Rozsypanka :)

DeletedUser5

Guest
Odp: Rozsypanka :)

Drobne sprostowanie: konkurs jeszcze trwa, wciąż można przesyłać odpowiedzi na rozsypankę numer 1, a w ciągu kilku dni pojawi się kolejna rozsypanka :)

Po rozwiązaniu wszystkich czterech rozsypanek podliczymy punkty według kolejności przesyłania odpowiedzi.

Przy okazji, bardzo proszę, byście nie publikowali swoich odpowiedzi w temacie z regulaminem, tylko w Kontakcie ws. konkursów.

Ja swoją też widzę ale moderator NIE.
:confused:

Już jest w porządku, widzimy wasze odpowiedzi :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Rozsypanka :)

Masz w pierwszym poście link do miejsca, gdzie tworzysz temat ze swoimi odpowiedziami.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozsypanka :)

jedno pytanie :p rozwiazanai z nastepnych puzzli wpisywac w tym samym temacie czy zakladac nowe?:)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Rozsypanka :)

jedno pytanie :p rozwiazanai z nastepnych puzzli wpisywac w tym samym temacie czy zakladac nowe?:)

Najlepiej wszystko zamieszczać w tym samym temacie, dzięki temu będzie nam się łatwiej zorientować kto i kiedy przesłał poszczególne rozwiązania :)
 

DeletedUser11495

Guest
Odp: Rozsypanka :)

A następną rozsypankę dacie w 1 poście tego tematu czy jako odpowiedź?
 

DeletedUser24488

Guest
Odp: Rozsypanka :)

Czy link do puzzli działa? Bo wyskakuje mi, że nie mam uprawnień do przeglądania tej strony.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozsypanka :)

Dlaczego nie mogę odczytać rozsypanki? Pojawia się komunikat o treści "amoslee1977, nie masz uprawnień do przeglądania tej strony. Może być kilka powód zaistniałej sytuacji...".
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozsypanka :)

modek coś się pomylił i nie dane jest nam jej ułozenie
 

DeletedUser22975

Guest
Odp: Rozsypanka :)

Bo nie ma osoby która ma ja pierwsza ułożyć
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Rozsypanka :)

Kochani, niektórym osobom zdarza się zamieścić swoje rozwiązanie w wątku z regulaminem, zamiast w Kontakcie ws. konkursów, w związku z czym tymczasowo włączam w tym dziale moderację. Oznacza to, że wasze posty nie wyświetlą się, póki nie zostaną zaakceptowane przez moderatora. Wiem, że to dość uciążliwe, ale dzięki temu unikniemy publikowania pełnych odpowiedzi :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Rozsypanka :)

Niektórych puzzli nie da się przesunąć
Nie da się ich przesunąć, jeśli wstawisz je na domyślne miejsce, gdzie powinny się znajdować. Nie ma to wielkiego znaczenia, wszystkie pozostałe części powinny się bez problemu dopasować :)

Ledwo odczytałam pytanie
smiley_emoticons_seb_detektiv_ani.gif

Dzięki za zgłoszenie, w takim razie przerobimy czwartą rozsypankę, żeby litery były trochę bardziej widoczne :)
 
Do góry