Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

DeletedUser23724

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

Ale jednak komuś złota nie żal, bo ja dostałam wszystkie elementy paszy i dokupiłam te najrzadsze po 1 sztuce. Zrobiłam jajuszka i mam 12 punktów i jestem na 390 pozycji około. :)

Ale bonusy mocne ;) Manty i Harpie I love! <3
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

Póki co to aktywowałem bonus na manty, których nie dostaję... Czyżby błąd na samym początku eventu?? To jest kpina!!!!
 

DeletedUser23724

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

Może najpierw poczytaj wyjaśnienia?
Manty będziesz dostawał co godzinę od aktywacji bonusu.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

Shannqa napisał:
Nie da się sprawdzić całego rankingu, widać tylko 3 osoby.
Lippa, szkoda, że nie można podziwiać złotników :(

Mam dwa pytania
1. Dlaczego tak dziwnie licznik rankingu dziennego dojdzie do zera o 20?
2.W jaki sposób są rozdawane te punkty do rankingu? W sensie za co dostaje się 1, 2, 3 itd?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

Lippa, szkoda, że nie można podziwiać złotników :(

Mam dwa pytania

2.W jaki sposób są rozdawane te punkty do rankingu? W sensie za co dostaje się 1, 2, 3 itd?

losowo są rozdawane raz możesz dostać 2 drugim razem 10 po kazdym zrobieniu jajka
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

Lippa, szkoda, że nie można podziwiać złotników :(

Mam dwa pytania
1. Dlaczego tak dziwnie licznik rankingu dziennego dojdzie do zera o 20?
2.W jaki sposób są rozdawane te punkty do rankingu? W sensie za co dostaje się 1, 2, 3 itd?

Dokładnie. Licznik się zeruje po danym czasie...ten dzienny oczywiście:) A co do drugiego pytania, to raczej nie ma reguły...losowe jest to, ale dokładnie nie sprawdzałem.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

spartaker, skad pewność, że losowo?

Don, wiem, że dzienny musi się resetować raz na dzień, ale chodzi mi o to dlaczego 20, a nie 24.
U mnie na 3 jajka, dwa razy 1 punkt, a raz 2.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

spartaker, skad pewność, że losowo?

Don, wiem, że dzienny musi się resetować raz na dzień, ale chodzi mi o to dlaczego 20, a nie 24.
U mnie na 3 jajka, dwa razy 1 punkt, a raz 2.

bo nie ma na to reguły
i jestem pewny, że losowo


a i tak bonusy zgarną Ci co więcej włożą
 
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

Równoważenie gry rozwalone do granic absurdu....
Opre sie na jednostkach mitycznych - najszybciej odbudowywał je ten gracz który poświecił na to czas:czyli kradł łaski ze światyń innych graczy,rozbudowywał swoje świątynie itd
Jednostki mityczne maja strategiczne znaczenie ale jak teraz pod kątem złota każdy dostaje mozliwośc zrobienia np paczki mant dziennie to tak jak każdemu na tym realnym świecie rozdac rakiety Patriot + B52 napodwórko
Event powinien byc oparty na bonusach do rekrutacji,rekrutacji jednostek od szermierza po rydwany,przypieszona rekrutacja dla portu co w zestawie z zew morza juz daje solidnego buta w budowie,bonus do łask np zeby generowało sie np 10% wicej łask danego boga.. a tutaj wszystko na talerzu
Jakoś mój zapał do aktywnej gry na świeta w tej chwili spadł przynajmniej o połowe i wcale mnie nie cieszy ze sam moge 20 miejsc w ekwipunku nastukac mantykorami
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

spartaker, skad pewność, że losowo?
U mnie na 3 jajka, dwa razy 1 punkt, a raz 2.

Po ostatniej aktualizacji Grepolis otrzymało nakładkę. Na podstawie tego co robisz w grze liczy ona Twoje IQ. Punkty z jajek są przyznawane wprost proporcjonalnie do inteligencji gracza. Mam same dyszki....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

Po ostatniej aktualizacji Grepolis otrzymało nakładkę. Na podstawie tego co robisz w grze liczy ona Twoje IQ. Punkty z jajek są przyznawane wprost proporcjonalnie do inteligencji gracza. Mam same dyszki....

Oj Haszek to Ci się udało
 

DeletedUser22231

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Aj jak zwykle złotnicy w takich eventach najlepsze nagrody zgarniają :/
 

DeletedUser20532

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

TO CO NAM W TYM ROKU PRZYNIOSŁA KURA TO JUŻ WOGÓLE KOSMOS... 45MANT MOŻNA KUPIĆ ZA 500 ZŁOTA-NO TO INNO "WYRÓWNAŁO" SZANSE POMIEDZY GRACZAMI KTÓRZY COŚ POTRAFIĄ A CALA RESZTA KTÓRA GARŚCIAMI WALI SIANO W GREPOLIS.
GRAM RÓWNIEŻ NA ZŁOCIE ALE NIE NA ILOŚCIACH KTÓRE POZWOLĄ RYWALIZOWAĆ Z CZOŁÓWKA ...
W TEJ CHWILI NIE ZNACZY ILE POTRAFISZ TYLKO ILE MOŻESZ WYDAĆ... NIECH KTOŚ TERAZ UTRZYMA OKUPACJE NA MURKU 0:confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

poczekaj jak będzie się za złoto ustawiało siłe ataku
 

DeletedUser20532

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

no ja licze ze za jakis czas bedzie mozna budowac i rekrutowac bez surowcow wystarczy zloto juz mam dosyc tej gry serdecznie...
serwery kuleja ze nawet cofke przesunie o 2 sek ale event goni event super oby tak dalej
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

no ja licze ze za jakis czas bedzie mozna budowac i rekrutowac bez surowcow wystarczy zloto juz mam dosyc tej gry serdecznie...
serwery kuleja ze nawet cofke przesunie o 2 sek ale event goni event super oby tak dalej

no ostatni rok to pełno eventów i wszystko za złoto
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

Póki co to aktywowałem bonus na manty, których nie dostaję... Czyżby błąd na samym początku eventu?? To jest kpina!!!!

Tak jak napisał Attia, jednostki dodawane są co godzinę. Jeśli mimo to ich nie otrzymałeś i posiadasz wystarczającą liczbę mieszkańców, napisz proszę ticketa, sprawdzimy czy wszystko jest w porządku.

Lippa, szkoda, że nie można podziwiać złotników :(

Mam dwa pytania
1. Dlaczego tak dziwnie licznik rankingu dziennego dojdzie do zera o 20?
2.W jaki sposób są rozdawane te punkty do rankingu? W sensie za co dostaje się 1, 2, 3 itd?

1. Podejrzewam, że licznik resetowany jest o 20, aby dać wszystkim równą szansę na wzięcie udziału w rywalizacji - niektórzy o północy nie są wchodzą już na Grepolis, więc nie mogliby w ostatniej chwili przed zamknięciem rankingu zebrać kilku punktów harmonii i wysunąć się na prowadzenie :)
2. Spartaker ma rację, punkty są przyznawane losowo. Użyte składniki nie mają na to żadnego wpływu.

Równoważenie gry rozwalone do granic absurdu....
Opre sie na jednostkach mitycznych - najszybciej odbudowywał je ten gracz który poświecił na to czas:czyli kradł łaski ze światyń innych graczy,rozbudowywał swoje świątynie itd
Jednostki mityczne maja strategiczne znaczenie ale jak teraz pod kątem złota każdy dostaje mozliwośc zrobienia np paczki mant dziennie to tak jak każdemu na tym realnym świecie rozdac rakiety Patriot + B52 napodwórko
Event powinien byc oparty na bonusach do rekrutacji,rekrutacji jednostek od szermierza po rydwany,przypieszona rekrutacja dla portu co w zestawie z zew morza juz daje solidnego buta w budowie,bonus do łask np zeby generowało sie np 10% wicej łask danego boga.. a tutaj wszystko na talerzu
Jakoś mój zapał do aktywnej gry na świeta w tej chwili spadł przynajmniej o połowe i wcale mnie nie cieszy ze sam moge 20 miejsc w ekwipunku nastukac mantykorami

Cóż, bonusy z eventów poniekąd zachęcają do ataków, a to ważna część gry. Przez pewien czas można powalczyć ze wszystkimi i bez konieczności czekania mnóstwa czasu na rekrutację jednostek. Gdyby taka możliwość dostępna była na co dzień, to rzeczywiście byłaby przesada, ale raz na kilka miesięcy - czemu nie? :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

Po ostatniej aktualizacji Grepolis otrzymało nakładkę. Na podstawie tego co robisz w grze liczy ona Twoje IQ. Punkty z jajek są przyznawane wprost proporcjonalnie do inteligencji gracza. Mam same dyszki....
Wolę mieć pecha w grze, niż w życiu, tak więc pokuszę się o stwierdzenie, że jest to odwrotnie proporcjonalne:]

1. Podejrzewam, że licznik resetowany jest o 20, aby dać wszystkim równą szansę na wzięcie udziału w rywalizacji - niektórzy o północy nie są wchodzą już na Grepolis, więc nie mogliby w ostatniej chwili przed zamknięciem rankingu zebrać kilku punktów harmonii i wysunąć się na prowadzenie :)
2. Spartaker ma rację, punkty są przyznawane losowo. Użyte składniki nie mają na to żadnego wpływu.

1. Zbieranie paszy czy jak to tam nazwać resetuje się o północy, ale rankingi o 20, więc tak nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Poza tym co to miałoby do rzeczy? Można nie mieć już z czego tworzyć jajek jeśli przerobi się wszystko wcześniej, więc tak dziwnie, że jedno resetuje się o 20, a drugie o 24. A o czołówkę biją się pewnie jedynie złotnicy i przerwy zakładam nie robią sobie o 20 :D
2. Tak jak i szczeście rozumiem:D
 
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

Podobno istnieje zależność miedzy wielkością gracza a liczbą jednostek, jakie wyklują się z jajka. Czytaj: duży gracz dostanie więcej niż ten mniejszy za to samo. Jak wyglądają te przedziały punktowe? Ile trzeba mieć, aby dostać więcej? W sytuacji, kiedy jestem uznawana za "małą" wolę odczekać i dostać więcej.
 
Do góry