Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Na ogólnym fp Grepo była wzmianka

Na polskim Grepo była wzmianka


PS: Ja wiem, że lepiej brać za pewnik ogłoszenia tutaj, ale nic nie szkodzi zapytać jak to z tym jest...
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

ROzumiem o co Ci chodzi:)
W takim razie pewnie na fb ktoś się za bardzo rozkręcił z tymi nowinkami wprowadzonymi:)
Miejmy nadzieję, że ktoś odpowie w temacie:)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Powiększony ekwipunek pojawi się w wersji 2.78, jest już dostępny na becie :) Opcja została już stworzona, jednak trwają ostateczne testy przed wprowadzeniem jej na zwykłe serwery.
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Targowisko uleglo zmianie juz nie trzeba 10 poziomu,zeby wyslac sure na druga wyspe.
Ja jakos nigdy nie czytam infa o aktualizacji co bedzie wprowadzone.
Dowiaduje sie dopiero w praktyce:)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

No zotało zmienione, teraz wystarczy tylko 5 poziom targu aby słać surki na inną wyspę. W sumie to plus bo dzięki temu można pomagać innym w rozbudowie ich polis.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Mam pytanie czy to tylko mi się popsuł widok forum w grepo czy to wina jakieś dziwnej aktualizacji?


forum zrobiło mi się na całą szerokość ekranu a wręcz jeszcze szersze
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

U mnie forum sojuszu jest normalne takie jak było, więc możliwe, że to coś u Ciebie. Ewentualnie wina przeglądarki, ja korzystam z foxa.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Mam pytanie czy to tylko mi się popsuł widok forum w grepo czy to wina jakieś dziwnej aktualizacji?


forum zrobiło mi się na całą szerokość ekranu a wręcz jeszcze szersze

U mnie znowu występuje błąd z rozciąganiem się forum w dół, co jest strasznie wkurzające ;/
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

U mnie tez ok z forum.
A jesli chodzi o ekwipunek to zostanie zwiekszona liczba schowkow tak?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Tak. Ale jak już tutaj padło nastąpi to dopiero przy następnej aktualizacji.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Dokładnie bęzie o 5 więcej darmowych i 5 do kupeinia, czyli w sumie 10 darmowych i 10 do wykupienia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

forum nieco poprawili, jednak brakuje dużo do ideału - nazwy głównych zakładkek wyświetlają się poprawnie, natomiast tematy w zakładkach wciąż są ucięte, rozmiar forum nareszcie niewychodzi poza ekran, i przewijanie forum działa dużo lepiej

żeby jeszcze dodali bb-c oraz raporty - w tym podgląd okupacji to będzie pełen sukces
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

forum nieco poprawili, jednak brakuje dużo do ideału - nazwy głównych zakładkek wyświetlają się poprawnie, natomiast tematy w zakładkach wciąż są ucięte, rozmiar forum nareszcie niewychodzi poza ekran, i przewijanie forum działa dużo lepiej

żeby jeszcze dodali bb-c oraz raporty - w tym podgląd okupacji to będzie pełen sukces
Chodzi CI o apkę czy normalną wersję przeglądarkową? bo tak w sumie nie wiem, ale bardziej sie skłaniam chyba ku apce?
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ktoś mi powie co się znowu dzieje z grepolis? Wszystko śmiga az miło system postawiony 3 dni temu a grepo dzisiaj jak..............
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Niektórzy z tego co wiem już wczoraj mieli objawy takie, że gra się nie chciała ładować. U mnie dzisiaj lagi są straszne, raz się ładuje strona, a innym razem nie. Jeden świat działa, inny w ogóle nie..."strona internetowa jest niedostępna" czytam za często dzisiaj :(
 

DeletedUser4

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Dzisiejsze problemy to nie przyczyna aktualizacji.
Technicy obecnie pracuja nad rozwiazaniem problemow z siecia, ktory dotyczy niestety nie tylko Grepolis.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

W sumie wszystko świetnie, ale kiedy w końcu zobaczymy info o naprawie forum na mobilkach?:p
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

W sumie wszystko świetnie, ale kiedy w końcu zobaczymy info o naprawie forum na mobilkach?:p

W planach jest całkowite zmodyfikowanie forum sojuszu w aplikacji, aby pasowało do nowego interfejsu. Nie wiadomo jeszcze kiedy tak się stanie, ale mam nadzieję, że jednocześnie zostaną wyeliminowane wszystkie błędy związane z forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry