[Wyjaśnione] meteorologia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25650
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25650

Guest
Czy meteorologia przyspiesza również jednostki latające?

Bo w opisie w akademi pisze, że wszystkie jednostki z koszar maszerują 10 % szybciej, zaś na wiki, że piechota porusza sie szybciej.
Takie harpie czy mantykory ani nie maszerują, tylko latają i nie są piechotą. Stąd moje pytanie czy badanie to działa również na jednostki latające ??
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: meteorologia

W wiki jest błąd.Wszystkie jednostki z koszar nawet te latające maszerują o 10% szybciej przy badaniu meteorologia.
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: meteorologia

Logika wskazuje, że meteorologia nie działa na jednostki latające, ale z tą logiką na grepo to różnie bywa
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: meteorologia

Metrologia działa na harpie, na Wiki wdarł się błąd. Za co przepraszamy.
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: meteorologia

O, nigdy tego nie badałem, a tu jak się okazuje do miast z mitykami się opłaca...
piszesz, że działa na harpie, na manty też?
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: meteorologia

Błąd poprawiony został naprawiony na wiki.
Działa na wszystkie jednostki, które zrobimy w koszarach :).
 

DeletedUser

Guest
Odp: meteorologia

Idąc logiką gry, meteorologia działa również na jednostki z eventu, bo one też przynależą do miasta.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: meteorologia

aha. a na te z eventu też? bo nie są zrobione w koszarach :p

Napisałem "zrobimy", a nie zostały zrobione, więc aby było wszystko jasne. Jak mamy możliwość zrobienia tej jednostki w koszarach, ale pozyskaliśmy ją z innego źródła i jest naszą własnością to działa.
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: meteorologia

pisząc ,,zrobimy" mogłeś mieć na myśli to, że nie mamy ich i dopiero je zrobimy :p
precyzyjniej by było gdybyś napisał ,,można zrobić w koszarach"
ok już się nie czepiam :D
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: meteorologia

Dlatego dodałem teraz wyjaśnienie, aby rozwiać wasze wszelkie wątpliwości. Na wiki jak się wgłębimy w wiadomość jest wszystko ok ;).
 
Do góry