Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Niby komu?

i jakie są dowody, że mój sąsiad z wyspy o wskazanym nicku to sławetny Glorian?

Uczepiliście się jednego człowieka i się na nim wyżywacie

a jeżeli to istotnie mój sąsiad z wyspy, to jest bardzo miły i sympatyczny :)

a teraz zagadka. kogo to slowa i o kim??:rolleyes:

I tutaj niestety, muszę zgodzić się z którymś tam wpisem Manfreda (chociaż ten się chyba na mnie wciąż boczy, ale cóż - nic na to poradzic nie mogę )- ci ludzie nie powinni mieć w ogóle wstępu na grepolis. |Ciach| tak można bez ogródek nazwać tych niby pseudo grajków grepolisowych, nie miały wstępu na grepo też z innych nicków. Pewnie nie jest to do końca wykonalne, ale uważam, że da się wyczaić kto jest kim.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24383

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Martusia o glorusiu :D


To jak z tym wstępem na grepolis ? :D
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Zastanawiam się czy bardzo ciężko chora osoba leżąca w szpitalu była by wstanie grać w grepolis i byc tak bardzo aktywna na forum ogólnym :rolleyes:

btw Chwalisz się podbojem miast MDG na retimno ? Przecież oni tam nie grają hehe To tak jakby wbić do szaraka. Nie wiem z czego jesteś dumna :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Na razie Furia wchłonęła 9 Legion by pewnie uważać że zbliżają się do MDG bo ich podboje mówią co innego:) Chyba mają zepsute kompasy i obrali zły kierunek ekspansji xD.

Co do PNSA i Federacji to muszą wypowiedzieć się osoby które z nimi sąsiadują, podobnie jak z MDG.

MDG walczy z federacją.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Martusia o glorusiu :D


To jak z tym wstępem na grepolis ? :D

Zostawcie Martusie:D
Jak juz kiedyś pisalem, Ona lubi gdy jest w centrum uwagi... No ale co sie dziwić, jeżeli ktoś nie ma powodzenia w życiu to na forum grzmi :D
Martuś, kochanie... Nie strzelaj tak z palca i mnie nie zdradzaj, bo kto Ci da na klawiaturę jak nie ja? Kto Cie będzie glaskac po główce jak ja? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Martusia o glorusiu
to zakrawa o zdradę stanu, ciekawe co na to dyktator :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Na razie Furia wchłonęła 9 Legion by pewnie uważać że zbliżają się do MDG bo ich podboje mówią co innego:) Chyba mają zepsute kompasy i obrali zły kierunek ekspansji xD.

Co do PNSA i Federacji to muszą wypowiedzieć się osoby które z nimi sąsiadują, podobnie jak z MDG.
tak furia wchlonela legion na takiej samej zasadzie jak SG, teraz kolej na TMK:p ciach ciach
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jak w Rosji, ruskie zasady i nawet ruskie boty ;) Arek gawarisz pa ruski ? :cool:

Jakie to typowe. Na tym i zresztą na innych forach anonimowych, wypowidją się zawsze jakieś noname, które nigdy niczego nie osiągnęły i nie osigną. Krzyczą, oskarżają i opluwją tym mocniej im brdziej to dociera do ich świdomości. Zawsze ucho nastwione na plotki i na zadymę.

Tyle ich radochy ile porobią z siebie klownów
Tam gdzieś wyżej też następny frustrat anonymus się wypowiada na temat tego kto z kim i w jakim kierunku, a szerka od zielonego nie odróżnia

Czasem to nawet śmieszne, ale ta żółć często nabiera takiego rozmachu, że aż groźby karalne się pojawiają.
Eeeh jak małym rozumkiem trzeba dysponowć, żeby myśleć że się da urosnąć czyimś kosztem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

powróciłam jednak na ten serwer i mój sojusz sprawił na prawdę konkretne lanie MDG, z czego jestem bardzo zadowolona;

Ta napisz jeszcze że Legion pokonał MDG na Retimo :)
Legion dopiero ruszył gdy MDG kończyło grę na Retimo i wielu graczy już po prostu tam nie grało więc pewnie udało wam się wbić gdzieś kolona i zająć miasteczko bravo ;)


Co do walk między MDG a koalicją wszystko idzie zgodnie z planem sami oceńcie dla której ze stron :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

a teraz zagadka. kogo to slowa i o kim??:rolleyes:

absurdalne połączenie postów, bo jeden z nich metaforycznie określając jest "o gruszce" a drugi "o pietruszce"

a że niby najmądrzejsi (niestety tylko niby) uznalai Gloriana za winnego wszystkimu, co nie zostało udowodnione, to już insza inszość

jest też taka przypowieść w takiej mądrej księdze jak "Biblia" i tam napisano mniej więcej tak: "kto jest z was bez winy niech pierwszy rzuci kamień"

na tym forum nie ma takich osób, więc możecie rzucać oskarżenia, ale zawsze będą one bezpodstawne

i fakt: na tym forum najbardziej krzyczą, oskarżają i opluwają Ci, którzy nie wiele potrafią w grze
czemu żaden z Was Panowie jeszcze mi nie zaszkodził na serwerku? tacy mocarni jesteście to zapraszam, tylko ostrzegam - musicie się pospieszyć
 

DeletedUser24383

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jakie to typowe. Na tym i zresztą na innych forach anonimowych, wypowidją się zawsze jakieś noname, które nigdy niczego nie osiągnęły i nie osigną. Krzyczą, oskarżają i opluwją tym mocniej im brdziej to dociera do ich świdomości. Zawsze ucho nastwione na plotki i na zadymę.

Tyle ich radochy ile porobią z siebie klownów
Tam gdzieś wyżej też następny frustrat anonymus się wypowiada na temat tego kto z kim i w jakim kierunku, a szerka od zielonego nie odróżnia

Czasem to nawet śmieszne, ale ta żółć często nabiera takiego rozmachu, że aż groźby karalne się pojawiają.
Eeeh jak małym rozumkiem trzeba dysponowć, żeby myśleć że się da urosnąć czyimś kosztem

Podsumujmy wielkie osiągnięcia glorka :

nr 1 Tau - Glorian uciekł z tau gdy Psychoza równała jego sojusz Sparta z ziemią;
nr 2 Korynt - Glorian oddał konto innej osobie gdyż jego Rzeźnia zbierała lanie od sojuszu GNS (sojusz Samuraja);
nr 3 Retimno - Glorian przegrał ten serwer z OZ które wyzywał od noobów i ludzi nie potrafiących grać w grepolis. Jakby było mało nie potrafił się z tą porażką pogodzić i próbował przekupić pewnego gracza by sprzedał im miasto na cudzie OZ:) oczywiście za to otrzymał wieczny urlop na grepolis.

No na prawdę wielkie osiągnięcia krula grepolis :) Zaraz pewnie zaprzeczy że kończył z powodu ważnych spraw w realu ale to tania wymówka gdyż zaraz po tym jak kończył na danym serwerze gdzie grunt mu się palił pod nogami zaczynał na innym i jakoś ważne sprawy w realu mu w tym nie przeszkadzały;) ot caly glorian i jego wielkie osiągnięcia :) global + ucieczki gdy się robi gorąco:eek:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Byłbym zapomniał :) zawsze idzie w kierunku MDG ale jakoś dojść nie może;) A Oz mu pokazało na retimno że to nie problem przebyć 2-3 morza by walczyć z konkretnym sojuszem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Podsumujmy wielkie osiągnięcia glorka :

nr 1 Tau - Glorian uciekł z tau gdy Psychoza równała jego sojusz Sparta z ziemią;
nr 2 Korynt - Glorian oddał konto innej osobie gdyż jego Rzeźnia zbierała lanie od sojuszu GNS (sojusz Samuraja);
nr 3 Retimno - Glorian przegrał ten serwer z OZ które wyzywał od noobów i ludzi nie potrafiących grać w grepolis. Jakby było mało nie potrafił się z tą porażką pogodzić i próbował przekupić pewnego gracza by sprzedał im miasto na cudzie OZ:) oczywiście za to otrzymał wieczny urlop na grepolis.

No na prawdę wielkie osiągnięcia krula grepolis :) Zaraz pewnie zaprzeczy że kończył z powodu ważnych spraw w realu ale to tania wymówka gdyż zaraz po tym jak kończył na danym serwerze gdzie grunt mu się palił pod nogami zaczynał na innym i jakoś ważne sprawy w realu mu w tym nie przeszkadzały;) ot caly glorian i jego wielkie osiągnięcia :) global + ucieczki gdy się robi gorąco:eek:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Byłbym zapomniał :) zawsze idzie w kierunku MDG ale jakoś dojść nie może;) A Oz mu pokazało na retimno że to nie problem przebyć 2-3 morza by walczyć z konkretnym sojuszem.

Nie mam zmiaru dementować bredni noname
Odsyłam do poczytania mojego podsumownia powyżej
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Przepraszam ale Ta Pani cały czas zaczyna a później udaje że to nie ona :D

Owszem, jak ktoś z różnych względów przestaje grać to rozebrać miasta nie jest trudno i na pewno nie jest to żaden zaszczyt.

kilka postów niżej

powróciłam jednak na ten serwer i mój sojusz sprawił na prawdę konkretne lanie MDG, z czego jestem bardzo zadowolona;

Zdecyduj się Kobieto? kogo Ty lejesz na tym Retrimno? ludzi którzy tam już od czasów ery cudów nie grają.
WSTYD Marto, WSTYD :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Martuś kochanie, zmień płytę :D
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Coraz wiecej ludzi ucieka od Furi:) Ciekawe co tam sie dzieje niedobrego:) Chodzą słuchy że Glorian wywala ludzi za to że go pouczają jakie kolony słać :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15560

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Coraz wiecej ludzi ucieka od Furi:) Ciekawe co tam sie dzieje niedobrego:) Chodzą słuchy że Glorian wywala ludzi za to że go pouczają jakie kolony słać :)

a może nikt miast nie chce oddać za złoto z targu?
w myśl słynnej zasady: "a teraz ja Tobie na grze napiszę, że to nielegalne i się nie zgadzam".

Ktoś walczy z Chimerą?
Jak się oni prezentują? Sprawdzam czy się jeszcze chłopakom chce :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

a może nikt miast nie chce oddać za złoto z targu?
w myśl słynnej zasady: "a teraz ja Tobie na grze napiszę, że to nielegalne i się nie zgadzam".

Ktoś walczy z Chimerą?
Jak się oni prezentują? Sprawdzam czy się jeszcze chłopakom chce :)



Ostatnio ostro odbijali mojego kolona jak wiechałem na czerwoną wyspe do Federacji :)

Ale z tego co wiem to jak Fazacool wyzdrowieje to zmieni koalicje mam nadzieje bo mam paru znajomych tam ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Coraz wiecej ludzi ucieka od Furi:) Ciekawe co tam sie dzieje niedobrego:) Chodzą słuchy że Glorian wywala ludzi za to że go pouczają jakie kolony słać :)

Widzę, że pinokio się zinteresował co w Furii. Wszystko w porządku. Myślę , że Szdzio już sie poczuł silny, bo komplet zdrajców i wędrowniczych w Dzikich Wężach się zlogował. Są też i wszystkie Jony z Retimno. No to nic tylko patrzeć jak znikną w odchłani tureckiego tyłka w poszukiwniu swojskiego środowiska. To Ci którzy nwet wzelinki nie stosują. Szcun, jaki skład

Lubię to!
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

U was też sie kreuje dobry skład nawet Marta zawitała. 2 uciekinierów z każdego świata:) Tym razem bedziecie mogli razem uciec :) Tylko uważaj bo znowu sie arku nabierzesz i globala zarobisz;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ostatnio ostro odbijali mojego kolona jak wiechałem na czerwoną wyspe do Federacji :)

Ale z tego co wiem to jak Fazacool wyzdrowieje to zmieni koalicje mam nadzieje bo mam paru znajomych tam ;)

Ja tam sobie siedzę na czerwonych wyspach u Federacji i względny spokój.
Atakują kilkanaście razy na dzień, nawet wojo udaje im się mi ustrzelić,
ale nadal się nie nauczyli. Teraz leci do mnie 4 godzinny kolon.
Ciekawe czy miasto stracę? Nie sądzę. Nie tym razem.
Chociaż ataków już jest sporo, a kolon wchodzi 4 sekundy przed bonusem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Mi wczoraj Federalni próbowali wbić kolona 6 sekund przed bonusem
Miasto było puste więc był tylko 1 atak czyszczący przed kolonem i chyba z 20 wsparć.
I niespodzianka atak czyszczący wszedł na czysto a kolon padł
 
Do góry