Sytuacja na świecie Phi

  • Rozpoczynający wątek No i już
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

zawsze Ciebie żałowałam, jak głupoty opowiadałeś:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Lepsze statystyczne głupoty niż nieszczera szczerość :D
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Oj przesadzasz. Nie rozumiesz przenośni poetyckich i innych środków literackich. Jak każdy technokrata:)
I jak zdrowie? (naprawdę szczerze pytam).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Rozumiem, rozumiem - w liceum o włos przegrałem finał ogólnopolskiego konkursu interpretacji wierszy na żywo ;)

Już dobrze - wczoraj świętowanie w domu - dzisiaj mogłem się trochę pogościć, dziękuję, że pytasz ;)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

A cóż to za skandale przy cudakach na Troi, że az prokuratura jest w to wciągnięta? Turganie co wyście tam zmalowali??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

|ciach| Mieliśmy po 3 Cuda, siódmy został we wrogim obozie, a że to boby (wcześniej nie mogłem tego napisać, ale nimi są) nie mogły go zdobyć to nas wystawili zdrajcy ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Turgan napisz mi to na priv, bo Szanowny Pan Moderator ciemozielony Sapcio wyciachał i nie nic nie wiadomo.
Sapcio, to jest forum zamkniętego świata. nikt tu prawie nie zagląda, zlituj się Ty nad nami i pozwól porozmawiać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

LOL - napisałem na początku "My i Ludki" - nie wiem co tu jest niedopuszczalnego. Ludki to skrót od Zielone Ludki, a to nazwa sojuszu z Troi. W ogóle sam już siebie tam nie rozumiem.

A więc...

Zielone Ludki i Hege miało po 3 Cuda. Tworzyliśmy koalicję. Brakowało nam jednego Cudu, który posiadał Legion Wojowników. Po jego zajęciu mieliśmy się połączyć i zdobyć Koronę. Jednak jak prowadziłem rozmowy wyczułem podstęp - chodzi o zasady przy łączeniu się pod Koronę. Pomijam jakie miały byś ustalenia i co było proponowane, ale reasumując oni chcieli ugrać wszystko pod siebie, mogąc łatwo nas wykiwać. Kilka dni później Legion Wojowników dostał wiadomość od Ludków, aby zawrzeć porozumienie. Wiadomo - Legion oddaje Ludkom 4. Cud i wygrywają świat. Następnie mieli ruszyć na nasze 3 pozostałe Cuda i zgarnąć Koronę.
Ale Legion nie lubi Ludków i przesłał nam info, które zostały potwierdzone jako wiarygodne. I to zmusiło nas do zerwania paktu z Ludkami. Na nasze szczęście udało się zawiązać współpracę z Legionem i już nie chodziło nam i Legionowi tylko o Cuda, ale o zemstę za zdradę na Ludkach. Okazało się, że dzień później nasz sojusz opuszcza gracz znajdujący się na Cudzie. Mianowicie na jego konto włamał się kajfasz - Dyplomata Ludków. Na nasze szczęście Legion szybciej wybudował upadły Cud niż Ludki - paradoks. I obecnie z Legionem kontrolujemy 4 Cuda (2-2) i ruszamy unicestwić Ludków :)
A jak spojrzysz na mapę to zobaczysz jak mam ciekawie, ale PW rośnie jak szalone i jeszcze tak pięknej wojenki nie prowadziłem jak z nimi hehe :D
To tyle - jeśli są błędy w pisowni wybacz, ale już ledwo widzę monitor.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

jak się sojusz nazwał Zielone Ludki to już jest podejrzany na wstępie. Ale grubo było widzę. Dobrze, że tym razem sprawiedliwośc wygrała i Ludki dostana manto.
Ciekawe jak naszym Haniballom na Olimpii sie cuda ułożą, kto ich wykiwa, albo odwrotnie. A może będzie całkiem koszernie i miło?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Nie sądzę, tak miało być na Troi po spokojnym pierwszym etapie Cudów, ale źle to jak widać wróżyło :)
Teraz już wszędzie przekręty...
 

DeletedUser20179

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Draka będzie , to już wiadomo , a jak potoczy się .... to już insza inszość:confused:
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Draka będzie , to już wiadomo , a jak potoczy się .... to już insza inszość:confused:

A co tam się szykuje? Dawaj Marek garść nowin. Tu nikt prawie nie zagląda, a my na Olimpii nie gramy. Z tego co wiem, to ani Turgan, ani Perwers ani Erotema tam nie gra. Więc ciekawi jesteśmy jak się szykujecie. I kiedy te cudaki?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Ja tam nie gram, ale dostałem propozycję, aby w jednym sojuszu poprowadzić Cuda na tym świecie :D
Ale nie zrobię tego więc można śmiało pisać.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Na pewno byłes szczęśliwy. Cuda to to co Turgan lubi najbardziej:)
A ci co proponowali, znali słynny epizod z Artemidą AH? To tylko ciekawość a nie złośliwość. Bo w sumie zagranie było efektowne, i mocne tak na zimno patrząc. Jak manifest ideologiczny.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Nie ujawnię nic więcej - nie biorę się za to i nie będę drążył ;)
A ja tak kocham Cuda, że długo nie musiałem myśleć hehe
 

DeletedUser15451

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

o ile pamiętam to gdzieś tam na początku troi byłeś w jednym sojuszu z jarasterasem....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Ja tam tylko się zalogowałem, bo ktoś dał linka, ale wcale nie grałem... Aczkolwiek wiem o kim mówisz.
 

DeletedUser20179

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

co tu na razie pisać , cudaki za dwa , trzy miechy , z phi , to niewiele będzie miało wspólnego , inny przeciwnik ,. , nic nie ujmując Zjednoczonym Sojuszom , To te killery , to jakieś boty-roboty, he , trudno z takimi rywalizować wszystko ładnie samo się robi , ataki przycelowane w kilka sekund , np, z 20 miasti wysłane w krótkim czasie i tak dalej , ciężko będzie
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Ale cudaki to głownie rywalizacja w budowie, a w tym jesteście naprawdę dobrzy, pewnie wszystkie nagrody dzienne od kury z przyspieszeniem transportu surki Królik zgarnął, i ino będzie śmigać na ten cudak:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

jednak Troja padła ofiarą intryg, w których nasz kolega Turgan został postacią pierwszoplanową:))
coraz bardziej jest ciekawe jak to odbędzie się na Olimpii - swoją drogą strasznie długo olimpia dochodzi do EC.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry