[Naprawiony] Błędy w publikowaniu raportów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23843
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23843

Guest
Gracze sygnalizują mi następujący błąd na świecie Itaka:

Gdy się "wbije" kolona wyświetla się informacja o podboju. Wtedy można opublikować raport.
Po podbiciu miasta wyświetla się że Nie można (już) wyświetlić tego podboju.
Nie da się opublikować raportu a opublikowane już na forum raporty znikają samoistnie i są niedostępne.

Kilku graczy już ten problem do mnie zgłosiło. Jeśli są potrzebne jakiekolwiek dodatkowe informacje to poproszę o instrukcję na priv. Ja osobiście nie spotkałem się z tym problemem ale może dlatego że nie miałem okazji ostatnio podbijać miast.
Przekazuję jedynie zgłoszenie z mojego sojuszu.

Pozdrawiam
Galadorn
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Błędy w publikowaniu raportów

Znikaja tylko dane, czy ogolnie wychodzi tak jakby raport byl skasowany?
 

DeletedUser19433

Guest
Odp: Błędy w publikowaniu raportów

wychodzi tak jakby raport był skasowany
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Błędy w publikowaniu raportów

A może faktycznie właściciel raportu go usuwa?

6
 

DeletedUser19433

Guest
Odp: Błędy w publikowaniu raportów

nie..... ja sam miałem taki przypadek i automatycznie po okupacji wyświetla się jakby był skasowany
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Błędy w publikowaniu raportów

Przetestowałam to, ale w moim przypadku raporty wyświetlają się poprawnie po przejęciu miasta (zarówno w przypadku publikacji przez agresora, jak i obrońcę). Będziemy potrzebować więcej informacji - nicki graczy, nazwy miast, bb-code raportu oraz screen, na którym znajduje się informacja, że raport jest już niedostępny. Jeśli nie chcesz zamieszczać takich informacji na forum, zachęcam do zgłoszenia tego za pomocą ticketa.
 

DeletedUser19433

Guest
Odp: Błędy w publikowaniu raportów

dzisiaj odbywa się okupka po zakończeniu jej dam wam znać jak to wygląda.... Niestety nie wiem jak wkleić na forum screena
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Błędy w publikowaniu raportów

Wrzucasz obrazek na jakiś serwer i później dodajesz tutaj link do niego dodając na początku
 IMG] oczywiście bez tej spacji w zamykaniu bbcode. Trzeba uważać na wielkość liter, bo w przeciwieństwie do gry, tutaj trzeba używać wielkich liter.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Błędy w publikowaniu raportów

Dodam, że tym serverem może być imageshack lub np postimage.
Don, nie trzeba używac wielkich liter:) ja robię znaczniki ręcznie i zawsze mi wychodza małymi :)
 

DeletedUser19433

Guest
Odp: Błędy w publikowaniu raportów

ok spoko postaram się wam jutro wkleić screeny
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Błędy w publikowaniu raportów

Don, nie trzeba używac wielkich liter:) ja robię znaczniki ręcznie i zawsze mi wychodza małymi :)

Rzeczywiście, tutaj nie ma różnicy, czy wpisze się małymi, czy wielkimi litrami. Choć jak się dodaje z menu powyżej, to dodaje wielkimi literami i dlatego myślałem, że jest to wymagane.


PS: A wzięło mi się to z tego, że jak się w grze, na forum dodaje obrazki, to tylko można wpisać bbc małymi literami, tak jak z menu wyskakuje. Jak się wpisze wielkimi, to bbc nie działa...a tutaj myślałem, że jest odwrotnie. Wydaje mi się też, że przez jakiś czas tak było, że tylko działało jak się wpisało wielkimi literami...widocznie ktoś musiał to poprawić i przyjmuje obydwie wersje, bo dokładnie pamiętam moją rozmowę z jednym graczem na ten temat:)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Błędy w publikowaniu raportów

Niestety nie widzę w ogóle drugiego screena - strona nie została znaleziona. Widzę jednak zamazane nazwy miast na pierwszym screenie. Potrzebujemy szczegółowych danych, żeby sprawdzić jak wyglądają konkretne raporty, dlatego proszę cię o wysłanie ticketa bez cenzurowania nazw :)
 

DeletedUser19433

Guest
Odp: Błędy w publikowaniu raportów

nie wiem za bardzo czego nie rozumiecie..... w tym drugim screenie pisze Nie można (już) wyświetlić tego podboju..... Nie wiem co chcecie sprawdzać? Raport ginie tylko na forum chcecie sprawdzać poczytajcie sobie forum sojuszu *The One* na Itace jak chcecie to mogę wam napisać w których tematach...... Nie widzę potrzeby podawania konkretów bo to się zdarza się każdemu na Itace.....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błędy w publikowaniu raportów

Teraz to ja nie rozumiem. Napisane Nie można (już) wyświetlić tego podboju, więc chyba wszystko jasne. Skoro podbój się zakończył, to co niby miałoby się wyświetlać? Przecież to nie jest raport z jakiejś walki, tylko raport (a w zasadzie podgląd) stanu wojska i ruchów danej okupacji. Chcielibyście po jej zakończeniu widzieć, co właściciel ma w mieście, czy jak?
 

DeletedUser19433

Guest
Odp: Błędy w publikowaniu raportów

chcielibyśmy wiedzieć czy miasto zostało podbite więc powinien wyświetlić się tekst i tak jak w converterze powinno być ile wsparcia było na końcu. I fajnie że suport tak się interesuje
 

DeletedUser23843

Guest
Odp: Błędy w publikowaniu raportów

Teraz to ja nie rozumiem. Napisane Nie można (już) wyświetlić tego podboju, więc chyba wszystko jasne. Skoro podbój się zakończył, to co niby miałoby się wyświetlać? Przecież to nie jest raport z jakiejś walki, tylko raport (a w zasadzie podgląd) stanu wojska i ruchów danej okupacji. Chcielibyście po jej zakończeniu widzieć, co właściciel ma w mieście, czy jak?

Zawsze było tak że raport można było umieścić na forum tak długo dopóki gracz nie usunął go w swoich "raportach opublikowanych" a teraz po którejś aktualizacji raporty z podbojów po prostu znikają. Lepiej było tak jak było kiedyś.
 

DeletedUser19433

Guest
Odp: Błędy w publikowaniu raportów

nic niestety nie zrobimy z tym skoro suport nie ma czasu .......
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błędy w publikowaniu raportów

Zawsze było tak że raport można było umieścić na forum tak długo dopóki gracz nie usunął go w swoich "raportach opublikowanych" a teraz po którejś aktualizacji raporty z podbojów po prostu znikają. Lepiej było tak jak było kiedyś.
Kiedyś w ogóle nie było "raportów" z podboju. Pojawiły się stosunkowo niedawno, są super i od samego pojawienia się znikały z momentem zakończenia (w taki czy inny sposób) podboju. A czy miasto zostało podbite, to chyba łatwo sprawdzić:)
 

DeletedUser19433

Guest
Odp: Błędy w publikowaniu raportów

no chyba nie skoro raport mi znika a nie pamiętam nazwy miasta to jak to sprawdzisz?
 
Do góry