Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ja piszę o swoich zasadach według których działam, to co robi gracz (obojętnie czy z mojego czy innego sojuszu) nie ma wpływu na moje poglądy. Trudno żebym QQ teraz rozkazywał co ma robić i jak nazywać wioski, bo to jakbym kazał sąsiadowi zmieniać kolory zasłonek w oknach, bo nie pasują do mojej aranżacji ulicy. Ja przytoczyłem przykład wulgarnego zachowania wobec mnie, a w rewanżu dostaję zarzut o nazwy wiosek mojego dobrego przyjaciela. To moje zasady i tylko apeluję o pewien szacunek, jeżeli masz coś mi do zarzucenia to przedstaw argumenty, a nie prawisz o rzeczach na które nie mam wpływu. I zapewniam na moim podwórku jest czysto, a co jest u sąsiada? To mnie nigdy nie interesowało, dopóki nie dotyczyło bezpośrednio mojej osoby.




Nikogo nie wrzucam do jednego worka, wyraźnie pisałem że pewien gracz, a nie sojusz OZ. A to chyba wyraźna różnica.

a do kolegi apelowales o dobre zasady?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Póki to nie będzie oryginał, ma żadną wartość.

a "oryginał" to pewnei tylko od **Gloriana* masz? nie wiem ile masz lat, ale najwidoczniej slepo wierzysz swojemu wodzowi, ktory jak malo smieszny chlopczyk zwyczajnie nie potrafiac zabrac cudakow zaurlopowanych krzyczy, ze chce teraz teraz, po czym sie wypomina wszystkiego.

|Ciach|
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Słuchaj, ja też nie wiem ile Ty masz lat i w sumie mało mnie to interesuje.
Wiem jak łatwo jest screeny przerabiać i przerzucanie się nimi jest zwyczajnie żałosne.
Dowody pełne ma tylko sama góra (ja mam prawo sądzić, że są one niewystarczające), to co Ty dajesz jest takim samym dowodem na Twoją wersję afery Conningtonowej jak to co daję ja jako dowód Afery Prawkowej.
Na prawdę nie trzeba się dużo napracować, żeby Twoje screeny przerobić tak, żeby każdy pisał co innego.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Żabciu, a czy w moim apelu było napisane do konkretnego sojuszu czy ogólnie? Jeżeli nie wiesz, to przeczytaj jeszcze raz
smiley_emoticons_smilenew.gif
.
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Słuchaj, ja też nie wiem ile Ty masz lat i w sumie mało mnie to interesuje.
Wiem jak łatwo jest screeny przerabiać i przerzucanie się nimi jest zwyczajnie żałosne.
Dowody pełne ma tylko sama góra (ja mam prawo sądzić, że są one niewystarczające), to co Ty dajesz jest takim samym dowodem na Twoją wersję afery Conningtonowej jak to co daję ja jako dowód Afery Prawkowej.
Na prawdę nie trzeba się dużo napracować, żeby Twoje screeny przerobić tak, żeby każdy pisał co innego.

ustalmy chronologię grepolisową-to jest dobre, bo niby jaki ja mialbym miec cel w siedzeniu nad tworzeniem tych screenow od zera.
zauważ-najpierw zdradziłem Wam, ze bedzie sie to opierac o TS, odrazu okrzyknales to zadnym dowodem. Skad wiedziales jak wygladala rozmowa Gloriana? Skad wiesz, ze pisali na TS? Zwyczajnie Glorian Wam to powiedzial i na tej podstawie, zebby podwazyc ten zarzut szybko zrobiliscie swoje screeny.
Kazdy zdrowo myslacy człowiek mówi ok-sorry,moj blad.
Teraz do faktow kolejnych.
Prowokacja na moje wyglada tak:
przychodzi obiektA do obiektuB, opowiada mu co moze mu zaoferowac nielegalnego, jak to zrobic jakie z tego sa korzysci i jaka cena, obiekt B, zastanawia sie, ewentualnie przystaje na to albo odrzuca.

jak tu to wyglada. Obiekt A przychodzi do obiektuB i mowi, ze bedzie siedzial na cudzie-tutaj pojawia sie plan, ktory wychodzi od obiektu B-wiec to obiekt B byl pomyslodawca, a nie obiekt A.

proste. cieszy mnie duzo wiadomosci z poparciem, to mile, zapamietajcie-Wulkan sobie kupi Wasze miasta, a potem będzie kłamał, że to prowokacja :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Jestem w szoku ile można zrobić dla osiągnięcia celu a to mnie się tu pogrążało i oskarżało!

Wojownicy za dyche - nie powinni was wpuszczać na inne światy

naprawdę mi tu potrzeba duże przerwy albo jakiejś kuracji żeby dojść do siebie. świat urodzinowy zamiast pokazać klasę w samą w sobie pokazaliście jeden wielki szwindel. Mam nadzieje że Glorian dostanie nauczę a co najważniejsze odpuści sobie grepolis.

Na mnie już chyba pora (cudaki są bezpieczne a za pare dni się wybudują), pograłem trochę i do pewnego moment było naprawdę fajnie.
Bardzo dziękuje wszystkim na poziomie za fantastyczną grę. Sojusznikom i przeciwnikom dziękuje za grę i mam nadzieje że się jeszcze kiedyś spotkamy na innym świecie.

super podsumowanie całej sytuacji na świecie retimo:
Odp: Sytuacja na świecie Retimno
czytam to co wypisuje najwiekszy hipokryta w grepolis (tak tak przebija to nawet jego narcyzm hmm a moze i nie) i po prostu nie wytrzymalem i musze tu napisac troche faktow.

Z kim walczyl wulkan przez caly okrez rozgrywki do cudow gdzie jak wiadomo potem walka zamiera i z aktywnosci sojuszy i z powodu cudow.

A no z ZADNYM SILNYM sjuszem z topki.

Co zrobil glorian w pampersie na poczatku swiata? pakt z jedynym sasiadujacym (wtedy topowym sojuszem) JONAMI x2 soje.

Z kim glorian w pampersie zaczal walczyc na poczatku? z bardzo srednim sojuszem armia hanibala i to w koalicji z Jonami zaczal ich rozbierac bo walka tego nie mozna nazwac.

Po AH z kim on zaczal walczyc? z jakimis mniejszymi sojuszami nie liczacymi sie w ogolnej rozgrywce na retimo. Bez obrazy dla tych sojuszy nie byly slabe ale do topki im brakowalo co zreszta pokazali bo nic nie zagrozili wulkanowi mimo, ze do scislej topki im brauje jak wiemy bobry na tau w 2 tygodnie rozniesli sojusz gloriana razem z niepokonanym glorianem tak tak wiem, ze nikt w to nie uwierzy ale glorian po 2 tygodniach tracenia miast uciekl na wieczny urlop na tau. Przed bobrami.

Co zrobil wulkan z glorianem w pampersie nastepnie? podpisal po cichu pakt z OZ

zaraz zaraz? przeciez OZ to potem byl jedyny sojusz ze scislej czolowki retimo, ktory rozdawal karty razem z bobrami i MDG oraz jeszcze wtedy z JONami.

wiec moje pytanie dlaczego glorian w pampersie, ktory chce niby walczyc z najlepszymi zamiast walczyc z OZ gdzie to byl jedyny topowy sojusz w zasiegu to wolal zdradzic bratni sojusz Jony?

Tak tak glorian nie nalezy do tych co maja odwage zaatakowac silny sojusz. On postanowil podstepem wziac strategiczne miasta od Jon na tylach a nastepnie pod pretekstem tego, ze nie chca im dac miast na froncie z MDG wbil noz w plecy JONOM gdzie tam kazdy z kazdym sie znal i wielu nie chcialo walczyc ze soba.

Gdy wulkan zaatakowal od tylu bez zapowiedzi Jony to te byly w rozsypce. Wiem to bo to byl nasz sojusznik od poczatku i doskonale widzialem jak tam sie to wszystko od srodka powoli rozpada.

Gdy glorian odwazyl sie zaatakowac Jony to one juz nie byly mocnym sojuszem a atak od tylu plus masa kretow wulkanu sprawilo, ze to byla rozbiorka wulkanu a nie walka na rowni.

Wiec ponownie pytam z kim i kiedy glorian w pampersie przez cala rozgrywke na retimo walczyl z kims dbrym?

przez caly okres slizgali sie na paktach koalicjach i rozbierali slabe sojusze a cala czolowka swiata walczyla z dala od nich.

Przeciez to jest jedyny sojusz uwazajacy sie za topowy gdzie nie stoczyl przez cale retimo walki z zadnym innym topowym sojuszem.

pokonali upadajace Jony, ktore pokonal by kazdy topowy sojusz ale tylko dlatego, ze oni sie juz od srodka rozpadali bo na poczatku byli silni.

Ok lecimy dalej.

Dlaczego glorian od poczatku glosno gadal, ze chce lac MDG i bobry nigdy nie odwazyl sie isc na nasze fronty? bo wiedzial doskonale, ze dostanie wciry jak na innych swiatach a do tego jeszcze go OZ od tylu rozbierze.

Doskonale wiedzial, ze nie jest w stanie ani rywalizowac z MDG ani z bobrami bo by musial miec do tego koalicje i na tylach same pakty.

To bobry i MDG sie laly z jajami nie unikajac walki z nikim.

OZ tez pod koniec leje sie z bobrami i innymi mimo, ze od poczatku ustawili sie pod cuda wiec musieli miec troche inna strategie bez szarży na wszystkich w okolicy.

ale wulkan? nie chcial robic cudow nie mial najsilniejszych sojuszy kolo siebie a mimo to bal sie walczyc z tymi kogo mieli kolo siebie. Czyli Jony gdy byly silne na poczatku oraz OZ.

Takze glorian skoncz klamac bo kazdy doskonale wie z kim walczyles na poczatku swiata gdy walki bylo najwiecej. Wtedy zajmowales sie paktowaniem z silnymi i rozbiorka slabych.

co do walki z OZ teraz to mnie to po prostu smieszy!

swiat juz starty aktywnosc graczy i sojuszy marna nikomu sie juz nie chce walczyc i tylko czeka do konca tych cudow a glorianowi wzielo sie na walke!

i to nie z bobrami co sa ustawieni na walke tylko z OZ co skupiaja sie tylko na cudach i co najwazniejsze nie 1 ale oni jako chyba jedyny sojusz w historii robia ich 7 z czego prawdopodobnie az 6 zrbia.

Jaki inny sojusz z taka obstawa swiata zrobil 6 cudow? albo chociaz 4? zaden...

Takze to co tu zrobilo OZ z cudami to mistrzostwo i nie dziwie sie, ze w walce im nie idzie bo sa skupieni an czyms innym a do tego pod koniec swiata nikomu sie juz nie chce.

MDG tez juz wegetuje i wiekszosc zakonczyla gre i pomaga tylko zbudowac cuda a potem konczy calkowicie.

Na tym swiecie juz nie ma prawdziwych walk bo komu sie chce po tak dlugim czasie. Polowe topki juz tu nie ma na tym swiecie z graczy.

No ale glorian w pampersie sie obudzil z zimowego snu i ruszyl do walki z sojuszem, ktory sie nie broni.

Co do rzezni to to mnie tez smieszy doskonale obserwowalem ich jak tu weszly.

w kilka dni pare miast juz mieli i mase pkt walki nabitych przez wulkan surowce podeslane plus zloto i mega szybki rozwoj gotowy za to bez walki.

co to za sztuka dostac surowce pkt walki i za zloto sie rozwijac? no bez jaj jak dla mnie to marionetki wulkanu sprowadzone do pomocyw cudach na sztucznie spasione.

Zreszta nie od dzis wiadomo jak wulkan nabija sztuczne statystyki walki rozbijajac wojsko na sobie.

I teraz najwazniejsze.----------------------------------

glorian chcialbym cie uswiadomic, ze wygranie swiata to budowa 4 cudow a nie 7 wiesz o tym?

4 cuda oznaczaja wygrana swiata jest to nawet napisane na dyplomie. Dodatkowo 4 cuda moze tylko 1 sojusz zrobic natomiast 7 cudow ilka sojuszy jeden po drugim co zrobila rzeznia z pomponami na korynt gdzie najpierw pompony daly kilka cudow rzezni by ta mogla wygrac nastepnie rzeznia oddala cuda pomponom i oni tez koronke zdobyli. Tam to dopiero smieszne te cuda byly i z przekretami.

ale ty tego glorian nie pamietasz bo uciekles z korynty przede mna i MDG.

tak wiem pisales, ze wazne sprawy w realu jak uciekales na wieczny urlop gdy twoj sojusz dostawal baty ale potem jakos na nowych swiatach grales w czasie gdy korynt trwal nadal.

smieje sie z tego tchorzliwego gloriana bo albo ucieka ze swiata jak przed MDG na korynt albo dostaje baty na tau od bobrow i ucieka abo nowa taktyka jak na retimo czyli na uboczu walka ze statystami a gdy swia sie konczy to atak na sojusz, ktory jest zajety budowa 7 cudow i nie walczy.

Za to od tych co glorian juz dostal na innych swiatach czyli bobry i MDG to zdala co pokazuje ten swiat.

glorian na sama mysl o walce z bobrami lub MDG ma ciarki i idzie w drugim kierunku co na tym swiecie pokazal walczac i kierujac sie w odwrotna strone do kierunku MDG.

Co do MDG wcale nie uwazam, ze zagralismy tu dobrze. Moim zdaniem male zaangazowanie bylo i wielu topowych graczy i przede wszystkim moja co oddzialowywalo na caly sojusz.

Gralem na maxa przez pierwsze 2 miesiace max potem powoli mi sie odechciewalo z powodu botow itp.

Tak naprawde MDG gra na pol gwizdka juz bardzo dlugo choc nie dalismy sie pokonac i walczylismy z bobrami prawie od poczatku do teraz.

Ale to co zrobil wulkan na tym swiecie nie siega do piet temu co topowe sojusze sie tu nawalczyly.

Na koniec wszystkich zapraszam na profil Hate-Love na retimo gdzie sa linki do profilu gloriana gdy ten wyzywa bobry od niehonorowych i oszustow itp.

To bylo na tau a co glorian robil potem? paktowalz bobrami na koryncie i paktuyje z bobrami na retimo.

Wiec moje pytanie glorian? jak smiesz obrazac sojusze pomagajace OZ gdzie OZ tych sojuszy nigdy nie oszukalo ani nic zlego nie zrobilo. Zwykla pomoc i wspolpraca.

natomiast ty pomagasz bobrom ktore na kazdyms wiecie cie bez mydla obrabiali a ty wciaz im sluzysz

i na koniec!

glorian jak chciales przeszkodzic OZ w wygraniu swiata powinienes robic 4 cuda a nie 1.

i nie pisz, ze chciales tylko 1 bo doskonale wiemy, ze tylko 1 byles w stanie budowac by nadazyc za OZ 7 cudami.

Gdyby nie swieta to bys nawet tym 1 nie dal rady.

No i najwazniejsze najpierw obrazasz sojusze, ktore pomagaja OZ budowac cuda a nastepnie dziekujesz sojuszom pomagajacym budowac cud wulkanu.

czlowieku zrob sobie nick hipokryta na kolejny swiat bo pasuje do ciebie idealnie.
 

DeletedUser23967

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Hmm ktoś pokusił się opisac MDG które na tym świecie nie osiągnęło nic będąc na końcu świata i w dodatku otoczone paktami :) a nie przepraszam walczyli z Maskotkami ( tak tak 2xMGD i 2xJon przeciwko 10 graczom) no i na końcu z9-tym legionem :) więc są mistrzami rozbiórek wewnętrznych a o nabijaniu statystyk nie wspominając
P.S. obstawianie wiosek Ozetów walką w tym przypadku nazwać nie można ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Bulwersacja Manfreda z powodu sfabrykowanych dowodów w brukowcu. Taki cwany, taki mądry, a jednak nie do końca.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

A mnie sie wydaje, ze gdyby Glorian potrafił zapłacić, to płakałoby dzisiaj OZ.. i byłoby ok.. a Glorian by pisał, ze no co? chciał przejść, to przeszedł, nic wielkiego się nie stało..
Do tego piał by tu na forum z zachwytu nad sobą razem z armią swoich popleczników jacy to nie są wielcy a my lamusy do potęgi n-tej.

Potwierdzam, moje miasta miały być rozdysponowane, takie ustalenia były telefoniczne jeszcze na tydzień przed całą aferą, po niej wszystko się zmieniło i w zasadzie mogę każde jedno rozdać komu chce tylko jedno ale...pamiętajcie aby ich strzec pilnie i blkować aby nikt więcej się nie ukoronował ok?:)
to były przecież szczyt lamerstwa...

Do wszystkich "adwokatów z urzędu i nie tylko". którzy spamują tutaj już chyba od 30 podstron tego tematu...o możliwościach programów graficznych typu paint, photoshop, czy też team speak, wietrząc teorie spiskowe niczym Antoni M. na temat Smoleńska polecam kampanię społeczną:
http://wylogujsie.org/
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ale przecież on chciał zapłacić.. tylko nie mógł, bo iles tam czasu musi minąć, zęby zakupiony gold był do wystawiania na targu.. echhh

Bundi.. nie popierasz zachowania Gloriana, a bronisz go jak lew. Czy tak trudno zrozumieć, że gracz zrobił co zrobił, bez angażowania Rady OZ? Ja też byłam święcie przekonana, ze cichy używa ciach ( ;) ). Oskarżyłam go tutaj na forum.. Ale przyznałam sie do błędu i przeprosiłam i tu, i na pw. Najlepiej oskarżyć MG, który teraz nawet nie ma jak odpisać, bo go ciach ( ;) ) uciszył. Rzeczywiście świadczy to o tym jakie mamy super ekstra wtyki w ciach ( ;) ), które też tu gdzieś zarzucano.. echhh.. Mgłę widzę..
|ciach|
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Przecież jeśli A chciał zarobić i wam zaszkodzić to szukał by gdzie indziej okazji a nie od razu zgłaszał sprawę i to z powodu że się zdenerwował ( jak dla mnie to jest suppppper wytłumaczenie) :):):)

Moim zdaniem to co napisałem na końcu jest o wiele bardziej wiarygodne niż wasze tłumaczenie powodu zgłoszenia sprawy

- - - Automatycznie połączono posty - - -

teraz nawet nie ma do jakiego mojego wpisu się odnieść bo posty mi pokasowano
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Przecież jeśli A chciał zarobić i wam zaszkodzić to szukał by gdzie indziej okazji a nie od razu zgłaszał sprawę i to z powodu że się zdenerwował ( jak dla mnie to jest suppppper wytłumaczenie) :):):)

Moim zdaniem to co napisałem na końcu jest o wiele bardziej wiarygodne niż wasze tłumaczenie powodu zgłoszenia sprawy

- - - Automatycznie połączono posty - - -

teraz nawet nie ma do jakiego mojego wpisu się odnieść bo posty mi pokasowano

Tak samo wiarygodne, jak to że nie tylko OZ miał motyw w tej sprawie ale i Bobry. O czym zresztą świadczą rozmowy (chce ten zasypany przez Bobry)
Nie czytacie też uważnie tekstu Sestero. Tam jest jeszcze jedna ważna postać teraz postawiona teraz w niezęcznej sytuacji. I nie jest to ani Lolo ani Manfred ale kolega zdrajcy. I on tu miał kluczowe znaczenie przy rozwikłaniu wszystkiego.
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Tak samo wiarygodne, jak to że nie tylko OZ miał motyw w tej sprawie ale i Bobry. O czym zresztą świadczą rozmowy (chce ten zasypany przez Bobry)
Nie czytacie też uważnie tekstu Sestero. Tam jest jeszcze jedna ważna postać teraz postawiona teraz w niezęcznej sytuacji. I nie jest to ani Lolo ani Manfred ale kolega zdrajcy. I on tu miał kluczowe znaczenie przy rozwikłaniu wszystkiego.

sorki , ale nie mogę sie powstrzymać
No ten cytat dotyczący bobrów to którego cudu niby sie miał tyczyć
Akurat jak piszesz na zasypanych przez Bobry to rozumiem że miał to byc cud Latarnia i chyba Kolos bo były zapełnione najwięcej
Tylko mały problem jest
Obydwa te cuda okupuje jeśli się nie mylę Redka

No chyba że to redka chciała pohandlować :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Bundi.. a Ty dalej swoje.. a nie zauwazyłeś, ze moje wpisy też zniknęły? Tak to też spisek.. Tylko OZ może pisać na FO.. No ludzie, Wy nie w gry, a książki pisać.. z taką wyobraźnią, to niezłe bestsellery powstaną..

uparty jestem po prostu :)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Hahaha.. dobra wydało się.. tak to ja chciałam opchnąć cudaki :) Tam było napisane o piramidzie.. nie wiem jak stoicie z piramidą i nie wiem czy Glorian wiedział.. ale chcąc nie chcąc wmieszał w to i Was :)

Bundi bądź uparty, ale proszę, żebyś nikogo nie oskarżał, bo nie jest to sprawiedliwe.. Głupota ludzka nie zna granic i nie wiesz co druga osoba odwali.. wiec dziwię się, ze Ty się dziwisz, że to małoprawdopodobne i na pewno był spisek :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No to teraz tak szczerze odpowiedz
Odwróćmy całą sprawę
co wtedy myśli sobie OZ?
Mogę się założyć że to samo co myśli teraz Wulkan o całej tej sytuacji

Piszesz że dziwne że A tak mało chciał , to kolejna rzecz która raczej świadczy o tym ze nie chodziło o profity tylko o to żeby B dał się złapać na przekroczeniu

Primal, ja tu tylko spamuje sprawa zaciekawiła mnie, bo jest zagadkowa. Moje osobiste sympatie są po stronei Wulkanu, gdyż gra tam kilka osób które znam, lubie i szanuję.
A tak szczerze, to nieudolność załatwiania tej sprawy wskazuje, ze jeden chciał przechytrzyć drugiego ( przyjmuję względną wiarygodnośc screenów, bo po co Konstancja miałaby się męczyć z ich preparowaniem). jak ktoś chce komuś zafundować golda naprawdę nie musi robić tego przez targ na Akcjum. Jak chce coś dyskretnie załatwić, to nie przez pisanego ( !) Ts w grze, itd. Ten na C przechytrzył tego na G i tyle. Wielkie wspólczucie dla Wulkanu, bo przez hazard szefa stracili cudaka - pocieszające dla nich tylko to, że nie będa musieli go do końca świata pilnowac, co jest naprawdę męczące.
Jedyne interesujące pytanie, to czy władze OZ stały za prowokacją, i czy faktycznie doniosły - no bo jak donieśli to mogli już co pół godziny sprawdzać stan cudaka. Co do zasady, to w epoce cudów donoszą wszyscy, a jeśli ktoś chciał wjechac im na cudaka podstępem , to jeśli donieśli - trudno się im dziwić. Każdy by doniósł.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Powtarzać teksty o tym jak durnym trzeba być żeby bezgranicznie wierzyć w wiarygodność screenów (pozdrowienia dla Manfreda) mi się nie chce. Jak tak bardzo w nie wierzysz, to jak się Maniuś odniesiesz do Afery Prawkowej?

Ale wierzcie w co chcecie, może być to nawet Latający Potwór Spaghetti, Manfred Ósmy Cud Świata czy nawet autentyczność tych screenów. Wiara to Wasza prywatna sprawa, więc w sumie powinienem teraz przeprosić za pierwsze zdanie. Ok, przepraszam.

W co wierzę ja? Że jeśli ta rozmowa się faktycznie odbyła to z całą pewnością była ona ustawiona przez kogoś z Rady OZ. Nie wierzę, że to zwyczajny mały gracz sobie wymyślił, przyszedł i na siebie doniósł. Podejrzewam, że gracza Connington w ogóle nie ma, a na koncie mógł siedzieć kto inny. Jestem przekonany, że o tej prowokacji wiedział Lolo Bydlaczek, bo jego ataki zaczęły się godzinę po urlopie. Co do tego czy wiedział o tym Manfred, pierwszego dnia sądziłem, że mógł nie wiedzieć, niestety po tym jak kręcił na forum i gubił się w zeznaniach stwierdzam, że on również mógł wiedzieć.
Czy jest w tym coś złego? Nie, jeśli te urlopy są słuszne. I nie jeśli chociaż by przyznali się do prowokacji, do tego że spodziewali się nieaktywności i dlatego w zasadzie równo z nią ruszyły ataki (możecie wierzyć w winę czy nie naszych graczy ale to jest akurat podejrzane). Granie urlopami jest legalne i Lolo/Manfred urządzając to coś nie złamał przepisów. Natomiast drażnią mnie te kłamstwa.

Z kolei to czy wysyłanie na urlopy naszych graczy jest eleganckie czy nie to już zależy od poczucia smaku każdego z graczy. Dla jednych to zwycięstwo w smrodzie dla innych słuszne ukaranie nas i wykorzystanie tej kary. Jednak tak wielu ludzi uważa granie w ten sposób za żałosne, że Manfred będzie do końca bronił historii o tym jak to on i jego gracze wykazali się świetną intuicją i wyczuli że naszych graczy nie ma.

Ale to moja wiara i niektórzy może wierzą podobnie inni zupełnie inaczej. Tylko proszę, nie piszczcie głupot, że te rysunki od sestero to dowody, bo to nie są dowody. Mówiłem już, że w 20 minut przerobię to na zupełnie inną historię. Może tam być Connington oferujący nam Pałac Kultury, może to być Turek oferujący nam tanie Kebaby, może to być Manfred chcący kupić więcej śniegu. Obojętne. Screeny wyglądają wiarygodnie ale z całą pewnością nie jest to dowód. Obrażacie swoją inteligencje twierdząc inaczej. Natomiast możecie wierzyć w ich autentyczność, ale to tylko sprawa wiary, nie wiedzy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Pytanie do sestero.

Bo przez te ciachy nie mogę się połapać... Czy to Ty byłeś na tsie Wulkanu, czy ktoś sie pod Ciebie podszywał?
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

A ile to jest dużo? A ile to jest mało? Ja od początku retimno do czasu urlopu wydałam ok 3 tys. złota.. dla mnie to dużo..


Ro

Redzia z całym szacunkiem, ale co innego jest wydawać pieniądze legalnie i zgodnie z regulaminem, a co innego płacić i żądać kasy za wpuszczenie na cudaka. W takim wypadku, jeśli można sobie po prostu kupić cudaka za konkretne stawki, to ta zacna gra zwana Grepolis traci całkowicie sens. Pozwalamy przestępcom poniewierać dorobek i ciężką pracę, poświęcony czas całej rzeszy ludzi. Pozwalamy cwaniakom i nieudacznikom rządzić.

I tutaj niestety, muszę zgodzić się z którymś tam wpisem Manfreda (chociaż ten się chyba na mnie wciąż boczy, ale cóż - nic na to poradzic nie mogę :()- ci ludzie nie powinni mieć w ogóle wstępu na grepolis. Ban globalny i później jeszcze support powinien przyłożyć wszelkich starań aby te kanalie, bo tak można bez ogródek nazwać tych niby pseudo grajków grepolisowych, nie miały wstępu na grepo też z innych nicków. Pewnie nie jest to do końca wykonalne, ale uważam, że da się wyczaić kto jest kim.

Także Redzia nie ważna jest tu ilość wydanej kasy. Nie ważne ile, ważne iż do czegoś takiego w ogóle doszło.
W preparowanie skrinów tu jestem w stanie uwierzyć, bo sama kiedyś byłam ofiarą takiej akcji. Niestety support wówczas nie zareagował na coś takiego, podpuszczali mnie tylko, aby iść z tym na policję, bo było to ewidentne złamanie prawa internetowego i po prostu ludzkiego. Mi się jednak wtedy nie chciało, bo miałam inne, ważniejsze sprawy. Jednakże preparowane skrinów to niestety praktyka na grepo, bardzo zła praktyka. Dlatego ja skrinom po prostu nie wierzę.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

@ Dundersztyc - screeny są dowodem, każdy sąd ci to powie:) oczywiście mogą być, fałszywe - ale to ze w ogóle można fałszować dowody, nie znaczy że to dowodem być nie może. Musisz po prostu wykazać, że dowody są sfałszowane, wówczas odmawia się im mocy dowodowej.
Natomiast jeśli przyjąć, że są sfałszowane, to czy twierdzisz, że:
- rozmów o kupnie miasta nie było w ogóle i G z koleżanką ciach za cos innego ?
- były , ale wyglądały inaczej?

btw.
@ Marto - grepo nie jest zacną grą:) dopiero jak się to przyjmie do wiadomości i przestanie denerwować na rózne takie można się zacząć dobrze bawić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

@Marta996 Wyczuwam stękanie kogoś kogo Wulkan bardzo skrzywdził. Najpierw piszesz jakie to kanalie i jacy to są źli i że nie powinni grać. A na końcu, że skrinom nie wierzysz, a tylko je mamy. Więc może ustal najpierw czy wierzysz czy nie, a jak nie wierzysz to przeproś za pierwszą część wypowiedzi.

@ Dundersztyc - screeny są dowodem, każdy sąd ci to powie:) oczywiście mogą być, fałszywe - ale to ze w ogóle można fałszować dowody, nie znaczy że to dowodem być nie może. Musisz po prostu wykazać, że dowody są sfałszowane, wówczas odmawia się im mocy dowodowej.
Natomiast jeśli przyjąć, że są sfałszowane, to czy twierdzisz, że:
- rozmów o kupnie miasta nie było w ogóle i G z koleżanką ciach za cos innego ?
- były , ale wyglądały inaczej?

Screeny mogą być dowodem. Ale to strona dająca screeny potwierdza ich autentyczność, a nie odwrotnie. Po za tym ta sprawa nie ma wiele wspólnego z sądem, bo jakby była to dowody byłby jawne.

Możecie wciskać kit, że sprawa jasna, że wszystko wiadomo, ale jak mówiłem na forum nie mamy wiedzy. Mamy obrazki w które ktoś może wierzyć, a ktoś nie. Wiara, nie wiedza. Ja nie wierzę, Wy tak. Tyle.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Panie Doktorze,

już pisałam, ze oryginalny gracz Connington ne gra od 2 czy 3 miesięcy i proszę jego w to nie mieszać. Jest mi przykro, ze jego konto otrzymała tak nieodpowiedzialna osoba.

Co do gubienia się w zeznaniach. Najpierw pisaliście, ze ataki ruszyły zaraz po ciach.. potem to już było pół godziny po, a teraz godzina.. Czy nieprawdą jest, że ataki sprawdzające szły każdego dnia zarówno od Waszych graczy, jak i naszych? Czy moze chcesz mi powiedziec, ze OZ nigdy nie atakowało i nagle zaczęło? A ten niedobry Lolo, którego tak tu oczerniacie nie przejął Wam przypadkiem wcześniej jakichś miast?

Powiedz mi teraz kiedy Manfred zszedł z urlopu? Następnego dnia dopiero. Załatwił ciach i czekał kilkanaście godzin, zebyście mogli spokojnie przejąc miasta.. Wytłumaczenie jest inne.. nic o tym nie wiedział, dostał rano wiadomość, ze coś jest na rzeczy i zalogował się do gry.. sprawdził grobowiec i zarządził akcję..

To co mi chłopaki pisali na skypie nie będę wklejać, bo i tak powiesz, ze spreparowane, ale padły tam słowa: to chyba podpucha, pewnie się potopimy, 1,5 godz. zostało, stan wojsk bez zmian..

Wiesz co mnie najbardziej przeraża? Że nie obwiniacie swojego szefa za to, że doprowadził sojusz do klęski (przyznał się do tego), tylko na siłę szukacie winnych gdzie indziej.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Redzia z całym szacunkiem, ale co innego jest wydawać pieniądze legalnie i zgodnie z regulaminem, a co innego płacić i żądać kasy za wpuszczenie na cudaka. W takim wypadku, jeśli można sobie po prostu kupić cudaka za konkretne stawki, to ta zacna gra zwana Grepolis traci całkowicie sens. Pozwalamy przestępcom poniewierać dorobek i ciężką pracę, poświęcony czas całej rzeszy ludzi. Pozwalamy cwaniakom i nieudacznikom rządzić.

I tutaj niestety, muszę zgodzić się z którymś tam wpisem Manfreda (chociaż ten się chyba na mnie wciąż boczy, ale cóż - nic na to poradzic nie mogę :()- ci ludzie nie powinni mieć w ogóle wstępu na grepolis. Ban globalny i później jeszcze support powinien przyłożyć wszelkich starań aby te kanalie, bo tak można bez ogródek nazwać tych niby pseudo grajków grepolisowych, nie miały wstępu na grepo też z innych nicków. Pewnie nie jest to do końca wykonalne, ale uważam, że da się wyczaić kto jest kim.

Także Redzia nie ważna jest tu ilość wydanej kasy. Nie ważne ile, ważne iż do czegoś takiego w ogóle doszło.
W preparowanie skrinów tu jestem w stanie uwierzyć, bo sama kiedyś byłam ofiarą takiej akcji. Niestety support wówczas nie zareagował na coś takiego, podpuszczali mnie tylko, aby iść z tym na policję, bo było to ewidentne złamanie prawa internetowego i po prostu ludzkiego. Mi się jednak wtedy nie chciało, bo miałam inne, ważniejsze sprawy. Jednakże preparowane skrinów to niestety praktyka na grepo, bardzo zła praktyka. Dlatego ja skrinom po prostu nie wierzę.

Nie rozumiem czemu do mnie o kasie piszesz.. to ktoś inny powiedział, że stawki tam były niskie.. ja tylko napisałam, ze dla mnie 3 tys. złota to dużo.. a nie wnikam po ile chodzą miasta.. ale jak widać (o zgrozo) inni mają większą wiedzę na ten temat.. I tu mogłabym się pobawić w to co koledzy z przeciwnego sojuszu.. Skoro twierdza, ze mało, to ile wcześniej za takie coś płacili? Czy dużo więcej? Jakie obowiązują obecnie stawki na grepolisowym rynku nieruchomości? :)

To ostatnie oczywiście w formie żartu, bo wierzę.. albo chcę wierzyć w to, ze to był pierwszy raz :)
 
Do góry