[Wyjaśnione] Problemy na aplikacji mobilnej

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23687
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23687

Guest
Gram bardzo dużo na aplikacji mobilnej i wiele rzeczy sprawia mi kłopot :
- jeżeli dostaję raport od kogoś (skan,atak) to widzę tylko te dziwne cyferki. Tyczy się to forum i wiadomości prywatnych
- jak ktoś wyśle do mnie wiadomość i da miasto w bb-code to widzę tylko cyferki, na forum już to jest poprawione i dobrze widać
- nie ma możliwości targowania za złoto na targowisku
To są 2 największe problemy ale dodatkowo jest jeszcze parę ,które są trudniejsze do zrealizowania:
Nie można wysyłać raportów (ale to jest zrozumiałe)
Nie można wysyłać wiadomości masowych
Nie ma możliwości robienia eventów

Oraz parę rzeczy ,które są ważne i prawdopodobnie niezauważone przez administratorów :
Kiedy plądrujemy od kogoś łaski to nie widać, że taka sytuacja miała miejsce.
Kiedy niszczymy komuś budynki (katapultami) to nie widać, że taka sytuacja miała miejsce.

Mam nadzieję, że nie są to błędy tylko na mojej aplikacji :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Problemy na aplikacji mobilnej

To nie są w ogóle błędy. To jest po prostu niedoskonałość aplikacji mobilnej, która nigdy nie będzie oferowała takich samych możliwości jak wersja przeglądarkowa gry.
1. Raportów nigdy nie było widać na mobilu i zapewne się to nie zmieni. A jak chcesz obejrzeć raport, to musisz go skonwertować przy użyciu np GRCRT
2. BBcode jest do poprawy, bo dziwnie świruje cały czas. Raz widać, a innym razem nie...jednak w najbliższym czasie nie jest to przewidziane w poprawkach mobila, ale zgłaszane było.

Co do reszty, to trzeba pamiętać, że to jest właśnie gra przeglądarkowa, a mobil to tylko dodatek, do skontrolowania sytuacji, a nie "platforma" na której się normalnie gra.
 

DeletedUser23687

Guest
Odp: Problemy na aplikacji mobilnej

Zgadzam się z tobą, aczkolwiek jak dostaję wiadomości masowe ,że trzeba słać wsparcie/ataki na dane miasto i muszę się za każdym razem pytać czy dana osoba poda mi bardziej szczegółowe dane to coś mnie trafia. Wiem ,że to bardzo utrudnia grę i nie zawsze się ma dostęp do komputera/laptopa
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Problemy na aplikacji mobilnej

Niestety tak jak powiedział DonBeker wersja mobilna jest tylko dodatkiem do gry. Cały czas można składać propozycje zwiżzane z dodaniem do niej różnych opcji, ale na pewno nie nastąpi to zbyt szybko.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problemy na aplikacji mobilnej

Jedna rzecz najbardziej wkurza le nwm czy to tylko u mnie tak.. U kumpla się przynajmniej potwierdza.. Forum sojuszu.. Nie ma wyświetlanych żadnych pełnych informacji odnośnie tematów.. Podane są aby połówki pierwszych liter/cyfr z całych linijek.. Zaraz wrzuce screena.. Jedynie na tablecie nie mam tego problemu..
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Problemy na aplikacji mobilnej

Jedna rzecz najbardziej wkurza le nwm czy to tylko u mnie tak.. U kumpla się przynajmniej potwierdza.. Forum sojuszu.. Nie ma wyświetlanych żadnych pełnych informacji odnośnie tematów.. Podane są aby połówki pierwszych liter/cyfr z całych linijek.. Zaraz wrzuce screena.. Jedynie na tablecie nie mam tego problemu..

mam ten sam problem :/
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Problemy na aplikacji mobilnej

U mnie jest to samo,to chyba nie błąd
 
Odp: Problemy na aplikacji mobilnej

Jedna rzecz najbardziej wkurza le nwm czy to tylko u mnie tak.. U kumpla się przynajmniej potwierdza.. Forum sojuszu.. Nie ma wyświetlanych żadnych pełnych informacji odnośnie tematów.. Podane są aby połówki pierwszych liter/cyfr z całych linijek.. Zaraz wrzuce screena.. Jedynie na tablecie nie mam tego problemu..

To jest wina telefonu, za słaby sprzęt po prostu.
 
Do góry