sobą :cool:

Muszą być z siebie dumni:)
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

krew i adrenalinę na szarakach będą upuszczać :cool:
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Bić słabszych ??
Takimi siłami to ze zwykłą zbieraniną idzie przejmować miasta a ponoć macie same gwiazdy grepo miedzy sobą :cool:

Muszą być z siebie dumni:)
Dostali sensowna propozycje ale jej nie przyjeli. Przeciez to gra ktora ma swoje reguly. Kazdy glupi wie ze na jednym morzu nie moga koegzystowac 2 sojusze z aspiracjami. Albo sie lacza albo leja. Innego wyjscia nie ma.
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ty sport w takiej przewadze kozaka strugasz??

Już wam powiedziałem leżącego w pietnastu kopiecie i jeszcze zwołujecie kolegów.

Sojusz taki jak wasz składający sie z samych gwiazd tak słyszałem ,zawadziaków i ludzi zadnych krwi to chyba mit jednak.Na prawde staty wystarczy zobaczyć i wiadomo o co kaman.A jutro będziecie się wozić że te 20 miast przejeliscie :D Wystartujcie zjakąś konkretną wojną chociaż by z wyrównanymi siłami to pokibicuje i może zmienie zdanie co do was.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ty sport w takiej przewadze kozaka strugasz??

Już wam powiedziałem leżącego w pietnastu kopiecie i jeszcze zwołujecie kolegów.

Sojusz taki jak wasz składający sie z samych gwiazd tak słyszałem ,zawadziaków i ludzi zadnych krwi to chyba mit jednak.Na prawde staty wystarczy zobaczyć i wiadomo o co kaman.A jutro będziecie się wozić że te 20 miast przejeliscie :D Wystartujcie zjakąś konkretną wojną chociaż by z wyrównanymi siłami to pokibicuje i może zmienie zdanie co do was.
No pewnie ze mit, Ciastka nam codziennie miasto zabieraja a my im nic nie jestesmy wstanie zrobic.
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ty sport w takiej przewadze kozaka strugasz??

Już wam powiedziałem leżącego w pietnastu kopiecie i jeszcze zwołujecie kolegów.

Sojusz taki jak wasz składający sie z samych gwiazd tak słyszałem ,zawadziaków i ludzi zadnych krwi to chyba mit jednak.Na prawde staty wystarczy zobaczyć i wiadomo o co kaman.A jutro będziecie się wozić że te 20 miast przejeliscie :D Wystartujcie zjakąś konkretną wojną chociaż by z wyrównanymi siłami to pokibicuje i może zmienie zdanie co do was.

Ile razy mozna Ci mówić że już mieliśmy nadzieje na wyrównaną konkretną wojnę ale warriorek podkulił ogon i pierwszy uciekł z "tonącego okrętu"
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ciastka to jeden sojusz i z całym swiatem szans też nie mają dobrze że są daleko.
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Do Wariorka to ci brakuje lata świtlne .Siedzisz pod kloszem innych a w sumie teraz to całego świata i kozaczysz.

Wariorek by tu też sam nic nie zmienił brakło jaj ludziom dla których tu przyszłem i to tyle .Czekam kiedy im sie posypie bo póki co myślą tak jak wy że to SIMSY i budowac albo 15/1 walczyć.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Zobacz na ich sojusze a na wasze .Zgarnałeś całą topke świata co prawda porozrzucana po wszystkich morzach i do rozbicia tylko przez kogo ?? Pakty /pony i ciche układy.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Do Wariorka to ci brakuje lata świtlne .Siedzisz pod kloszem innych a w sumie teraz to całego świata i kozaczysz.

Wariorek by tu też sam nic nie zmienił brakło jaj ludziom dla których tu przyszłem i to tyle .Czekam kiedy im sie posypie bo póki co myślą tak jak wy że to SIMSY i budowac albo 15/1 walczyć.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Zobacz na ich sojusze a na wasze .Zgarnałeś całą topke świata co prawda porozrzucana po wszystkich morzach i do rozbicia tylko przez kogo ?? Pakty /pony i ciche układy.
Dobry jestem nie ? : ) Czyzbys nie wiedzial. Zawsze tak jest, chociaz kazdy swiat zaczynam sam a nie ciagne za soba ekipy z innych. A ze mamy topke, moze to topka builderow : )
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No na pewno nie killerów.

co do dobroci to sie nie zgodze masa ludzi nie do ogarnięcia jest dobrze na poczatku ale niebawem sie posypie jestem tego pewny zawsze tak jest.Zrobi się za duży bałagan ludzie bedą przemęczeni i nie będzie komu tego ciagnąć .No chyba że bez wojen bedziecie to budować dacie rade zawsze.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dobra lece bawcie się .

Pozdrawiam:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ciastka mają 3 sojusze jak bumy: )
A to ze daleko jesteśmy to nie nasza wina, jakbyśmy wiedzieli ze bd mogli walczyć z tak dobrym sojuszem to kierunek byłby taki aby na m45 się pokazać :)
Teraz jeszcze się kasamy, ale miejmy nadzieje ze do większych akcji dojdzie, wtedy bd ciekawie: )
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ciastka mają 3 sojusze jak bumy: )
A to ze daleko jesteśmy to nie nasza wina, jakbyśmy wiedzieli ze bd mogli walczyć z tak dobrym sojuszem to kierunek byłby taki aby na m45 się pokazać :)
Teraz jeszcze się kasamy, ale miejmy nadzieje ze do większych akcji dojdzie, wtedy bd ciekawie: )
Nie sie kasamy, tylko Wy kasacie : ) My mozemy bezradnie patrzec i probowac bronic.
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No na pewno nie killerów.
.

no pewnie ze nie killerow killer jest jeden za to mamy :

jednego Boga jeden guzik jednego Sluge bozego jendego Pape smerfa jedna Łodyge jednego araba jedna Diablice jednego Kangurka jedna zolze jedna cebule jednego Janosika jedookiego jedno kopytko jedna psotke jedna Czarownice jedno Kolano jedna krejzolke jedno BMW jednego kosiarza i jednego koguta
laie_67.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Kogo ja widzę i kogo przywiało :D Wariorkowi zdjęli kaganiec i warczy :D Lubię czytać jacy to my źli jesteśmy :D
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Killer zjedz Snikersa bo gwiazdorzysz :eek:
 

DeletedUser22291

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

czesc, fajnie ze wpadles : )

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Warrior o tym wszyscy wiedza, nawet tu pisalem ze teraz to wojna o morze, a Aiji dostal inna propozycje rozwiazania tej sprawy . Ale sie nie zgodzil wiec musimy sobie poludniowe M54 po prostu wywalczyc. Nic nie poradze.

nie wszyscy są tchórzami uciekającymi pod wasze mizernej jakości "skrzydełka"
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

nie wszyscy są tchórzami uciekającymi pod wasze mizernej jakości "skrzydełka"
Fuzja to nie ucieczka, a te cholerna cudaki gdzies potem bedziesz musial stawiac. Przeciez nie zrobisz ich w czerwonym terenie. I pewnie to Ty bedziesz je stawial ( jesli dolaczycie ) a nie ja bo ja przed cudakami oddaje wladze innym.
 
Do góry