Snajper007

DeletedUser

Guest
Odp: Snajper007

Polecasz? Tzn. że miałeś już z nim styczność czy..? :p
W sumie też nad nim myślałem bo przynajmniej wydaje mi się że zarąbistym by było potrafić szczelać z łuku, a jako że mam swój lasek to nikogo tam nie zabije hehe, co najwyżej mrufke a baza do treningu by była hehe :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Snajper007

Tzn. nie mam swojego łuku ale miałem okazje taki łuk przetestować :p Zrobiłem sobie drzewo jako tarcze i strzelałem xD

Ale pewnie wole łuk z sentymentu do książki Zwiadowcy i do serialu Arrow :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Snajper007

Bynajmniej, chciałbgm nauczyć sie posługiwać w miarę jakimś typem "broni". Oczywko na poczatku 4fun, potem może te całe licencje itp, zawsze może się przydać buahaha 3:D

Co tam ludzie u Was? Kto ma ferie tak jak ja hahahah?!?!?! :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Snajper007

Rano xd ogólnie muszę sie troszki jeszcze wyszaleć co, nabrać energi do sql, zdać prawko xD
Jutro wypad do kina. Przydałoby się też zrobić jaki wypad na narty albo co, może się w końcu nauczę na nich jeździć bo jeszcze okazji niestety nie miałem :c
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Snajper007

Witam ludzie!!! Kto jeszcze mnie pamięta, widzi to forum, ten post zapraszam na PW! Ze dwa lata mnie tu nie było, aż się za wami ludziska stęskłem ale też zdaje sobie sprawę że pewnie wielu już nie ma :(
Pozdrawia, Patryczek :D
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Snajper007

Wow, jaki powrót ;)
Gdzie Cię wciągnęło na tyle czasu?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Snajper007

Szkoła mnie wcięła :p krótki pobyt za granicą i ogólnie sprawy prywatne, teraz maturka jeszcze i jestem wolny, no.. jeszcze prace jakąś znaleźć cza :D co tam u Ciebie :)?
 

DeletedUser21386

Guest
Re: Odp: Snajper007

z czego zdajesz jeśli wolno spytać?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Snajper007

z czego zdajesz jeśli wolno spytać?

Rozszerzoną matematykę aby zdaje w poniedziałek :p Tak, wiem, słabo aby tyle xd Zamierzam sobie tak co rok poprawiać jakieś przedmioty i zdawać kolejne rozszerzenia bo kto wie, może za jakiś czas wybiorę się na te studia heh :p
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Re: Odp: Snajper007

Szkoła mnie wcięła :p krótki pobyt za granicą i ogólnie sprawy prywatne, teraz maturka jeszcze i jestem wolny, no.. jeszcze prace jakąś znaleźć cza :D co tam u Ciebie :)?

U mnie po staremu, nudy :D

Powodzenia w poniedziałek!
 

DeletedUser21386

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Snajper007

Ja też piszę w poniedziałek rozszerzenie z matematyki:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Snajper007

To cieszę się że obojgu się Wam powodzi :)
Jak przygotowania do maturki ;)?
 

DeletedUser21386

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Snajper007

Myślę,że dobrze:D.Z podstawy sobie sprawdzałem i wyszło mi 84%:D

A u Ciebie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Snajper007

Ja podstawe skopałem.. Będę miał podobnie do Ciebie, 84-86% :( Za rok poprawiam bo była prosta i żeby na 100% mieć ;/
 

DeletedUser21386

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Snajper007

Za rok może nie być już taka prosta:p
 

DeletedUser21386

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Snajper007

Ja gram:D
 
Do góry