Rozsypanka :)

DeletedUser

Guest
rozsypanka.png

Regulamin Konkursu:​

1. Konkurs trwa od 19 do 31 marca. Zadaniem uczestników jest jak najszybsze ułożenie każdej z czterech rozsypanek, które będą publikowane w tym temacie co kilka dni. Po ułożeniu rozsypanki, na obrazku ukaże się ukryte pytanie, na które należy odpowiedzieć. Ponadto, prosimy o wykonanie screenów rozsypanek, aby potwierdzić, że udało Wam się ułożyć je samodzielnie.

2. Swoje screeny oraz odpowiedzi na pytania ukryte w rozsypankach należy zamieszczać w dziale Kontakt ws. konkursów. W tym celu, należy stworzyć w tym dziale nowy temat, który będzie widoczny wyłącznie dla autora oraz członków Teamu Grepolis. Inni gracze nie zobaczą Twoich wypowiedzi.

3. Prosimy nie edytować swoich postów, lecz każdą dodatkową odpowiedź zamieścić w nowym poście w danym temacie.

4. Pod uwagę będzie brany czas przesłania odpowiedzi dotyczących poszczególnych rozsypanek. Po zsumowaniu punktów z wszystkich czterech rozsypanek, zostaną wyłonieni zwycięzcy z największą łączną liczbą punktów. Nie wymagamy ułożenia wszystkich rozsypanek, jednak może to zdecydowanie wpłynąć na szansę na zwycięstwo!

Nagrody:


Miejsce I400 sztuk złota + ranga "Zwycięzca konkursu" + bonus "Przyspieszona budowa o 30% na 2 dni"
Miejsce II250 sztuk złota
Miejsce III150 sztuk złota
Miejsce IV - VIBonus "Wzrost produkcji dowolnie wybranego surowca o 50% na 2 dni"

W czasie trwania zabawy obowiązuje Regulamin Forum oraz Ogólny Regulamin Konkursów.
Zgłaszając się do konkursu, każdy uczestnik akceptuje zasady oraz regulamin zabawy.
Team zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie.
Wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabawą należy zgłaszać do Opiekuna konkursu: Władca Korniszonów.


Link do rozsypanki - część 1 http://five.flash-gear.com/npuz/puz.php?c=v&id=4486077&k=73498186

Link do naszej rozsypanej rozsypanki część - 2 :) http://five.flash-gear.com/npuz/puz.php?c=v&id=4486081&k=23154495

Link do rozsypanki - część 3 http://two.flash-gear.com/npuz/puz.php?c=v&id=3232683&k=23391520

Link do rozsypanki - część 4 http://three.flash-gear.com/npuz/puz.php?c=v&id=4054648&k=73474066
Życzymy miłej zabawy,połamania oczu :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Rozsypanka :)

Trochę mało miejsca, ale jestem już w połowie! ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozsypanka :)

Szkoda że ta zabawa jest skierowana tylko do graczy bezrobotnych :mad:
Jak o 16-17 wracam z pracy to już pozamiatane :(
No ale złoto to ja sobie kupię i zabawę mam w ....
Ale rozsypankę dziś ułożę bo mnie wciągnęło :D
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Rozsypanka :)

Haha ile osob nowych odszlo bo chca troche złota wygrac.....haha....zaraz rekord padnie:D
,,temat przegląda 108 użytkowników ":Di rosnie co sekunde...
Ciekawe co zrobią gdy robią i sie dowiedzą ze już 6 osób to zrobilo i nie dostana nagrody:)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Rozsypanka :)

Szkoda że ta zabawa jest skierowana tylko do graczy bezrobotnych :mad:
Jak o 16-17 wracam z pracy to już pozamiatane :(
No ale złoto to ja sobie kupię i zabawę mam w ....
Ale rozsypankę dziś ułożę bo mnie wciągnęło :D

Niestety, nie da się znaleźć takiej godziny publikowania rozsypanek, czy innych konkursów, aby każdemu pasowało. Każdy pracuje w innych godzinach. Jeden rano, drugi popołudniu, a inny ma nocki...a jak ktoś pracuje przy kompie, to w ogóle ma łatwo, w przeciwieństwie do zwykłego robotnika, co to na przykład pracuje na budowie.

Nie ma złotego środka...


A pozamiatane jeszcze nie jest, bo nagroda jest za ułożenie czterech rozsypanek i odpowiedź na wszystkie pytania. Kto zbierze najwięcej punktów za nie, ten dostanie nagrodę...także może akurat następne pojawią się w późniejszych godzinach i to Ty będziesz miał(a) łatwiej, w przeciwieństwie do innych osób.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser6313

Guest
Odp: Rozsypanka :)

U mnie tez brakowalo jednego puzla i przez szukanie go o minute sie spoznilem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozsypanka :)

Gotowe hmmm,nadal nie otrzymałem info :).Polecam ponownie przeczytać regulamin dokładnie.A co do puzzli są napewno wszystkie,niczego nie brakuje :)

Strata czasu.... nagroda jest śmieszna... jak sie umie handlowac złotem na targu to 400 można zrobić w kilka dni na kilku światach za FREE
Albo kupić w minutę

Przede wszystkim chodzi o fun,nie o wygraną.Nagroda jest jedynie dodatkiem.Chodzi o urozmaicenie wam zabawy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22901

Guest
Odp: Rozsypanka :)

jak dodac temat widoczny tylko dla organizatorow i dla mnie samego?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozsypanka :)

po prostu dodaj nowy temat w odpowiednim dziale :)
od razu będzie miał on takie przypisane "właściwości" :)
 

DeletedUser22901

Guest
Odp: Rozsypanka :)

o dzieki xd myslalem ze musze sam ustawic jakos i sie zatsanawiam jak to zrobic xd
 
Odp: Rozsypanka :)

Hmm, wydaje mi się że tak zrobiłem, wręcz jestem pewny a tu się okazuje że nie ma mojej odpowiedzi.
 
Do góry