[Nie można powtórzyć] Wiadomości i monety

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15508
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15508

Guest
Witam, zgłaszam takie coś
Bez_tytu_u.png

Nie ma ilości zgromadzonych monet, no i te przeklęte wiadomości.
Nie, nie wyczyszczę przeglądarki bo tak się dzieje po zainstalowaniu jej.
win 8.1, mozilla 36.0.4
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiadomości i monety

monety to dodatek skryptu więc grepo nic do tego nie ma


Widocznie Ci się coś gryzie i wiadomości to tez pewnie przez to
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wiadomości i monety

Czy stwierdzenie, że dzieje się tak po zainstalowaniu przeglądarki jest niezrozumiałe?
Przeglądarka była czysta jak zaczęło mi się walić okno wiadomości, więc nie wciskaj mi kitów, że coś mi się gryzie w tej kwestii.

Na czystej przeglądarce skoro są niedowiarki.
Bez_tytu_u1.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Wiadomości i monety

|ciach|
Hehe ;) londi ma nowiusieńkiego kompa i na nim właśnie na FF od samego początku ma z tym problem. Również zanim zainstalowała sobie różne dodatki.

Z pewnej rozmowy wiem, że Sisi też tak kiedyś miała (z tym, że podobno na chrome) a jeden z teamowiczów pisał, że też to widział u kogoś innego, więc problem nie jest tylko u londi.

Wyłączyłyśmy wtyczki i rozszerzenia, wszystko co ma zainstalowane jest aktualne a mimo to na FF wiadomości się pokazują tak, jak to widać na screen shocie.

Kto podpowie, co blokuje? Nawet jeśli to nie jest błąd w kodzie gry, to wsparcie w celu rozwiązania tego problemu by się przydało :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser5

Guest
Odp: Wiadomości i monety

Nie spotkałam się jeszcze z takim błędem, więc zadam kilka pytań:

1. Czy problem pojawia się na wszystkich światach czy tylko na Akcjum?
2. Czy próbowałaś zmienić wielkość ekranu w przeglądarce? Jeśli nie, to spróbuj proszę różnych opcji.
3. Błąd występuje tylko w Firefoxie? Czy testowałaś również inną przeglądarkę?
4. Czy możesz zainstalować starszą wersję Firefoxa, aby sprawdzić czy w niej również występuje ten błąd?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wiadomości i monety

1. Nie wiem czy na wszystkich, ale na Akcjum i Retimno owszem, Slieetie podsunęłą myśl, że to może związane jest z premką bądź jej brakiem, no ale na Akcjum posiadam jakichś pomagierów a na retimno czysto.
2. ctrl +/- ? Owszem, ciągle jest to samo Chyba, że nie o to Ci chodzi?
3. Tylko mozilla,, na IE oraz Operze działa normalnie.
4. Mogę, ale o jaką starszą wersję Ci chodzi?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Wiadomości i monety

1. Nie wiem czy na wszystkich, ale na Akcjum i Retimno owszem, Slieetie podsunęłą myśl, że to może związane jest z premką bądź jej brakiem, no ale na Akcjum posiadam jakichś pomagierów a na retimno czysto.
2. ctrl +/- ? Owszem, ciągle jest to samo Chyba, że nie o to Ci chodzi?
3. Tylko mozilla,, na IE oraz Operze działa normalnie.
4. Mogę, ale o jaką starszą wersję Ci chodzi?

2. Tak, o to chodziło.
4. Obojętnie jaką wersję, byle wcześniejszą niż 36.0.4 :) Ewentualnie można spróbować odinstalować FF i zainstalować ponownie. Jeszcze dopytam czy dobrze zrozumiałam - pobrałaś samodzielnie Firefoxa z oficjalnej strony, nie był dołączony do systemu po kupnie laptopa?

Ściągnęłam najnowszą Mozillę i nie ma u mnie takiego problemu. Czy może ktoś z graczy również spotkał się ostatnio z tym błędem?

Edit: Jednak u mnie też wystąpił ten błąd, gdy powiększyłam ekran do 110% (ctrl +). Czy na screenach, które zamieściłaś, powiększenie wynosi 100%?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wiadomości i monety

4. Teraz nie mam czasu na pobranie FF, ale później jak wrócę to jak najbardziej to uczynię.
Tak, pobierane było z oficjanej strony, nie była dołączona do systemu.
Nie wiem czy reinstalka coś da, bo takie coś pojawia mi się od pierwszego logowania po pobraniu.
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Wiadomości i monety

2. Tak, o to chodziło.
4. Obojętnie jaką wersję, byle wcześniejszą niż 36.0.4 :) Ewentualnie można spróbować odinstalować FF i zainstalować ponownie. Jeszcze dopytam czy dobrze zrozumiałam - pobrałaś samodzielnie Firefoxa z oficjalnej strony, nie był dołączony do systemu po kupnie laptopa?

Ściągnęłam najnowszą Mozillę i nie ma u mnie takiego problemu. Czy może ktoś z graczy również spotkał się ostatnio z tym błędem?

Edit: Jednak u mnie też wystąpił ten błąd, gdy powiększyłam ekran do 110% (ctrl +). Czy na screenach, które zamieściłaś, powiększenie wynosi 100%?

na powiększeniu 110% ten sam błąd.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wiadomości i monety

Edit: Jednak u mnie też wystąpił ten błąd, gdy powiększyłam ekran do 110% (ctrl +). Czy na screenach, które zamieściłaś, powiększenie wynosi 100%?
Nie widziałam wcześniej editki.
U mnie do normy dochodzi dopiero po dwukrotnym oddaleniu czy jak to tam zwał (ctrl -), ale tak wyglądać to raczej nie powinno, bo teraz jst wszystko okropnie małe.

image.png

Dopiero jak mam mapkę taką, to wsyztko wraca z wiadomościami do normy.

Z kolei przy takiej (standardowa po instalce mozilli) mam ten durny widok.
image.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Wiadomości i monety

Edit: Jednak u mnie też wystąpił ten błąd, gdy powiększyłam ekran do 110% (ctrl +). Czy na screenach, które zamieściłaś, powiększenie wynosi 100%?

Też sprawdzałyśmy zoom, bo londi się nim bawi, ale po naciśnięciu ctrl i 0, czyli po powrocie do 100% widok nadal był zły (co w sumie londi napisała w poprzednim poście). Jak wiemy, przy innych ustawieniach niż 100% różne dziwne zachowania gry nie są traktowane przez devów jako błąd. W tym przypadku jednak właśnie zoom o wartości 100% powoduje problem :rolleyes:
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wiadomości i monety

Pytanko mam odnośnie rozdzielczości - czy ktoś ma 1920x1080?
Może też innym przy tej występuje błąd.
(uprzedzę od razu, że u mnie zmniejszanie nic nie dało)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wiadomości i monety

U mnie na lapku jest ok, ale mam 1600x900 aktualnie i więcej nie dam rady ustawić. Jak będę wieczorem w domu, to sprawdzę na stacjonarnym kompie, co i jak...
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Wiadomości i monety

Pytanko mam odnośnie rozdzielczości - czy ktoś ma 1920x1080?
Może też innym przy tej występuje błąd.
(uprzedzę od razu, że u mnie zmniejszanie nic nie dało)

mam przy konsoli taką rozdzielczość na monitorze i działa normalnie.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wiadomości i monety

U mnie na lapku jest ok, ale mam 1600x900 aktualnie i więcej nie dam rady ustawić. Jak będę wieczorem w domu, to sprawdzę na stacjonarnym kompie, co i jak...
Byłoby super bo już nie wiem co robić. Przy 80% zooma jest normalnie ale mnie to wkurza takie małe wszystko

mam przy konsoli taką rozdzielczość na monitorze i działa normalnie.

hmm....
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Wiadomości i monety

Jak otwieram na konsoli grepolis to wszystko działa normalnie. Dodam że na konsoli nie ma skryptów.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wiadomości i monety

U mnie i ze skryptami, i bez tak to wygląda.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wiadomości i monety

A ja akurat nie mogę sprawdzić, bo komp zajęty. Sprawdzę później...


Wrócę jednak do tych monetek...u mnie także ich czasami nie widać. Raz się strona załaduje, że je widać, a innym razem już ich nie ma...jak na screenie. Ciężko powiedzieć od czego to zależy. Choć z tego co kojarzę, to podobny błąd ktoś na becie zgłaszał, bo już to gdzieś widziałem, ale pewności nie mam (tam ostatnio przeglądałem zgłaszane błędy do eventu, ale mogłem się pomylić z Twoim zgłoszeniem).
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wiadomości i monety

Z monetkami, to problem u Potuska na mozilli, mówił, że postara się to poprawić :)

A z tymi wiadomościami, to w sumie dallej nic nie wiadomo.;/
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wiadomości i monety

Jeżeli to problem powiązany z GRCRT (w sumie spodziewałem się tego, bo niektóre funkcje skryptu także nie do końca zawsze działały), no to jest trochę inna sprawa, więc ok.
 
Do góry